Steve Stanley

Narys

Steve Stanley

Narys
 • ID

  12759
 • Turinio skaičius

  323
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  11

Steve Stanley paskutinį kartą laimėjo Balandis 16

Steve Stanley turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

28.348 profilio peržiūros
 1. Pridėti šios dienos EUROLYGOS statymai.

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 daugiau
  2. Pronis_Kadilaks

   Pronis_Kadilaks

   Opaa ziuresiu verksiu dziaugsiuos bus daug emociju

  3. Steve Stanley

   Steve Stanley

   As irgi !!! Emocijos liesis pro krastus, kaip ir vynas !!!

  4. lietuviskaszmogus
 2. Pridėti rytojaus galimi statymai. 

  Juos galėsite atlikti tik nuo 04-19 00:00 val. 

   

 3. Steve Stanley

  Lažybų punktas "GreenBet"

  NAUJI GALIMI STATYMAI !!! Vakar dienos laimėtojai: @Arnis_Hazer - 160.000 Eur. @Collin_Sexton - 42.000 Eur. @Tomas_Bielka - 146.500 Eur. @Scott_Gemini - 70.000 Eur. Buvo kas pažeidė taisykles, tad jų statymai buvo atmesti. Visados perskaitykite tai kas yra parašoma/pridedama. Praeituose laimėjimuose perspėjau jog keisis taisyklės, koeficientai bei galimų sumų statymas - neskaitot - patys degat, bus pamoka. Viso buvo pastatyta - 670.000 Eur. Išdalinta - 418.500 Eur. Pinigų likutis iš šių statymų - 251.500 Eur. Sėkmės kituose statymuose BEI PERSISKAITOM TAISYKLES, JOG PO TO NEREIKĖTŲ GAILĖTIS, DĖL SAVO NEAPDAIRIŲ POELGIŲ.
 4. @rich the kenshis imk ziurek smirgeli 

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 daugiau
  2. Pronis_Kadilaks

   Pronis_Kadilaks

   Lievas video liewi saudimo igudzei. Juokingeise tai jog steve uzdare savo gauja ir nurjo pas stipresnis what a turd!

  3. rich the kenshis
  4. Steve Stanley

   Steve Stanley

   Nenuejau, i weiksma nebuceu ejes, bet ziuriu tas waflis buvo, tai nuejai pasisaipyti !

 5. @Edvis Gaming Vazewome su landu, galiu pasakyti, kad tai masina, kuri verta daugiau nei 4 ratu xd

  1. Dash Berlin

   Dash Berlin

   Tankas čia o ne mašina.

  2. Pronis_Kadilaks

   Pronis_Kadilaks

   Waflei

    

    

    

    

    

   Labai skanu

 6. GreenBet - pateikti nauji galimi statymai. Taipogi išmokėti pinigai laimėtojams. 

   

   

  1. Rodyti senesnius komentarus  4 daugiau
  2. Steve Stanley
  3. Pronis_Kadilaks

   Pronis_Kadilaks

   Nk gero toks lazybu punktas.. Staciau ir laimejau daugiau nei pastaciau nesamone kazkoke

  4. Steve Stanley

   Steve Stanley

   Rejke statiti taip, jog pralaimetumet !!!

 7. Steve Stanley

  Lažybų punktas "GreenBet"

  Pirmieji statymai praėjo sklandžiai. Esu pilnai patenkintas lažybų punkto aktyvumu bei jūsų susidomėjimu. Rezultatai: Fenerbahce 76 - 43 Žalgiris Juventus 1 - 2 Ajax Barcelona 3 - 0 Manchester United Laimėtojai: @Arnis_Hazer - 160.000Eur. @Collin_Sexton - 160.000Eur. @jackyzas - 67.500Eur. @Just_Eitvydas - 34.220Eur. Pinigai išmokėti sėkmingai. Viso bendrai buvo pastatytą - 859.500Eur. Išdalinta laimėjimui - 421.720Eur. Liko - 437,780Eur. [INFO] Truputį keisis pačios taisyklės, galimų sumų statymas ir koeficientas. Koeficientas bus nustatomas ne pagal įv, lažybų punktu pateiktus koeficientus, o pagal GreenBet generalinių direktorių nuomonę. Kodėl? Visų pirmą tai yra žaidimas, ribotas fondas - norime išvengti galimų permokėjimų bei per daug lengvų pinigų bei tam jog ateityje Jums galėtumėme pasiūlyti žymiai platesne statymų galimybę. NAUJI GALIMI STATYMAI
 8. Steve Stanley

  74 Hoover Criminal Gang

  Gauja uždariau, dėl man asmeniškai per mažo stimulo, kažką daryti su gauja, šioje sistemoje. (Na išbūti nuo šios gaujų sistemos įkėlimo iki dabar, vien gaujose, tikrai įgrystą) Išdėsčiau pakankamai tvirtus bei argumentuotus dalykus Michaeliui, kaip būtų galimą pakeisti gaujas, jas tiesiog šiek tiek "patobulinti". Nuo šio pasakymo praėjo lygtais 7 - 8 dienos, bet nei vieno iš mano pasiūlytų idėjų nebuvo įgyvendintų. Nežinau, tikėjausi kažką išvysti per tas dienas, juk pakeisti nuostatus ar įvesti menką idėja, nereikia keletą valandų kažką rašyti/kurti. Kad būtų aiškiau, galiu parašyti porą mano siūlytų pakeitimų. Yra verkiama dėl žmonių trūkumo gaujose, jog dauguma stiprių gaujos narių sueina į vieną gauja, o kitai tenka rinktis naujokus ar šiaip kokius "random" asmenis iš kurių jokios naudos. Manau, dauguma, kažkiek mąstančiu sutiktų jog, reikėtų sumažinti gaujos narių slot'a, jog vienoje gaujoje galėtų būtų tik 10 narių. Kitais, trūkstamas dalykas, kaip gaujos nariui - pinigai. Kaip žinome, gaujos turi tam tikrus bendrus taškus, kurie yra tik dėl statistinio grožio (ok, ten rangus ale gali pirktis, bet per visą laiką, nei viena gauja to nebuvo dariusi xd), tai kodėl nepadarius šitaip: per atitinkama laiką, siūliau kas 3 dienas, lyderiai įkeltu prieš ir po, savo gaujos informacijos taškų. Pvz.: pirma diena - 20k tašku, po trejų dienų - 25k. Tai gauja, per tris dienas surinko 5k gaujos taškų. Tai, padaryti taip, jog už kiekvieną tašką būtų mokama tam tikra pinigų suma, tarkim 5e. Tai galų gale 5000 x 5 = 25000 eur, uždirbtu pati gauja, už gaujos taškus. Kokia prasmė yra čia? Gaujos galėtų pasipelnyti, tikrai atsirastų daugiau norinčių į gaujas, kadangi dabar būnant gaujose - pinigai yra švaistomi į orą, o jų uždirbti yra gan sunku, taipogi padidėtų pačių veiksmų. Taipogi, noriu savo laisvą laiką ne kaifuoti zonose su narkotikais, o tiesiog visą laiką skirti vienam iš mano mėgiamų dalykų. Ačiū, kas palaikėt, padėjot: Martinas, Reideris, Bonas, Proniukas :*, Amateur, bsk sitas liewas drk - Kensisas, jackyzas ir visi kas buvot. Ate @Michael_Pacano Dėkui šefas
 9. Steve Stanley

  Lažybų punktas "GreenBet"

  GREENBET GreenBet - lažybų punktas, kuriame galėsite atlikti įvairiausius statymus: nuo krepšinio iki futbolo. Kol kas, statymai bus galimi tik laimėjimu/pralaimėjimu/lygiųjų atveju, jeigu bus didesnis susidomėjimas - papildysim pačių statymų galimybes! Lažybų punktas yra įkuriamas todėl, kadangi pasiklausus serverio žaidėjų, dalis jų pilnai sutiko bei patys užsiima tam tikrais statymais. Taisyklės Parašius pranešimą bei atlikus statymą PRIVALOMA iškarto redaguoti jūsų pranešimą bei parašyti tikslų redagavimo laiką. Daugiau redaguoti negalimą. Statymus atlikti bankiniu pavedimu (serveryje), gavėjui - Steve_Stanley. Galimi statymai: nuo 15.000€ iki 50.000€, keliant po 5.000€. Laimėjimo atveju, jūsų išmokėjimas yra pervedamas per 48 valandas, nuo rungtynių pabaigos. Statymai priimami tik su pilnai užpildytomis anketomis, pažeidus bent vieną taisyklę - jūsų statymas yra nepriimtas, o pinigai negrąžinami. Statymai yra atliekami rungtynių realiu laiku, be pratęsimų! Rungtynių rezultatus galite rasti paspaudę ČIA ir ČIA. Kaip yra paskaičiuojamas jūsų laimėjimas? Kiekviena komanda turi savo koeficientą, tarkim 2,58. Jūs pastatote už šią komandą, kurios kof. yra 2,58, šią sumą - 50.000Eur. Tai laimėjimo atveju: 2,58 x 50.000 = 129.000 Eur. Pildant anketa bei atsakant į 4 klausimą, privalote pateikti nuotrauką, kaip pervedėte tam tikrą pinigų sumą. Atsakant į 3 klausimą, privalote pasakyti rungtynių baigtį, pasakyti jūsų spėjamos komandos laimėjimą arba jog rungtynės (pagr. laiku), baigsis lygiosiomis. PAVYZDYS: Norint atlikti daugiau negu vieną statymą, kopijuokite anketa kiekvienai komandai atskirai, bet viską sudėkite į vieną pranešimą. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Už kokias varžybas statote: Rungtynių baigtis: Įrodymai jog pervedėte tam tikrą pinigų sumą: Šiandienos galimi statymai: Viso GreenBet uždirbtų pinigų likutis - 689.280€ Vakar dienos 04 18 statymų laimėjimai: @Scott_Gemini - 120.000 Eur. @Wizard_Airidas - 120.000 Eur. @Nedaz_Nedaz - 120.000 Eur. Viso buvo pastatytą - 300.000 Eur. Atiduota laimėjimams - 360.000 Eur. Pirmasis minusas minus 60.000 Eur. GreenBet oficialūs įkūrėjai - @Steve Stanley ir @Vygantas_Sivickass Kilus tam tikrų neaiškumų ar norint pasikonsultuoti susisiekite su bet kuriuo iš įkūrėjų AŽ.
 10. Labai rekomenduoju šito žmogaus sumuštiniu recepta bei virtuvės pamokas! Pasirinkit ir jūs, tikrai nepasigailėsit!!!

 11. As noreciau kreiptis i serverio administracija, su vienu prasymu, del busenu bugintoju. 

  Zodziu, ju pastovus rasymas ir busenu buginimas uzima labai daug vietos, kadangi noriu dalintis anime, bet negaliu, kadangi netelpa mano anime girl. Tai va

  1. Ronaldo'Soprano

   Ronaldo'Soprano

   stora ta tavo anime girl kad netelpa

  2. lietuviskaszmogus
  3. Davidas'Hardenas

   Davidas'Hardenas

   nu gerai atsizvelgsiu i tai

 12. SENDE YRA ANIME DIENA! https://imgur.com/a/8GHE0aV :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  1. Rodyti senesnius komentarus  9 daugiau
  2. Steve Stanley

   Steve Stanley

   Wisada smagu padeti acilikeliams :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  3. lietuviskaszmogus

   lietuviskaszmogus

   Ačiū už jūsų pranešimą.

  4. Steve Stanley