Misteris_Erikas

Narys

Misteris_Erikas

Narys
 • ID

  15384
 • Turinio skaičius

  577
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

2.740 profilio peržiūros
 1. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Arijukas_Youtuberis 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Taip, esu kaltas šioje situacijoje. Prieš tai turėjau nusikaltėlio gaudymą pėškom, tai visai iškrito iš galvos ta pinjata, ir tada atbėgus prie jos pastebėjau, jog Arijukas su draugu atvažiavu ir pradėjo šaudyti į kažką su Deagle. Sudėjau /ita ir išvežiau. Pripažystu, esu kaltas. Labai gailiuosi dėl to, tačiau atsakomybę reikia prisimti..
 2. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Misteris_Erikas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : San_Gohanas • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 3. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Biq_Shaq 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Jis buvo gaudomas. Patikrinus turėjo ginklų. Pinjata buvo PC, o jis MG.
 4. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra" - Algos.

  Anketa:Jūsų „Vardas_Pavardė“: Misteris_Erikas Jūsų praeitos savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka: https://imgur.com/a/TbiwyPi Jūsų šios savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka: https://imgur.com/a/46wANC8
 5. Misteris_Erikas

  „Bitučių prokuratūra" -Rangai ir jų informacija.

  Anketos šablonas:Jūsų „/bendradarbiai“ lentelė prieš tai: https://imgur.com/a/M1w03NM Jūsų „/bendradarbiai“ lentėle dabar: https://imgur.com/a/M1w03NM Naujokų parengimas arba kvalifikacija išlaikyta?: Tikrai taip. Kiek surinkote spurge?: 150+. Į 3 rangą.
 6. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Malacy_Edwa 2. Papeikimo URL: 3. Darbuotojo įrodymai: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Jis tyčia neišėjo iš bazės. Buvo atidaryti vartai, kad pro juos gražiai išbėgtų. Jis net nėjo link jų.
 7. Misteris_Erikas

  Trečioji analizė į „Bitučių Prokuratūrą“!

  Sveikinu naujuosius savo kolegas! Nenuvilkit valdžios.
 8. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Miata_Adidas 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: Nefilmavau. 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Įrodymų jokių neturiu, nes atvažiavau Maria_Ross padėti nusivežti nusikaltėlius (Ji buvo su motociklu, o nusikaltėliai buvo 2). Pasiėmiau vieną nusikaltėlį ir pradėjom važiuoti. Kadangi tų nusi[engėlių draugas (Miata_Adidas) galėjo bandyti mus aplenkęs daužyti su mašina, taranuoti ir kitaip neleisti jų nuvežti, aš porą kartų jam užkirtau kelią. Nieko neslepiu. Bet tiesiog negalėjau numatyti ateities, tai saugumo sumetimais teko tą padaryti. O ir jis pats galėjo gražiai mus apvažiuoti už kitos šlagbaumo pusės.
 9. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Misteris_Erikas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Mtc_Good • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 10. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Arijukas_Youtuberis 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: Nežinau, net kokius įrodymus bepateikti 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Tai visų pirmą jis savo mašiną susidaužė pats bėgdamas nuo manes. Į jį nebuvo pataikyta nė viena kulka.
 11. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Jack_Connor 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Tai tikrai nebuvo netyčiniai spyriai..
 12. Misteris_Erikas

  „Bitučių prokuratūra" -Rangai ir jų informacija.

  Anketos šablonas:Jūsų „/bendradarbiai“ lentelė prieš tai: https://imgur.com/rIOHenD Jūsų „/bendradarbiai“ lentėle dabar: https://imgur.com/rIOHenD Naujokų parengimas arba kvalifikacija išlaikyta?: https://imgur.com/D0832nF Kiek surinkote spurge?: Nereikėjo. iš 1 į 2.
 13. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Martin_Giacccherini 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Laukiau kitų nusikaltėlių šio žmogaus namuose. Jis mane pradėjo trankyti, kas man sukėlė grėsmę. Surakinau, sudėjau star, pasiūliau baudą. Kadangi nemokėjo baudos, išvežiau į kalėjimą.
 14. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: The_Destiny 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: https://imgur.com/a/7CzHF71 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Buvo gautas iškvietimas, jog šis žaidėjas turi ginklų, bei šaudo už vyriausybės. Pasidarius įrodymus turėjau teisę tikrinti, ir visus kartus kiek žmogus kvietė jo iškvietimas pasiteisino.
 15. Misteris_Erikas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Matas_Pyrda 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Žaidėjas pats nepateikė įrodymų kuriuose aš nusižengiau, bet puikiai žinau dėl ko rašė papeikimą. Kadangi įrodymus turiu, galiu parodyti, nors ir nemanau ar būtina buvo atsakyti į papeikimą.