Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2022.05.19 visose vietose

  1. Atranka į direktorių prižiūrėtojo pareigas, Kas yra direktorių prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto direktorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali. Už kokius darbus yra atsakingas direktorių prižiūrėtojas? Direktorių prižiūrėtojas yra atsakingas už direktorių atrankų organizavimą ir analizavimą, už naujų taisyklių priėmimą, senų taisyklių adaptavimą prie naujų serverio sistemų, už direktorių prižiūrėjimą, bausmių skirimą ir už dar daug „nepastebim
    9 taškai
  2. buvo veiksmo, tai kazka nufilmavau
    8 taškai
  3. Buvę projekto komandos nariai, Apačioje yra pateikti visi buvę serverio ir forumo prižiūrėtojai, pagalbininkai, administratoriai kurie labai prisidėjo prie projekto plėtros ir visiems šiems asmenims esame nuoširdžiai dėkingi už jų investuotą laiką į mūsų projektą, bei visą tą pagalbą, kurią suteikė mums labai svarbiomis akimirkomis ir pasirinko būtent mūsų projektą eiti tokias svarbias pareigas. AČIŪ. Vardas_Pavarde pažymėti žaidėjai yra pripažintos projekto legendos už nuopelnus projekto komandoje. Ignas_Image, Nuo 2015/01/31 ėjo forumo moderatoriaus pareigas. Buvo nušalintas
    4 taškai
  4. Gruzinas_Tortilla

    @Antonio_Montana here you go homie

    @Antonio_Montana here you go homie
    3 taškai
  5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laurynas_Leigon Parduodamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: 400m², maisto šaka, 4 lygis. Norima kaina už verslą: Manau apie 45 - 50 tikrai būtų vertas, bet esu pilnai atviras pasiūlymams. Nuotraukos su verslo informacija:
    2 taškai
  6. Antonio_Montana

    2 taškai
  7. Hikaro_Masati

    Sveiki! 🤗

    Sveiki! 🤗
    1 taškas
  8. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: čia 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: čia
    1 taškas
  9. 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: https://streamable.com/ws26lx 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: video yra.
    1 taškas
  10. Ell_Pedro

    Sveiki ♠️

    Sveiki ♠️
    1 taškas
  11. Jokic_Brother

    1-2, Atėjo laikas būti pirmiems.

    1-2, Atėjo laikas būti pirmiems.
    1 taškas
  12. 1. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 1, 2 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: čia
    1 taškas
  13. Domse_Brabus

    Sveiki 👋

    Sveiki👋
    1 taškas
  14. Stoned_Joe

    1 taškas
  15. Aš esu legenda va ką aš manau dabar. £KiaurasOnTop
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.