Jack_Prain

Narys

Jack_Prain

Narys
 • ID

  10265
 • Turinio skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

166 profilio peržiūros
 1. Jack_Prain

  unmute Jack_Prain

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jack_Prain 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užtildė: Mat_Nesvarbu 3. Už ką buvote užtildytas: už įžeidinėjimai, parašiau tylėk wajkas nes išėjau iš hp ir pradėjo ahujielint 4. Vaizdinė medžiaga, kuri įrodo jūsų nekaltumą: https://imgur.com/a/4SCxp0H
 2. Jack_Prain

  Penktadienio proga taksistų direktorius.

  svnk bunta su taksu drk
 3. Jack_Prain

  Modifikacijų krautuvėlė

  Kokios modifikacijos ieškote : Taikinu Modifikacijos pavizdys [Nebūtina] : Ar reikia paaiškinti kaip įsirašyti modifikacija : Nė.
 4. Jack_Prain

  Unban Jack_Prain

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Prain• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : John_Snake• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/E7z5Dsp• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/nv7co4I P.S Sų Sampcac lošių cleo failai neleidžiamį.
 5. Jack_Prain

  Gabrio modifikacijų krautuvėlė

  Jūsų Vardas_Pavardė: Jack_Prain Kokios modifikacijos ieškote: Nu krč kai pataikai į žmogų rodytu kaška prie taikinuto Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 6. Jack_Prain

  Pamiršau PIN koda Jack_Prain

  Jūsų Vardas_Pavardė: Jack_Prain 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA-MP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Buvau nežaides GreenSide.lt 1 metus tai pamiršau banko PIN koda. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia):
 7. Jack_Prain

  Emigruoju Jack_Prain

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Prain Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2015/10/26 Užsiregistravau Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2015 tik užsiregistravau labai mažai žaidžiau ,o pradejau rimčiau prieš kelias dienas. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Seniau su draugu žaisdavau tai ir jis pasakė Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes GreenSide geresnes sistemos daug daugiau veiklos darbai įdomėsni. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Apmokymus misijas ne visas įvykdžiau bet dauguma ivykdės jias gan sunku surasti. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Su pakvietimu darbo dar neteko dirbti tai dirbu be pakvietimo tai įdomiausi: Ūkininkai,Medkirčiai pelningiausi: Ūkininku Nuobodžaisi: Picerininkai,Valytojai Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne juk buvo naujokams /gps komanda Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip dažnai naudojausi bet kai viska išmokau tai nebera sunku. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau nušautas pora kartu be jokios priežasties Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Manau pakankama. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Suteikia bet nevisada Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Kai visada iškviečiu visada sureguoja Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau palikti kaip yra.