Matas_Passat

Narys

Matas_Passat

Narys
 • ID

  10826
 • Turinio skaičius

  13
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

47 profilio peržiūros
 1. Matas_Passat

  Prisistatau Matas_Passat

  Zdarova seniuk ir tau sekmės.
 2. Matas_Passat

  Prisistatau Matas_Passat

  Anketos šablonas(laisvas stilius): Jūsų V_P slapyvardis serveryje: Matas_Passat Jūsų tikrasis vardas: Matas . Jūsų amžius: Man yr 14 metų. Laisva vieta išsireiškimui(Rašykite kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Kartais, bet jei reikalas yra išgeriu. Man labai patinka ir klausaus Butyrkos ypač šios dainos. Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/wC77Q9o.
 3. Matas_Passat

  „Midnight Taxi“ Neaktyvumas/palikimas

  Anketos šablonas neaktyvumui »»Jūsų V_P žaidime: Matas_Passat»Kiek dienų norėsite pasiimti neaktyvumą: Noriu neaktyvumą pasiimti 5d. tai nuo 2019-07-18 iki 2019-07-21.»Priežastis dėl kuriuos jūs imate neaktyvumą: Turiu trumpam išvykti į užsienį.
 4. Matas_Passat

  „Midnight Taxi“ Atlyginimai

  Savaitės reziumė anketos šablonas »»Jūsų V_P žaidime: Matas_Passat»(/bendradarbiai) nuotrauką: https://imgur.com/a/2vFCM7w»Kaip sekėsi šią savaitę dirbti: Sekėsi neblogai ir dirbti buvo gana smagu.»Pilna pildymo data: 2019-07-14 23:09.
 5. Matas_Passat

  „Midnight Taxi“ Sutartys

  »Jūsų V_P žaidime: Matas_Passat»Įrodymai jog paaukojote 10'000€ į taksistų darbo fondą: https://imgur.com/a/Op9FJ3L»Jūsų norimas darbo sutarties laikotarpis (1-7d.): 7d.