Jump to content

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2020.01.29 visose vietose

 1. 11 taškai
  Džiaugiuosi, jog Dovydas priimė tokį sprendimą ir paliko pareigas nelaikant jų dėl dienų, asmeninis gyvenimas visuomet bus prioritetas. Ačiū jam už jo pastangas einant vadovo pareigas. Apie kandenciją, didelio įnašo į firmą nepastebėjau kadangi pusę kadencijos tavęs kaip ir nebuvo, kitas dienas trūko aktyvumo, galbūt net noro kažką kurti firmos naudai iš sistemų pusės, kas tikrai nepadėjo jos klestėjimui. Pervežėjų firmai reikia vadovo kuris sugebėtų priimti tinkamus sprendimus pilnam firmos funkcionavimui, labai trumpai – ieškome aktyvaus, motyvuoto ir darbui pasiruošusio žmogaus. Informacija: - Kandidatūras galima pateikti iki 2020.02.04, 17:00 Reikalavimai: - Teigiama arba neutrali reputacija projekte. - Brandus charakteris, gebėjimas vadovauti grupei žmonių. - „CV“ laiškas yra tinkamai suskirstytas į paragrafus, jį skaityti bei analizuoti yra patogu, laiškui parinktas tvarkingas šriftas, jo dydis bei spalva. - Kandidatūrą pateikti „CV“ (motyvacinio laiško) formatu. - Pažeidus bent vieną reikalavimą DP turi teisę laiško neanalizuoti. Laiško turinys: - Prisistatymas. - Atrankų mechanika, kandidato vertinimo kriterijai, pavaduotojo pasirinkimas. - Firmos vidaus aprašymas. - Jūsų idėjos pervežėjų firmai (sistemos, temos). - Pakeitimai, kuriuos įgyvendinus man būtų patogiau dirbti direktoriaus pareigose. - Kodėl būtent Jūs turėtumėte tapti firmos vadovu, kokius tikslus išsikelsite juo tapęs? - Visą pranešimą sutvarkykite taip, kaip tvarkytumėte savo temą, einant vadovo pareigas.
 2. 4 taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kionigseg_Kingz• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Teddy_Williams• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Serverio klaidų išnaudojimas (CBUG) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 3. 4 taškai
  James_Switch

  Tick - Tock

  10 balu
 4. 3 taškai
  Hitautas_White

  Pervežėjų firma

  GREENSIDE PERVEŽĖJAI Laikinas firmos vadovas Hitautas_White (direktorių prižiūrėtojas). Nuoroda į rinkimus Darbo grafikas Pilna savaitė, 14:00 – 22:00. Darbo komandos /darbas – visų komandų sąrašas dirbant firmoje. /iskvietimai – sąrašas žaidejų kurie kviečia firmą. /r – firmos racija. /iaz – priimti transporto užsakymą. /pdk – priimti baldų užsakymą. Darbinis transportas Taisyklės - Draudžiama platinti kanalų slaptažodžius. - Privaloma laikytis serverio / forumo taisyklių. - Per dieną pradirbti 60 minučių (tikrinimas gali prasidėti 22:00). - Draudžiama imti pinigus už paslaugas iš naujokų (iki 1500XP). - Draudžiama keiktis, elgtis nemandagiai, netinkamai. - Draudžiama dalyvauti gaujų veiksmuose be laikino vadovo leidimo. - Privaloma paklusti laikinos firmos vadovo nurodymams. - Darbas yra prioritetas, esant aktyviam iškvietimui bet kokia saviveikla privalo būti nutraukta. - Privaloma atsakyti į papeikimus per 24 valandas. - Ginklai gali būti naudojami tik saviginai, prieš jų demonstravima privaloma turėti įrodymus. - Darbo transportas ir apranga yra naudojami tik darbo reikmėms. Laikinas firmos vadovas turi teisę išmesti laikinos firmos darbuotoją už bet kokį taisyklių nesilaikymą. Papeikimo šablonas Jūsų Vardas_Pavarde: Darbuotojo Vardas_Pavarde kurį peikiate: Kodėl darbuotojas yra peikiamas?: Vaizdinė medžiaga įrodanti darbuotojo kaltę: Atsakymo į papeikimą šablonas Jūsų Vardas_Pavarde: Asmens Vardas_Pavarde kuris jus peikia: Jūsų atsakymas į papeikimą: Vaizdinė medžiaga įrodanti jūsų nekaltumą:
 5. 3 taškai
  Joe Vega

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketa • Jūsų Vardas_Pavardė?: Joe_Vega • Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Pervežėjai / Direktorius • Kiek tiksliai dienų išbuvote savo „poste“?: Nuo sausio 11d iki sausio 27d • Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Asmeninės priežastys, su Hitautu buvo aptarta. Noriu padėkoti visiems drūžokams, pirštais nerodysiu patys žinot.
 6. 2 taškai
  Roki_Reider

 7. 2 taškai
  ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Zvonink_Man2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Teddy_Williams3. Įrodymai: https://imgur.com/a/0Q0dJtf ;Jeigu norėsi galėsiu numesti ir video!4. Situacijos paaiškinimas: Kaip tave pasisodinom į tr. priemonę po įtarimų; Nužudymas; nelegalių turėjimas/naudojimas... taipogi Malacy buvo mašinoje. Tuo metu tu parašei: ė išmeskit malacy; čia smirdi. Tuo metu malacy rašinėjo +30 star tipo paklausiau ar jis įžeidė jis paraše: Pasakė, kad smirdžiu, tai aišku įsižeidžiau. Už tai ir daviau tau ita! O dėl tų tavo žodžių papeikime: O gal aš ta smirdi sakiau Jonui o ne Malacy. Vistiek būtum nubaustas ir už tai, bet tavo žinutėse serveryje visai kitaip atrodo suformuluotas tekstas/pasakymas!
 8. 2 taškai
  Ir kur čia cbug’as? Nebejuokauk su tokiais įrodymais
 9. 2 taškai
  Šiame papeikime per daug susireikšminta būtent į „cbug“ traktavimą. Taip, šioje situacijoje prižiūrėtojas galėjo pasielgti profesionaliau. Jis galėjo tiesiog užblokuoti abu žaidėjus už gaujų veiklos trukdymą ir įrašyti į NGS už prižiūrėtojo nurodymų nepaisymą. Jeigu prižiūrėtojas vienam iš žaidėjų neleidžia eiti į zoną dėl to, jog „jam nekimba“ tai reikia rašyti papeikimą iš karto, o ne lysti į zonas ir toliau daryti nesąmones. Pats papeikimas susideda iš daug smulkių detalių, kurios atsiranda ne iš bet ko, bet iš jūsų pačių kvailų sprendimų, kurais norit „apeiti“ sistemą. Dėl šios priežasties nežadu lysti į detales ir analizuoti kas buvo tose situacijose teisingiausias. Esmė tame, jog problemas susikuriate patys, o tada kaltinate žmogų, kuris bando padaryti žaidimą sąžiningesnį. Jūs to nemokate įvertinti ir toliau kuriate problematiškas situacijas iš kurių rutuliojasi tokie papeikimai. Jeigu nesate patenkinti prižiūrėtojo priimamais sprendimais, tai kokio velnio patys nekadidatuojate į šias pareigas kai buvo tam atranka? Nes jūsų reputacija yra velniškai sušikta dėl jūsų priimamų sprendimų. Tai kuris čia kaltas? Jeigu ateinate į serverį „veiksmo metu“, tai ir žinokite savo vietą. „DM“ tipo serverių, kuriuose galite pasišaudyti yra begalės, todėl prašome juos ir rinktis jeigu jums nesvarbu pačio veiksmo kokybė. Tokios situacijos ypač motyvuoja kuo greičiau užbaigti serverio atnaujinimą ir atsikratyti visų tų gaujų reikalų, todėl ačiū jums už tai. Prižiūrėtojai nebus baudžiami. Užblokavimai bus pakeisti į laikinus užblokavimus už gaujų veiklos trukdymą. Tema rakinama.
 10. 2 taškai
  Anthony_Quentin

  {01.29} qA' Galerija.

  Antras atnaujinimas - THENORTHFACE
 11. 1 taškas
  Kolinukas_Korne

  Peikiu Teddy_Wiliams

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Kolinukas_Korne 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje:Teddy_Wiliams 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?:Blogas ./bausti 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:
 12. 1 taškas
  Deshawn Onfroy

  EF'PD | Neaktyvumas/Palikimas

  1. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Deshawn_Onfroy2. Kiek laiko išdirbote firmoje?: 21d3. Kodėl paliekate darbovietę?: Laiko stoka, atsibodo pats sampas realiai4. Ar norite atgauti 15.000 tūkst. €, už darbo kontraktą?: Taip
 13. 1 taškas
  Anthony_Quentin

  {01.29} qA' Galerija.

  Sveiki visi mieliejį žiūrintis šią temą, taigi sugalvojau jog reikia trupūti užsiimti kažkuom forumę, kadangi mėgstu praleisti laiką tiek serveryje tiek ir forume kažką darydamas gero tiek jums, ir tiek visiems žiūrintiems. Šioje temoje jūs matysite mano pačio darytus avatarus, bei profilio priderinimus po kiek laiko galvoju jei labai visiems patiks kelti atnaujinimus trupūti sparčiau, taigi jūs rasite čia visokio tipo avatarus, norint matyti savo pasiūlytą tematiką jūs turėsite susisiekti su manimi ir tuomet jūs pasiūlysit jums sau norimą tematiką sakykim. Atnaujinimus planuoju daryti kas savaitę tai tikrai o toliau viskas priklausys nuo jūsų, avatarus drąsiai galit naudoti ir nieko nebijoti, kadangi viską aš čia darysiu viskas tik jums mielieji. - Komentavimas draudžiamas - Pirmas atnaujinimas labiau vadinsiu "RANDOM" iki kitos jūsų pasiūlytos tematikos, sekmės.
 14. 1 taškas
  Anthony_Quentin

  {01.29} qA' Galerija.

  Ketvirtas atnaujinimas (Profilio Priderinimai) - RANDOM
 15. 1 taškas
  Neaktyvumo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Effyxe_Star Kiek laiko būsite neaktyvus: tik šiandien. Priežastis kodėl būsite neaktyvus: draugės gimtadienis.
 16. 1 taškas
  George_Butler

  tomke ant mesos

  tomke beast mode on
 17. 1 taškas
  Mark_Rosenberg

  tomke ant mesos

  labai dziaugiuosi si asmeni turedamas klane!! visiskas saunuolis tracis
 18. 1 taškas
  Teddy_Williams

  EF'PD | Papeikimai

  ŠABLONAS PAPEIKIMO AUTORIUI!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:T"W2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime kuriam rašote papeikimą:Kionigseg_Kingz3. Papeikimo įrodymai:https://streamable.com/613rt bei čia kai surakina afk : https://prnt.sc/qu8dzk. Bei jei tegul pilna video pats pateikia, nes kur man atsiuntė yra apkarpytas. Bei garantuoju kad policininkas nenubaudė Kristis_Rac už žmogžudystę.4. Kodėl yra rašomas papeikimas?: Surakinimas kai žaidėjas afk. Įrodymai pačio darbuotojo. ŠABLONAS PAPEIKIMO AUTORIUI!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:T"W2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime kuriam rašote papeikimą:Zvonink_Man3. Papeikimo įrodymai:https://imgur.com/h0pzbIo4. Kodėl yra rašomas papeikimas?: Paprašiau išmesti iš mašinos malacy, ir parašiau smirdi ir jis nebuvo niekam skirtas ir dėjo /ita! bei paklausė malacy ar jis įsižeidė atsakė taip, bet ne jam buvo net skirtas tas žodis. Tai čia gaunasi kaip sk kažkas parašo smirdi ir policinkas paklausia paprasto žaidėjo ar jis įsižeidė ir atsako taip ir gauni star. O gal aš ta smirdi sakiau Jonui o ne malacy. ŠABLONAS PAPEIKIMO AUTORIUI!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:T"W2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime kuriam rašote papeikimą:Kolinukas_Korne3. Papeikimo įrodymai: Surakinimas Bei kai deda už grėsme ir duoda bauda ir nedada už nelegalių ginklų turėjima: https://imgur.com/Jt6g5vo4. Kodėl yra rašomas papeikimas?: Surakinimas kai žaidėjas miršta, bei deda už grėsmė o už nelegales nededa.
 19. 1 taškas
  Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume: Jonas_Burkys 2. Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume: Laurynas_Leigon, Egidijus_Keza 3. Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas?: Dabar gaunasi kaip ir nelygybė tarp komandos nariu(ar tuo metu buvusio), ir paprastu žaidėjų. Nes kaip , žinome, buvo ne viena tokia situaciją. Dabar šitoje anketoje, mes su Aprillia_Goo buvom ne gaujos nariai bet gaujų veiklos vietoje.. https://imgur.com/a/7buvN10 O dabar šitoje anketoje kas nors skiriasi? Laurynas_Leigon ir Pronis_Kadilaks irgi buvo gaujų veiklos vietoje . O dabar pažvelkite į jo unban apeliaciją, rašo kad tuo metu necbugino ??? "Nematau kam pakenkė tiek Pronis, tiek aš" jo žodžiai. Jis melavo, kad necbugino, ir dar apeliaciją buvo nepatvirtintą, aš čia matau tik didelė nelygybė tarp paprastu serveriu žaidėjų ir komandos narių(ar buvusiu) Ir dar pridedant tai, kad jis neatlieką savo darbo kaip "Gaujų Prižiūrėtojas", Buvo numesti įrodimai, kad padarė /to į zoną , atrašė "okey dq" bet balo nepridėjo iki šiol, bet aišku kai perskaitys šitą tai pridės jau . https://imgur.com/a/32FE7EY čia tas video su kuriuo poke dariau https://streamable.com/yb298 Arba kai sakai pažiūrėt įtartina asmeny, jis atrašo "pavargau jau" o zonose laksto ir šaudo lyg niekur nieko.... ir dar dėl to nekibimo, taip man gali būti kad nekimbą, nežinau tik vieną video buvau gavęs kad man "nekimba" o kur kiti? kai buvo paprašytą įrodimu nieks nepateikė ? negirdėjo? ?? O kai priešu gaujoj patiems nekimba, ir kai pasakai kad tam ir vėl nekimbą , gauni iš leigono atsakymą, ką ? wtf? pirmą kartą girdžių nors buvo ne kartą sakytą. Aišku bandysi neigti visą šitą , bet čia ką parašiau nei kiek nėra melo, bet aišku be įrodimu tos tavo frazės pasakytos, nes per ts kalbėjai. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: Viskas viršuje. @Rokas
 20. 1 taškas
  Pronis_Kadilakas

  skrrrrrrrr

  skrrrrrrrr
 21. 1 taškas
  Teddy_Williams

  Amnestijų paraiškos

  Anketos šablonas apeliacijos pateikimui:1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Teddy_Williams 2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-10-02 Neleistinų programų naudojimas3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveiki visi kas skaito šią amnestijos paraišką. Į ngs patekau už antidrunk'ą. Pripažystu, naudojau neleistinas programas ir kenkiau kitiems gaujiniams. Per 4 mėnėsius supratau ką reiškia būti ngs ir noriu atsiprašyti kitų gaujos narių, kad kovojau prieš juos su nelegaliomis programomis. Prižadu daugiau nebenaudoti čytų. Tikiuosi man leisite toliau lankytis zonose ir prisiminti senus laikus.4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): https://imgur.com/a/3KfKP3B 2020-01-28 21:04
 22. 1 taškas
  Anthony_Quentin

  {01.29} qA' Galerija.

  Trečias atnaujinimas - NIKE Tematika - @Andrius_Nike
 23. 0 taškai
  Modestas_Wolf

  8 24 <3

  8 24 <3

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...