Menian_Fierro

Narys

Menian_Fierro

Narys
 • ID

  139
 • Turinio skaičius

  566
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3

Menian_Fierro paskutinį kartą laimėjo Gegužė 3 2016

Menian_Fierro turėjo mėgstamiausio turinio!

3 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

31.025 profilio peržiūros
 1. Neprisimenu kada paskutinį kartą tiek kartu buvau apgautas, spaudžiu LIKE vien už tokį trolinimą - užskaitau. Sveikinu visus naujus direktorius, good luck.
 2. Menian_Fierro

  Reikia pagalbos dėl Facebook anketos.

  Tau viska aiškiai rašo ka daryti reikia, susisiek su Facebook supportu del daugiau informacijos už ka buvai užblokuotas. Jeigu ištikro nieko nepažeidei jie tau sugražins accounta, nes galbut užblokavo be priežasties (report nuo kažko gavai).
 3. Menian_Fierro

  Vilkikų direktoriaus analizės rezultatai

  Sveikinu , spaudimas šioks toks bus kadangi paskutiniai keli direktoriai (ir bendrai dauguma ju) tikrai buvo įspūdingi todėl sekmės išlaikant ir toliau furistus aukštame lygyje.
 4. Menian_Fierro

  Dekanidzės

  Sveikas sugrįžęs LC moderatoriau sekmes gaujoje
 5. Menian_Fierro

  12 O'CLOCK BOYZ

  Sorry gangsteri bet kaleimas rašosi kalejimas
 6. Menian_Fierro

  Treji metai kartu su „GreenSide“,

  Labai grazus zodziai Rokai, siulau zaideju meeta Charlie picerijoje koki sestd susibegt arba Akropoli plota koki sumest
 7. Menian_Fierro

  |1.8.2| Gaujiniams ir valdžiai

  Pries , i komanda nepateksi srekai nesistenk.
 8. Menian_Fierro

  Southside Criminals X3

  Nepasaudo neivienas permesciau visus
 9. Menian_Fierro

  UNBAN Menian_Fierro

  Laukiau kol pradės užkrauti serverį normaliai , niekam nepakenkiau todėl nematau labai dideles problemos pavažinėjau 2minutes ir viskas. Jau būčiau relogą daręs , nes prie pat Policijos bazes buvau.
 10. Menian_Fierro

  UNBAN Menian_Fierro

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Menian_Fierro • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Rebeka_Sander • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/J0fbc • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/jyiXJ [!] Nekrovė objektų ir laukiau kol pradės normaliai krauti.
 11. Menian_Fierro

  Prisistatau Luka_Lukute

  Labas zuika susirasom zaidime poto , nors tau tik 14m tai neproblema kazka sugalvosim
 12. Menian_Fierro

  Krasnoff crime org

  Nenuspėjamas Velnelis matau , vakar berniokas linksmas dainavo ir su armonika grojo , šiandien nusprendė gaują įkurti. Sekmės kovojant su ttrt
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John_Extazy • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Donald_Fellon • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relogas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 14. Menian_Fierro

  2017.04.14 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8)

  Geri atnaujinimai , bet asmeniškai tikėjaus kažko geresnio , kažkaip atrodo idėja gera , bet viską labai greitai padarėt , kad tik įdėti sistemą toks vaizdas gaunasi. Dabar dėl gaujų kažkaip atrodo veiksmo bus mažiau , kadangi vistiek susikurs vienas normalus žmogus stiprią gaują ir subėgs pusę serverio pas jį , o toliau ką kiti daris tai sunku įsivaizduoti. Dabar teisėsaugos vietoje irgi veiksmo mažiau tiesiog važinėti ir rida kelti , nes į gaujas kištis negalės. + dabar veiksmas vyksta tik tam tikromis valandomis kas irgi manau yra kažkaip didelis suvaržymas , nes nėra jokios laisves kada nori daryti , o pagal viską gaujiniai turėtų laužyti taisykles ir daryti ką nori , o dabar kaip kokie pd turės laukti tam tikros valandos ir tada tik veiksmą daryti. Mano nuomone , galėjai kažkaip seną sistema sujungti su dabartine. [DIENA] Gauja prieš gaują kovoja dėl zonų ten tam tikromis valandomis kaip padarei ir būtų toks kaip pasiruošimas prieš didesnį veiksmą vakare. [VAKARAS] Veiksmas dėl fūrų kaip ir seniau gauja su gauja ir dar per teisėsauga turi pravažiuoti.
 15. Menian_Fierro

  Loterija iš transporto priemonės Buffalo.

  Pas tave nuotrauka įdėta 2017-04-11 dieną , kiek žinau esi užblokuotas serveryje , jeigu jau atsiblokavai ar atblokavo įdėk nuotrauką šiandienos dienos kaip pardavinėji mašiną labiau įtikinama bus , nes dabar pagal mane tai čia bandymas apgauti žaidėjus.