Jump to content

Forever_Young

Neaktyvus

 • 468

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 57

  Laimėta dienų


Reputacijos istorija

 1. Haha
  Forever_Young gavo reakcijąPronis_Kadilakas tarp Ketveri metai? Kuo tapome ir kuo žadame dar tapti?   
  Su gimtadieniu Greenside, sėkmės siekant tikslu ir juos realizuojant. 
 2. Haha
  Forever_Young sureagavo į Lelia Dipsis tarp Helovinas dar tik prasidėjo! +40 užblokavimų ir +10 RCON užblokavimu per 4 dienas.   
  Keletą kartų skaičiau visą pranešimą ir galiu pasakyti tik tiek, jog visu šimtu procentų sutinku su kiekvienu pasakytu žodžiu. Puikiai suprantu, kiek tenka laiko praleisti ties projekto vystymu bei kokybės gerinimu ir kiek laiko gaišina tokie asmenys, kurie viską bando pasiekti lengviausiu keliu. Tačiau, lengviausias kelias ne visada garantuoja sėkmę ar pergalę. Šiuo atveju, sukčiaudami žaidėjai norėjo "pasipelnyti" dežėmis, tačiau viskas atsisuko prieš juos pačius. Žinoma, gaila būtų jei dalybos neįvyktų dėl tų, kurie sukčiavo, tačiau šią idėją palaikau ir manau toks sprendimas priverstų susimąstyti kiekvieną žaidėją, kuris bandė ar norėjo bandyti sukčiauti.  Taipogi, kiekvienas turėtų įvertinti administracijos nešamą indelį į šį projektą, visas idėjas bei privalumus. Tokiais tempais bandant sukčiauti kiekvienas turėtų tinkamai apmąstyti ar apskritai turi teisę kelti priekaištus dėl atnaujinimų, kai patys apkrauna savininkus logų tikrinimu. Visgi, kaip yra sakoma " Svarbiausia yra ne kiekybė, o kokybė" tad žaidėjų skaičius nėra prioritetas šiuo atveju. Jeigu žmonės nesusipranta ir toliau kartoja savo klaidas, jie yra šalinami ir lieka tik tai, kas yra "kokybiška". Nemanau, kad bus daug smagiau žaisti, jei aplink bus vien cheater'iai. Kvaila tikėtis, tačiau reikia turėti vilties, jog sukčiautojai pagaliau susipras bei užduotis atliks be jokios papildomos "pagalbos". 
 3. Haha
  Forever_Young sureagavo į Gruzinas_Tortilla tarp Helovinas dar tik prasidėjo! +40 užblokavimų ir +10 RCON užblokavimu per 4 dienas.   
  Mano nuomone padidėjusi čyterių skaičių išaugino evento sudėtingumas. Žaidėjai pamatę dideles /hdeze vertes ir tai, kad jas sunku gauti bei be abejo mažai kas jas turi - mėgina laimę su čytais kurie baigiasi stumimu ant projekto ir užblokavimais. Juokingas pasiteisinimas „žinau dauguma vietų“ ir pnš. Praeituose eventuose, esant mažiau vietų vyravo grupinis darbas, kuriuo metu žmonės naktį per dvi ar net vieną valandą susirasdavo visus 24 paslėptus tos dienos objektus. Aišku tai turi savų pliusių pavyzdžiui daug žaidėjų pasipelno iš evento dėl gaunamų evento dėžių, tačiau yra ir minusių, pavyzdžiui kritusios dėžių kainos, serverio ekonomika. Esant „grupiniams“ eventams čyterių būdavo daug mažiau, kadangi grupėje užtekdavo nors ir vieno čyterio, arba tiesiog juos pastebėti sunkiau.
 4. Pasimetęs
  Forever_Young sureagavo į Edvis Gaming tarp Papeikiu Policijos departamento direktorių Zemaitis_Zmogus   
  Direktorius pasielgė teisingai, jog buvai išmestas iš Policijos Departamento, nes kiek teko pažiūrėti tavo, Red'ai, įrodymus į tau parašytą darbo papeikimą, šis darbas visiškai ne tau ir tu jame absoliučiai nesiorientuoji. Policijos darbas reikalauja šiokių tokių pastangų, suvokimo ką šiame darbe reikia atlikti, o pas tave kolkas to nesimato. Direktoriaus pareiga yra ne tik daryti atrankas ir jų metu priimti į firmą nekvalifikuotus asmenis ant „masės grobimams“ ir tai jau ne pirmas kartas. Jei jau ir nusprendi tokį žaidėją priimti, reikia skirti daug laiko ir pastangų jį kvalifikuojant ir mokant šio darbo pagrindų.
  Pastaruoju metu atsiranda per daug smulkių nusiskundimų ir gan neprofesionalių sprendimų iš tavo pusės ir tikiuosi, jog šis įspėjimas tau bus spyris judėti į priekį ir atsakingiau į viską žiūrėti.
  Direktorius įspėjamas 1 įspėjimu už atmestiną požiūrį.
 5. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąDerek_Escobar tarp Peikiu Forever_Young   
  Sveiki, užtildytas buvote už įžeidinėjimus "primeti, mačiau tse *cenzūra*" kurie buvo pasiusti būtent į mano puse, nešnekant apie tai, jog prieš pusvalandį ir teamspeak platformoje buvote užblokuotas, už nemokėjimą civiliškai komunikuoti, siūlyčiau kreiptis į mane ir paprašyti įrodymu, negaišinant mano ir savo laiko, o ir nuotrauka beja, kuria įkelėt, nenurodo jog aš užtildžiau, bet dėl šventos ramybės, štai jūsų prašyti įrodymai. 
  https://imgur.com/a/MKBTW99

  Užtildytas buvote būtent už tai:
  https://i.imgur.com/2AspKqf.png


  Gražios dienos.
 6. Patinka
  Forever_Young gavo reakciją• Boyka • tarp Kaip taisyklingai užpildyti į direktorių.   
  Labas visiems skaitančiams šia temą. 

  Iškart įspėju bus daug klaidų, ir neieškosiu atmazu  - tiesiog jų bus.

  Esmė tokia jog visi žinote mane kaip nepavyzdinga, nedraugiška žaidėja ar daugelis mato kitoki. Žodžiu - vieniems priešas, kitiems draugas ar pažįstamas bet kokiu atvėju šį tema visiems, tiek priešams tiek draugams. 

  !!!! TEMA YRA LAISVA JŪSŲ PAPILDYMAMS, JEIGU KAŽKĄ TURIT PAPILDYT IŠ PATIRTIES - RAŠYKIT KOMENTARUOSE AR ASMENINĘ ŽINUTE !!!

  Šioje temoje kalbėsime apie visiems aktualu dalyka - direktoriaus postą, šioje temoje plačiai pabandysiu paaiškinti kaip užpildyti teisingai anketa į direktorių, ką kokiose vietose pridėti ir ko nereikėtu rašyti .Šia pamoka sugalvojau rašyti dėl to nes dažnai esu atmetamas dėl savo kitokiu klaidų kandidatuojant į direktorių, ne dėl anketos o dėl asmeninių elgesio problemu pačiame serveryje įžeidinėjimu ar kitokiu dalyku, nes jeigu jų nebūtų dažnai analizėse į direktorių būčiau pirmas. Taigi pradėkime keliauti į prieki. 

  Prisistatymas CV laiške, koks jis turėtu būti ir koks nėra tinkamas. 

  Prisistatyme reikėtu nurodyti ko daugiau savo savybiu kurios būtų tinkamos vadovavimui, ne tai nereiškia jog jūsų prisistatyme turėtu būti vien tik tuos savybės, tačiau dauguma jų turėtu būti nes tai yra aktualiausia tiek direktorių prižiūrėtojui tiek ir kitiems kurie peržvelgia jūsų kandidatūra. 

  Dažniausiai nauji žaidėjai arba seni anketa maždaug rašo taip:
  ,, Sveiki, aš esu Mikolas man yra 17 metų. Lankau įvairius būrelius, beprotiškai mėgstu krepšini, turiu panele su kuria draugauju 12 metų. Mano hobis yra direktoriauti, esu meniškas mėgstu piešti, lankau dailes mokykla, muzikos mokykla, noreciau uzauges buti verslininku, turiu tecio masina su kuria galiu pasivazinet "
  ^ Čia viskas buvo parašyta juoko formoje, esmė tokia jog dažniausiai CV laiškuose būna kažkas panašaus, žinoma ne pas kiekviena tačiau dauguma nes žmones skyriasi, skyriasi ir jų rašymo tip.as. Visu pirmą kas čia blogai - čia nėra bruožai ar savybės kurias derėtu įvardint, čia jau rašo gyvenimo istorija o ne maža prisistatyma, nemanau ar išvis prisistatyme turėtu būti įterpiami bruožai kurie nesusiije su vadovavimu, nebent keli turiu omeni nėra tinkama išplėstai pasakoti apie savo gyvenima CV laiške, tai nėra tinkama.

  Pradžia turėtu būti tokia, o toliau ką papildyt galėtumet priklauso nuo jūsų (nesiūlau kopijuoti šito): 
  Labas Andriau ir visi skaitantis mano kandidatūra į šį direktorių. 
  Pradėkim nuo manęs ir mano charakterio bruožu, pirmiausiai esu begalo linksmas žmogus ir begalo daug bendraujantis. Nesugebu tiesiog tylėt, daug čiaušku galbūt tai kam kam pasirodys minusas, kai kam pliusas bet manau tai teigiama savybė. Esu begalo savikritiškas, visas savo padarytas klaidas pastebiu ir jas tvarkau, kitaip tariant save analizuoju ir tvarkau. Esu griežtas, kas liečia realiai vadovavima nesvarbu kur žaidime ar realybeje kurioje nors pavestoje grupeje puikiai gebu vadovauti ir būnų be galo griežtas. Į tokius dalykus kaip šis - direktorius ar visas kitas pareigas žiūriu rimtai nes man tai reiškia daug ką atvirkščiai nei kitiems žaidėjams žaidžiantiems šitam projekte.
  (žinoma nesakau nieko savo prisistatyma galite pateikti savaip pasižiūreje į šį pavyzdį ar daugeli kitu)

  Tolimesnis etapas kas liečia pagalbininko rinkima. 

  Tai šis punktas priklausys visiškai nuo jūsų, nuo to kaip jus planuojate rinkti pagalbininka į savo rankas būdamas vadovu, tačiau siūlyčiau rašyti jog rinksites toki kuris bus daugiausiai motyvuotas, daugiausiai rodantys iniciatyvos žmogus, žmogus kurio galėtumėte pasitikėti ir jam leisti būti savo pagalbininku, tarpkitku siūlyčiau gerai apgalvoti šį punkta. 

  Firmos vidaus aprašymas, šis dalykas buvo kitaip pavadintas tačiau nei vienas iš kandidatų nesuprasdavo to žodžio tai jis buvo pakeistas. 

  Kaikuriems sunku atsakyt į šį klausimą, žinoma kiti pakritikuos kad jeigu nesugeba jau atsakyt į toki klausimą, tegul geriau nepildo visiškai nes tai yra bereikalingas laiko gaišymas, kadangi nesuprasdamas tokio žodžio jis nesugebės vadovauti, tačiau jūsų nuomonė klaidinga. Niekada siūlyčiau nelyginti anketos ir vadovavimo lygio. O dabar į tema, atsakant į šį punkta jį žinoma derėtu pateikti tinkamai, čia jūsų prašoma paaiškinti. Kaip jūsų firma veiks, kokiu būdų jus ją žadate padaryti geresne nei jį šiuo metų yra, kokiu priemonių imsites jeigu jums nepasiseks,  kokiu būdų pritrauksite žaidėjus į savo firma, kaip bausite savo darbuotojus, kaip prižiūrėsite savo firma ir kaip ją prižiūrėsite, kokiu priemonių imsites kaip jūsų darbuotojai pyktavališkai nusižengs taisyklėms. Tai yra suapvalinimas, žinoma atsakant į šį punkta galima papildyti jį neribotai jeigu tik turite užtektinai idėjų visada surasite ką pridėti prie šio punkto. Žinoma čia galima pridėti idėjas, kurias pateiksite būdamas vadovu. Niekada neesu matęs jog į šį punkta žmones atsakytu neteisingai, atsakydavo visad neteisingai jeigu žmonės nesuprasdavo ko jų buvo prašoma parašyti, todėl nekelsiu į šia tema konkretaus pavyždžio ką derėtu rašyti ne taip o kitaip. Tiesiog jeigu kažko dar nesuvokiate - paklauskite manęs asmeniškai man paraše forume į pm. 

  Darbuotojų motyvacija.
  Šis punktas kaip ir turėtu būti aiškus, tačiau jeigu esate toks žmogus kuriam stinga idėjų ir norėtumėt iš čia jų pasistemti tai aš duosiu keleta variantu ką galite parašyti, bent jau aš taip rašyčiau. 

  " Darbuotojus motyvuosiu įvairiausiais būdais, pirmiausiai tai aš siūlysiu savo idėjas kurias sugalvojus padarysiu firma kelis kartus modernesne nei jį buvo prieš tai ir yra dabar, bendrausiu su darbuotojais asmeniškai išklausysiu jų nuomonės apie savo vadovavima, apie pačia firma ir bendradarbius. Būsiu aktyvus ir rengsiu įvairias užduotis (eventus) kuriose jie galės laimėti įvairiausiu prizu. O - svarbiausiai aš prižiūrėsiu aktyviai firma ir ją darysiu geriausia tai  turėtu darbuotojus užmotyvuoti labiau nei betkuris punktas, nes tik geras direktorius gali motyvuoti darbuotojus. " 
   
  Atranku mechanika. 
  Šis punktas turėtu būti irgi aiškus, tačiau žmonės kurie norėtu pasisemti idėjų aš parašysiu trumpa varianta kuri pateikčiau aš.

  " Pirmiausiai tai apsistuočiau ties tuom ką siūlo direktorių kodeksas, tai ką jis siūlo taip ir būtų rengiamos atrankos. Tačiau juos vyktu su tam tikrais privalūmais, tarkim jeigu paėmus forumo atranka aš ją daryčiau kiek sunkesne nei žaidime, nes žaidime tu bendrauji su žaidėjų kuris nori į tavo firma, o forume ne. Tu tik matai jo pateikta anketa, kurioje nurodoma jog jis nori į darbą. Taigi forume būtų kiek pasunkintos anketos, anketos būtų įdėmiai peržvelgiamos ir tik tokiu atvėju kaip aš vadovas įsitikinčiau jog jis nori jis būtų priimtas. Kitaip tariant forumo anketa būtų sunkesnė ir forumu būtų kiek sunkiau patekti į firma nei žaidime. Forumo anketose analizuojant rinkčiausi tuos žmones, kurie pasiūlė kažką naujo, stengėsi ir pildė o ne tuos kurie rašė begalo daug siekdami būti priimti dėl to nes užpildė didele anketa, ne. Kas liečia atranka žaidime, aš žaidėjus rinkčiau irgi taip pat įdėmiai kaip forume tačiau būtų lengviau atsirinkti nes su tais žaidėjais aš bendrausiu ir suprasiu ar jie tikrai nori ar ne. Žaidime vykstant apklausai nenusileisiu per smarkiai ir užduosiu maždaug tiek pat klausimų kiek forume, tik didžiąją dali klausimų sudarytu sukti klausimai, kurie leistu suprasti ar kandidatas yra pasiruošęs dirbti mano firmoje ar ne, žiūrėčiau į pati bendravima ir atsakymus. Tokiais būdais vyktu atrankos "

  Čia yra minimalus variantas, anketoje daug plačiau aprašau tačiau čia tik idėjų pasidalinimui tiems su kuriais mano mintys galbūt sutampa.

  Jeigu kažką pamiršau paminėti - prašau pasakykit papildysiu, šioje temoje siekiau pasidalinti savo patirtimi su kitais galbūt kažkam pildant į direktorių paskaičius šia tema Jeigu perskaitėt informacija visa dėkoju už sugaišta laiką, pasikartosiu - visad šia tema galima papildyti jūsų idėjomis ar kitokia informacija.

   
 7. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąAndrew_Westbrook tarp Peikiu Forever_Young   
  Sveiki, užtildytas buvote už įžeidinėjimus "primeti, mačiau tse *cenzūra*" kurie buvo pasiusti būtent į mano puse, nešnekant apie tai, jog prieš pusvalandį ir teamspeak platformoje buvote užblokuotas, už nemokėjimą civiliškai komunikuoti, siūlyčiau kreiptis į mane ir paprašyti įrodymu, negaišinant mano ir savo laiko, o ir nuotrauka beja, kuria įkelėt, nenurodo jog aš užtildžiau, bet dėl šventos ramybės, štai jūsų prašyti įrodymai. 
  https://imgur.com/a/MKBTW99

  Užtildytas buvote būtent už tai:
  https://i.imgur.com/2AspKqf.png


  Gražios dienos.
 8. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąDaniel_Fernandez tarp Peikiu Forever_Young   
  Sveiki, užtildytas buvote už įžeidinėjimus "primeti, mačiau tse *cenzūra*" kurie buvo pasiusti būtent į mano puse, nešnekant apie tai, jog prieš pusvalandį ir teamspeak platformoje buvote užblokuotas, už nemokėjimą civiliškai komunikuoti, siūlyčiau kreiptis į mane ir paprašyti įrodymu, negaišinant mano ir savo laiko, o ir nuotrauka beja, kuria įkelėt, nenurodo jog aš užtildžiau, bet dėl šventos ramybės, štai jūsų prašyti įrodymai. 
  https://imgur.com/a/MKBTW99

  Užtildytas buvote būtent už tai:
  https://i.imgur.com/2AspKqf.png


  Gražios dienos.
 9. Haha
  Forever_Young sureagavo į Hash_Vertigo tarp Peikiu Forever_Young   
  Kur čia ižeidimas? Su keza geriau įkelk kaip siūlėt ts ateit, spaudimo gavot ir ban uždėjot nes neturėjot ką pasakyt. Bet ne esmė žaidime nepanaudojau nei vieno įžeidimo, buvo tiesiog paprastai reiškiamos mintys. 
  ,, Girdėjau gaidį per ts primeti " tas pats kaip ,, Girdėjau gaidį kaime šiandien" Kas čia per įžeidimas? Nesakiau kad tu čia ar dar kas, girdėjau gaidį nu ir ką? Aiškiai matosi kad žmogus be žodžio esi, pasikvieti pašnekėt ts, ban nes neturi ką atsakyt. Žaidime tas pats neturi ką atsakyt mute. Užsiaugint kai ką reiktų nes per maži.
 10. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąDovydas_Weed tarp Peikiu Forever_Young   
  Sveiki, užtildytas buvote už įžeidinėjimus "primeti, mačiau tse *cenzūra*" kurie buvo pasiusti būtent į mano puse, nešnekant apie tai, jog prieš pusvalandį ir teamspeak platformoje buvote užblokuotas, už nemokėjimą civiliškai komunikuoti, siūlyčiau kreiptis į mane ir paprašyti įrodymu, negaišinant mano ir savo laiko, o ir nuotrauka beja, kuria įkelėt, nenurodo jog aš užtildžiau, bet dėl šventos ramybės, štai jūsų prašyti įrodymai. 
  https://imgur.com/a/MKBTW99

  Užtildytas buvote būtent už tai:
  https://i.imgur.com/2AspKqf.png


  Gražios dienos.
 11. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąJack_Marzo tarp Peikiu Forever_Young   
  Sveiki, užtildytas buvote už įžeidinėjimus "primeti, mačiau tse *cenzūra*" kurie buvo pasiusti būtent į mano puse, nešnekant apie tai, jog prieš pusvalandį ir teamspeak platformoje buvote užblokuotas, už nemokėjimą civiliškai komunikuoti, siūlyčiau kreiptis į mane ir paprašyti įrodymu, negaišinant mano ir savo laiko, o ir nuotrauka beja, kuria įkelėt, nenurodo jog aš užtildžiau, bet dėl šventos ramybės, štai jūsų prašyti įrodymai. 
  https://imgur.com/a/MKBTW99

  Užtildytas buvote būtent už tai:
  https://i.imgur.com/2AspKqf.png


  Gražios dienos.
 12. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąŽemaitis_Žmogus tarp Peikiu Forever_Young   
  Sveiki, užtildytas buvote už įžeidinėjimus "primeti, mačiau tse *cenzūra*" kurie buvo pasiusti būtent į mano puse, nešnekant apie tai, jog prieš pusvalandį ir teamspeak platformoje buvote užblokuotas, už nemokėjimą civiliškai komunikuoti, siūlyčiau kreiptis į mane ir paprašyti įrodymu, negaišinant mano ir savo laiko, o ir nuotrauka beja, kuria įkelėt, nenurodo jog aš užtildžiau, bet dėl šventos ramybės, štai jūsų prašyti įrodymai. 
  https://imgur.com/a/MKBTW99

  Užtildytas buvote būtent už tai:
  https://i.imgur.com/2AspKqf.png


  Gražios dienos.
 13. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąEdvis Gaming tarp Peikiu Forever_Young   
  Sveiki, užtildytas buvote už įžeidinėjimus "primeti, mačiau tse *cenzūra*" kurie buvo pasiusti būtent į mano puse, nešnekant apie tai, jog prieš pusvalandį ir teamspeak platformoje buvote užblokuotas, už nemokėjimą civiliškai komunikuoti, siūlyčiau kreiptis į mane ir paprašyti įrodymu, negaišinant mano ir savo laiko, o ir nuotrauka beja, kuria įkelėt, nenurodo jog aš užtildžiau, bet dėl šventos ramybės, štai jūsų prašyti įrodymai. 
  https://imgur.com/a/MKBTW99

  Užtildytas buvote būtent už tai:
  https://i.imgur.com/2AspKqf.png


  Gražios dienos.
 14. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąEdvis Gaming tarp Forever_Young užblokavo Augustas_Gira, Laurynas_Gira   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Forever_Young
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Augustas_Gira, Laurynas_Gira
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas.
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : LOGAI.
 15. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąVycka_Flex tarp Forever_Young užblokavo Augustas_Gira, Laurynas_Gira   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Forever_Young
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Augustas_Gira, Laurynas_Gira
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas.
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : LOGAI.
 16. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąDovydas_Weed tarp Forever_Young užblokavo Augustas_Gira, Laurynas_Gira   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Forever_Young
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Augustas_Gira, Laurynas_Gira
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas.
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : LOGAI.
 17. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąŽemaitis_Žmogus tarp Forever_Young užblokavo Augustas_Gira, Laurynas_Gira   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Forever_Young
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Augustas_Gira, Laurynas_Gira
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas.
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : LOGAI.
 18. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąLukas_Dmkl tarp Forever_Young užblokavo Kmt_Rider   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Forever_Young
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Kmt_Rider
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:  IP CHANGER
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : LOGAI
 19. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąLukas_Dmkl tarp Peikiu Forever_Young   
  Sveiki, pradedant ties taisykle, kas liečia darbo kanalus - ji nebuvo tokia, kokią jūs paminėjote, akcentuota direktoriui buvo tai, kad jeigu žaidėjai kurie nedirba yra darbo kanale ir trukdo - privalo tvarkytis kanalą ir juos iškelti į kitą kanalą, tai vadovų ar žaidimų, bet ne laikyti kartu su žaidėjais dirbančiais viename darbe. Šiuo atveju buvo gauta skundų iš žaidėjų, tiek iš seniau, tiek dabar, taip pat iš nario kuris stebėjo direktorius man išvykus, todėl šitoje situacijoje jūs buvote informuoti neteisingai, jums būti darbo kanaluose niekas nedraudžia iki tol - kol jūsų buvimas, netrukdo kitiems žaidėjams ir nekeliate bereikalingo triukšmo ir taip buvo visad, tik dabar buvo pradėta akcentuoti direktoriams nuo to tarpo - kai renkant mechanikų direktorių, mechanikų kanale buvo betvarkė ir žaidėjai nežaidžiantys šiame projekte, rėkavo kanale, žaisdami įvairius žaidimus, tačiau toli gražu ne sampą ir trukdė tuo momentu dirbantiems mechanikams.
  Taip pat, kas liečia taisyklę policijos departamente su ja buvo išsiaiškinta šimtus kartų ir apie taisyklę toli gražu žinojo visi serverio žaidėjai, tik ne mane peikiantysis, dėl ko irgi pasidaro įdomu. Taip, buvo tema neatnaujinta ir nesutvarkyta, niekas to nesako jog ji buvo, bet diena po palikimo, jį buvo sutvarkyta ir paruošta naudojimui, taip pat darbo kanalo aprašyme ši taisyklė buvo interpretuota, todėl nelabai suprantu, ties kuria vieta šioje situacijoje yra padaryta kažkas neteisingo. Taip, aš pasakiau jog jeigu tau netinka projekto tvarka - palik projektą, tokia yra ta realybė, jeigu dėl tos taisyklės skustusi bent 30 procentų serverio žaidėjų - jį būtų pertvarkoma, bet kai vienam žaidėjui viskas neįtinka, lengviausias bėdos išsprendimo būdas - palikti projektą, ieškotis tokio kuriame rasi taisykles ir nuostatas atitinkančias savo norus, na arba taikytis su jomis, jūsų reikalas.
  Kalbant apie situacijas ties skolomis, neprofesionalus ėjimas, tačiau čia buvo abipusis nesusipratimas, nes tiek jis, tiek aš vienas kito nesupratom/neišklausėm iki galo, o statyti žmogų į rėmus, kuomet skola buvo neterminuota, kas turbūt labiausiai ir sukėlė daugiausiai neaiškumų, na, o einant prie esmės, tai ši situacija buvo išspręsta, su žaidėju buvo atsiskaityta ir jis neturėjo jokių skundų dėl to, todėl nesuprantu, kodėl situacija, kuri buvo išspręsta yra akcentuojama čia.
  Na ir užbaigiant tavo įrašymu į stulpą, tai nėra principai ar kažkas, toli gražu esate toks pat lygus žaidėjas kaip ir kiti, nestatau ir nestatysiu jūsų į rėmus, asmeninės nuomonės ir kiti dalykai lieka uždaryti ryte už durų, išeinant iš komforto zonos ir grįžtant prie darbų kaip direktorių prižiūrėtojui, įrašytas buvote už tai, jog nesupratote konkrečiai reiškiamų perspėjimų, jog laikas nusiraminti, neprovokuoti žaidime, nepaisant to, jog forumo būsenos atnaujinimai buvo ignoruojami, jūs tai perkelėte į žaidimą, kurstėt žaidėjus, skleidėt viešai įvairius, nepriimtinus, provokacinius pranešimus, kurie nėra toleruojami mūsų projekte.
  Kalbant apie jūsų dažnai akcentuojamą išsikėlimą, nelygybę žaidėjams ir panašius dalykus, to nėra pas mane ir niekada nebuvo. Atstovavau ne vieną firmą, būdamas direktorius, visad bendravau su žaidėjais lygiai ir jų nestačiau į rėmus, tuo pačiu dalyku vadovaujuosi dabar, bendrauju su visais ir bendraučiau su kiekvienu iš jūsų, jeigu būtų reikalas, neignoruočiau ir nestatyčiau į jokius rėmus, taip pat žinote, jog esu prieinamas tiek forume, tiek žaidime, tiek skypeje todėl galiu pabendrauti su kiekvienu iš jūsų jeigu kyla nesusipratimai. Papeikimas, kurio galėtų nebūti, jeigu siektumėt komunikacijos, o ne rašytumėt jog direktorių prižiūrėtojas išsikėlęs save aukščiau, jus paprastus žaidėjus stato į rėmus, nors kontakto užmegzti net nepabandėte. Nepamirškit, minėjau viršuje, jog atsikėlęs, prisėsdamas prie kompiuterio aš esu direktorių prižiūrėtojas, asmeniškumus ir visa kita metu į šoną ir su tuo nesusiduria ne vienas žaidėjas, todėl rekomenduočiau kreiptis į mane atsiradus neaiškumams, visada aptarsime ir išsiaiškinsime ir galbūt jūsų nuomonės susidarymas pasikeis, nors neįsivaizduoju, dėl ko jis galėjo susidaryti toks, priešingai nei turėtų būti.
  Taip pat, dėl dezinformacijos bus pasikalbėta su direktoriumi, kodėl jūs, jūsų grupė žaidėjų, buvo iškelti iš kanalo, nepaaiškinant kodėl buvote iškelti ir kodėl, nusiskundimai jeigu kartosis - jūs būsit iškeliami, tačiau jeigu planuojate išlikti kanale, jame lankytis - puiku, prie jūsų niekas nelys, tvarkos ir santarvės, viskas ko iš jūsų prašoma, pašaliniai kanale leidžiami iki tos ribos, kuomet žaidėjai dirbantys firmoje neturi sąlygų dirbti, dėl kitu pašaliniu kanale trukdymo.
  Tai nėra nauja tvarka, kurios nežinotų kažkuris direktorius, tačiau tai eilinis nesusipratimas (bent aš taip manau) ir direktorius jus iškeldamas nepaaiškino, situacijos, kodėl tai padarė ir kaip, arba paaiškino, bet neteisingai. Kad ir kaip ten bebūtų, šitokių situacijų stengsiuosi išvengti, pats dalyvausiu tokiose situacijose ir išklausysiu abejas puses, tiek jūsų, tiek darbuotojų, tiek direktoriaus.
  Na ir apibendrinant, labai liūdna, jog jūs nesiekiate komunikacijos, o rašote papeikimus, nes šitame papeikime nematau neišspręstos, ar neaiškios situacijos, paskutinė kuri yra užsilikus, nuo vakar, bet ir tai jį nebuvo aptarta, girdėjote tikriausiai ką norėjote girdėti, o direktorių prižiūrėtojui parašyti, paklausti kodėl buvote iškelti nesugalvojote, jeigu tai būtų principai, jūsų buvimas darbo kanale savaitės dienomis taip pat būtų kliuvęs, tačiau ne, mano požiūris ir idealogija atstovaujant projekto direktorius ir projektą yra visiškai kitoks, todėl rašyti papeikimus už tai, jog save keliu aukščiau kitų, nėra realu ir teisinga, todėl, nes situacija visiškai kitokia nei ją reprezentuoja jūsų papeikimas. Kaip ir įrašymas į stulpą, jūsų papeikime jis akcentuojamas tik dabar, kai įrašytas buvote prieš pora savaičių.
  Įžvelgiu provokacijos, susireikšminimų ir nusistatymų prieš mane, tačiau tai galime nesunkiai išspręsti, susėdę išgert puodelio kavos, prieš jus nusistatymu neturiu ir toli gražu neturėsiu, kodėl jųs turite nusistatymą prieš mane - neįsivaizduoju, tačiau tikiu, jog anksčiau ar vėliau tai dings, jeigu susėdę išspręsim esančias problemas ir jūsų neaiškumus, jeigu jūs pradėsit kreiptis į direktorių prižiūrėtoją, klausdami kodėl atsitinka taip ar taip, o ne rašysite papeikimus, paminėdami senas situacijas kurios senai išspręstos ir pridėdami naują įvykį, kuris įvyko vakar, net nepasiklausus komandos nario kodėl taip įvyko. Nesiekiu būti jūsų geriausiu draugu, tačiau nesiekiu būti jūsų priešu, aš esu komandos narys, kuris atstovauja projektą ir pasiruošęs atsakyti jums į visus, neaiškius klausimus.
  Laikas užmiršti senas nuoskaudas, jas lieti, gyvenkime čia ir dabar, aš matau šviesią projekto vizija, turiu daug nerealizuotu idėjų, kurias realizuosiu labai greit, o laikas užgydys žaizdas ir manau kažkuria diena, susėdę gerdami kava juoksimės iš šitos situacijos, nes ji yra juokinga.

  Taip pat ir priminimas, jog iš jūsų pusės dezinformacijos nenorėčiau matyti, žaidėjų nuteikimo, neteisingo nuomonės sudarymo reprezuojant mane, priešingai nei yra, pagrindžiant nepagrįstais faktais, nes paskui stebimasi, iš kur atsiranda stulpai, kodėl jie stulpe ir kaip kas. 

  (keletas aktualiu screenshotų - https://imgur.com/a/jOHnRVm)
  Pagarbiai, direktorių prižiūrėtojas.    
 20. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąLukas_Dmkl tarp Team Derby Tournament   
  Jūsų komandos pavadinimas?; Still fat LOL TEAM
  Jūsų komandos kapitonas?; Forever_Young
  Jūsų komandos nariai?; @Fresh_Candy, @Forever_Young, @West_Garning'as
  Jūsų tikslai šiame turnyre?; Uždominuoti. 
 21. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąLukas_Dmkl tarp Forever_Young užblokavo Aivaras_White   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Forever_Young
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Aivaras_White
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Kenkėjiškas elgesys 
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://imgur.com/a/IiIfvNX
 22. Patinka
  Forever_Young sureagavo į James_Switch tarp Fresh_Candy užtildė Diablo_Deamon   
  Anketos šablonas užtildžius žaidėją:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Fresh_Candy
  2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Diablo_Deamon
  3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai
  4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/ZOn0DTM
  5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/ZOn0DTM
 23. Patinka
  Forever_Young sureagavo į James_Switch tarp Fresh_Candy užblokavo Jezus_Farsas   
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS,
  (2015.01.24)
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Fresh_Candy
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Jezus_Farsas
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://streamable.com/2ec9o https://streamable.com/ri8fy
 24. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąJason Slokk tarp Peikiu Policijos Departamento Direktorių Zemaitis_Zmogus   
  Praėjus parai, po atmesto papeikimo, pasakius jog direktorių prižiūrėtojai bejėgiai, vėl gaunamas papeikimas ant policijos departamento direktoriaus. Gaila, tačiau šiame papeikime, taip pat neįžvelgiu jokių pažeidimų, kaip ir praeitame, tik asmeniškumai ir siekis nuversti direktorių. Šiuose įrodymuose, kurios pateikė peikėjas, neaptikau jokių pažeidimų, policijos departamento bazė, yra privati vieta, už kuria atsakingas yra direktorius ir jis pastebėjo, jog tavo buvimas, būtent toje vietoje, kurioje tu beja, lankeisi ne sykį, trukdė darbuotojams pravažiuoti, jis gražiai tave perspėjo ir paaiškino, jog jeigu nepasišalinsi per 3 sekundes, būsi įtartas. Todėl, nesuprantu šio papeikimo esmės ir tikslo, sprendimas priimtas geras, dėl darbuotojų įžeidimu, reikia kreiptis į pati direktorių, arba nurodytam darbuotojui parašyti papeikimą forume, o ne direktorių papeikimo skiltyje. Pasikartojant nuolatinėms provokacijoms bus imtasi priemonių ir iš direktorių prižiūrėtojų pusės. 
   
  Direktorius nebus baudžiamas. 
 25. Patinka
  Forever_Young gavo reakcijąDerek_Escobar tarp Peikiu Policijos Departamento Direktorių Zemaitis_Zmogus   
  Praėjus parai, po atmesto papeikimo, pasakius jog direktorių prižiūrėtojai bejėgiai, vėl gaunamas papeikimas ant policijos departamento direktoriaus. Gaila, tačiau šiame papeikime, taip pat neįžvelgiu jokių pažeidimų, kaip ir praeitame, tik asmeniškumai ir siekis nuversti direktorių. Šiuose įrodymuose, kurios pateikė peikėjas, neaptikau jokių pažeidimų, policijos departamento bazė, yra privati vieta, už kuria atsakingas yra direktorius ir jis pastebėjo, jog tavo buvimas, būtent toje vietoje, kurioje tu beja, lankeisi ne sykį, trukdė darbuotojams pravažiuoti, jis gražiai tave perspėjo ir paaiškino, jog jeigu nepasišalinsi per 3 sekundes, būsi įtartas. Todėl, nesuprantu šio papeikimo esmės ir tikslo, sprendimas priimtas geras, dėl darbuotojų įžeidimu, reikia kreiptis į pati direktorių, arba nurodytam darbuotojui parašyti papeikimą forume, o ne direktorių papeikimo skiltyje. Pasikartojant nuolatinėms provokacijoms bus imtasi priemonių ir iš direktorių prižiūrėtojų pusės. 
   
  Direktorius nebus baudžiamas. 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...