Misteris_Erikas

Narys

Misteris_Erikas

Narys
 • ID

  15384
 • Turinio skaičius

  640
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

3.544 profilio peržiūros
 1. It's not green anymore.

  w97OO59.png

  1. Troy Wyatt

   Troy Wyatt

   first person modas ban plz

  2. Bulkos savininkas Raidas

   Bulkos savininkas Raidas

   jis nebenusipelno kvėpuoti to pačio oro kaip kiti ridos kėlėjai

 2. Misteris_Erikas

  PPF'RC│Papeikimai

  Šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas Pareigūno Vardas_Pavardė žaidime: @Leonardo_Gherard Ką blogo padarė pareigūnas?: Tiesiog važinėjau "Polomino Creek" miestelyje ir iš niekur nieko atsirado šis pareigūnas. Išlipęs surakino, ir pradėjo tikrinti be svarios priežasties (nebent pareigūnas turi įrodymus, kuriuose tikrai kažką dariau įtartino). Uždėjo įtarimo lygį už Be diržo/šalmo. Paprašius paaiškinti kodėl buvau tikrinamas gavau atsakymą: "girtas gaisrininkas į hidrantą įvažiavęs". Po to buvo uždėti įtarimai: "Pareigūnų reikalavimų nevyk. (15) lygiu." ir "NON-RP (20 lygiu).". Po kiek laiko pareigūnas man padarė /mita 35, ir pasakė, jog netyčia uždėjo. Na, dėl šitų įtarimų nepykstu, nes jis niekuo nenusižengė šitoje vietoje, bet vis tiek buvo gaišinamas laikas. *Papildymas: Taip pat nevyko jokia operacija kaip: Patruliavimas, arba reidas, nes nebuvo prisijungusi firmos valdžia. Įrodymai: https://imgur.com/a/ovIymAH Direktoriaus pastaba: Kadangi pareigūnas nepateikė video medžiagos kaip vairuoji įtartimai girtas, darbuotojas gauna vieną įspėjimai blogas /patikra naudojimas ir antrą už blogas /ita naudojinas.
 3. Misteris_Erikas

  Alus_Alude užblokavo Misteris_Erikas

  Sveikas, Alus_Alude. Taigi pradėsiu nuo to, kad pirmuose įrodymuose (kur matosi, kad atsitrenkiau į policijos mašiną), tai turėjau gauti /ita už Vengimą reido (Bėgimas nuo teisėsaugos). O visuose kituose, tai atsitrenkiau į blokadas kurios trukdė pravažiuoti (kas nėra baudžiama). Tai šį užblokavimą labiau traktuočiau kaip atsikeršijimą už vakarykštį mano užblokavimą. Taip pat esi nubaudęs dar kelis kitus žaidėjus be priežasties. Manau čia viskas aišku. Viso. *Papildymas* Už visus šituos nusižengimus mane turėjo nubausti policijos pareigūnai.
 4. Misteris_Erikas

  UNBAN Misteris_Erikas

  ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Misteris_Erikas • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Alus_Alude • Už ką buvote užblokuotas ?: Tyčinis NON-RP • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/pFXcB9s • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/dHmInl5
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Misteris_Erikas• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Alus_Alude• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Tyčinis non rp• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 6. skaudi akimirka :(

  mC2gbqq.png

   

  1. Modestas_Fuzkin

   Modestas_Fuzkin

   senai sakiau,kad medikam nepardavineti vairuotoju pazymejimu

  2. lz 

   lz 

   o ce tas jokingas skaicius hahah 69k

 7. Misteris_Erikas

  PPF'RC | Įrodymai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: Tadis_Paris Jūsų įrodymai: Komentaras: Net nežinau ar čia reikalingi kokie įrodymai. Tiesiog žmogus sk lakstė nuo taško iki taško taip palindo po ratais (turėjo mažai gyvybių) ir mirė. Papeikimo URL: https://greenside.lt/forumas/topic/78448-dilimore-policijos-departamentas│papeikimai/?tab=comments#comment-397204
 8. Misteris_Erikas

  PPF'RC | Įrodymai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: Jeffrey_Santos Jūsų įrodymai: https://imgur.com/a/I3qCyKX Komentaras: Free papeikimus rašo veikėjas ir tiek. Papeikimo URL:
 9. Misteris_Erikas

  PPF'RC | Nuosavas darbo transportas

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas Kokio transporto norite?: LSPD#2 ,,Police Car” Koks laikas?(savaitė ar visam): Visam laikui. Norite kokios papildamos spalvos?(jei jo kokia?): Juoda. Kokius numerius norite ant transporto?: HYDRA Įrodymai, kai pervedėt pinigus į policijos fondą: https://imgur.com/a/iwqIK9Y https://imgur.com/a/kWDgtg0
 10. Misteris_Erikas

  PPF'RC | Įrodymai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: Aleksas_Galiunas Jūsų įrodymai: Komentaras: Na, žmogus neveltui 20h po įvykio rašė papeikimą. Matomai norėjo, kad ištrinčiau įrodymus, ir prigautų mane be jų tačiau.. Pradžioj jis buvo perspėtas dėl šalmo, nes yra naujokas (Neturi 3.000 xp). Pasirodo jis neturėjo nusipirkęs šalmo. Nuvežiau jį nusipirkti šalmą, tačiau jis jį nusipirkęs vis tiek man prieš akis važinėjosi be šalmo taip mane provokuodamas ir erzindamas. Bereikšmis papeikimas. Papeikimo URL:
 11. Misteris_Erikas

  PPF'RC | Įrodymai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: Aivaras_White Jūsų įrodymai: Komentaras: Aš net neturiu žodžių tokiam papeikimui. Aivaras tiesiog įleido žmogų (Ignas_Srs) kurį mes gaudėme į susirinkimų salę, ir aš liepiau Aivarui atidaryti tas duris, bet jis tiesiog ignoravo tai (Nes Ignas ir Aivaras buvo vienam TeamSpeak kanale) kas įrodė, jog jie "draugeliai" ir vienas kito neišduos. Tai tiesiog nenorėjau dar vieno galvos skausmo ir paleidau Aivarą. Jam jokios žalos nebuvo padaryta. tai čia jau manyčiau bereikšmių papeikimų rašymas. Papeikimo URL:
 12. Misteris_Erikas

  PPF'RC | Darbo Išlaidų kompensacija

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas Įrodymai(screenshot): https://imgur.com/a/8zk4DYT
 13. Misteris_Erikas

  PPF'RC | Įrodymai

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: James_Fantom Jūsų įrodymai: Papeikimo URL:
 14. Misteris_Erikas

  PPF'RC | Darbo kontraktas

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Misteris_Erikas Kiek dienų norite kontrakto? (1-7d): 7 dienos (savaitė). Ar pasižadate laikytis darbo taisyklių ir atlikti savo darbą sąžiningai? (TAIP): Taip. Įrodymai kad paaukojote pinigų sumą: https://imgur.com/a/DzjtSm2