Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Minde_Marshell

Narys

 • 130

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi


Reputacijos istorija

 1. Patinka
  Minde_Marshell sureagavo į Billy_Jack tarp Mechanikai grįžta!   
  Labas vakaras! Šį kartą susidūriau su neįprasta mechanikų direktoriaus rinkimų padėtimi, nes per duotas 4 dienas rinkimams užpildė vos 4 žaidėjai, o pratęsus atranka kandidatūrų skaičius padidėjo vos 1 žmogumi, kas yra labai neįprastas reiškinys šios firmos vadovo paieškoms. Peržiūrėjus visų kandidatų anketas į finalą pateko 3 žaidėjai: Ernestas_Paklausk, Dovydas_Weed ir Haku_Rinha.
                               Pereinant prie potencialių kandidatų vertinimo, tai pradėsiu nuo gerai visiems žinomos personos apie kurią žinome ne vieną anekdotą ar "juokelį" – Ernestas_Paklausk. Anketa, firmos koncepcija atrodo šauniai, idėjomis nelabai sugundei, nes kažką panašaus jau visi esame matę. Man nepatiko tavo begalinis pinigų išaukštinimas ir nuomonė, jog jie gali daug ką.. Reikėtų turėti šiek tiek originalesnių minčių darbuotojų motyvacijai. Elgesys bei reputacija tau sugadino visą kandidatūrą, nes anketoje rašei, kaip visapusiškai pasikeitei, tačiau prisiminus tavo 1 dienos darbą taksi firmoje ar išsidirbinėjimą su pareigūnais – jaučiuosi šiek tiek apgaudinėjamas, todėl lauksiu ir toliau tavo elgesio pokyčių žaidime, nes kaip minėjai sieksi kol pasieksi, todėl linkiu sėkmės dirbant su savimi. Antrasis žmogus, kuris sudomino savo laišku bei asmenybe – Dovydas_Weed. Dovydo laišką buvo sunku skaityti dėl šiokių tokių minčių šuolių bei pačio laiško pateikimo (viskas sumesta į vieną blyną), tačiau pats turinys buvo geras, o noras pasiekti šias pareigas labai ryškus. Džiugiu, jog matai problemas bei turi jų sprendimų būdus, malonu matyti žmogų, kuris žino, jog vadovas ir darbuotojai negali būti atskiras elementas firmoje, o tik juos sujungus galima kažko pasiekti. Žaidime nustebinai, kad mechaniku dirbi jau ~3 mėnesius, kas parodo, jog patirties ir potraukio šiam darbui jau turi, aktyvumas taip pat neblogas. Užbaigsiu Haku_Rinha, kuriam šioje atrankoje duočiau sidabro medalį vien už tai, jog neturi tiek motyvacijos šiam darbui, o tave labiau domina medikai (tą pripažino laiške). Kitą kartą siūlau nerašyti, jog " šį dalyką minėjau praeitoje kandidatūroje ", o viską aprašyti iš naujo, kaip pridera (tokiais dalykais menkini savo savo įvaizdį). Patiko tavo idėja su restauracijomis, neblogai atlieki darbą pervežėjuose, bet šį kartą suteiksiu šansą naujam žmogui, kurio reputacija dar nebuvo sutepta, o noras laimėti šiuos rinkimus pralenkiantis visų šių kandidatų. 
                               Iš analizės supratote, jog direktorių rinkimus laimi Dovydas_Weed, tikiuosi šis pasirinkimas manęs nenuvils ir iš šio veikėjo sulauksime puikių rezultatų!
 2. Patinka
  Minde_Marshell sureagavo į Rokas tarp Ketveri metai? Kuo tapome ir kuo žadame dar tapti?   
  Ketveri metai? Kuo tapome ir kuo žadame dar tapti?
  Jau keturi metai, kai „Greenside“ yra vienas iš nedaugelio SA-MP projektų Lietuvoje, kuris pasižymi pastovumu ir aktyvia veikla. Todėl galime padėkoti žaidėjams, jog jie vertina mūsų darbą ir renkasi mus, nes be Jūsų nebūtų mūsų! 
  Kokie buvo šie metai? Neslėpsime, šie metai nebuvo patys produktyviausi iš mūsų pusės. Mažai dėmesio skyrėme tobulėjimui, neradome savyje pakankamai motyvacijos, jog pateisintumėme Jūsų ir mūsų keliamus lūkesčius, todėl už tai sumokėjome prarasdami žaidėjus, kuriuos galėjome išlaikyti, bet dėl priimtų atitinkamų sprendimų privalėjome kažką paaukoti. Tikimės, jog mūsų aukos tai tik investicija į ateitį, į geresnę ateitį, kuria nuoširdžiai tikime ir labai norime kad visi mūsų žaidėjai tuo tikėtų.

  Kokie bus artėjantys metai? Artėjantys metai mums bus labai svarbūs. Kertiniai metai. Tai turbūt bus patys svarbiausi metai per visą „Greenside“ egzistavimo laikotarpį. Svarbiausi, nes prižadame daug naujo turinio tiek forume, tiek serveryje, tiek kitose mūsų platformose. Nekantraujame kol galėsime viską įkelti „gyvai“ ir sulaukti Jūsų įvertinimo.
  Vienas iš pagrindinių tikslų šiais metais - serverio atnaujinimas. Kaip ir daugelis žinote, jog šiuo metu dirbame ties serverio atnaujinimu, kuris turėtų pakeisti labai daug dalykų. Tikimės, jog per šiuos metus pavyks įgyvendinti visas idėjas ir startuoti iš naujo su naujais tikslais ir naujais žaidėjais. Iki tol esame pasiruošę aukoti viską, nes tikime savo idėjomis ir savo potencialu, todėl prašome suprasti mus ir kantriai laukti. Prižadame, jog laukti, to ką turime jums paruošę, tikrai verta!
  Per šiuos metus taip pat planuojame dar kartą permastyti kuriuo keliu projektas turėtų toliau judėti. Taip. Mes nesame patenkinti skaičiais atsižvelgiant į tai, kiek darbo ir laiko įdedami į projekto administravimą ir tobulinimą. Rezultatai mūsų tikrai netenkina, nes dirbame tik dėl didžiausių svajonių.
  „Greenside“ administracija,
  2019, sausio 24d.
 3. Patinka
  Minde_Marshell sureagavo į Michael_Pacano tarp GreenSide MOTO CLUB   
  GreenSide MOTO CLUB – tai serverio žaidėjų grupė, kurią sieja vienas aspektas – NRG500 motociklas arba kitas plieninis žirgas. Mes savo laisvu laiku važinėjame su šia transporto priemone, ieškome naujų bei neišbandytų „stunt‘ų“ ant kurių savaime suprantama stengiamės užšokti, darome klubo narių susibūrimus ir tuo pačiu gerai praleidžiame laiką. Šį klubą įkūriau įkvėptas mane supančių asmenų su kuriais praleisdavau pastaruosius vakarus užsiimdamas kiek aukščiau minėtomis veiklomis, be viso to atsižvelgiant į esamą padėtį, kad serveryje trūksta tam tikrų bendruomenių arba kitaip įvardinant klubų pasinaudojau šia proga bendraminčius suburti. Vertėtų paminėti tai, kad neužsiimame nelegalia veikla, turiu omenyje tai, kad nevykstame į jokius grobimus, kovas zonose ir nepasižymime kitais aspektais, kuriais pasižymi nusikalstamos organizacijos ar gaujos. Kenkėjiškas elgesys serverio žaidėjų atžvilgiu – išmetimas iš klubo be galimybės sugrįžti. Šaunamą ginklą galima naudoti tik tais atvejais, kai esate užpuolamas (- a) ir turite įrodymus!
  Į klubą (kaip gaują) serveryje bus priimami tik asmenys, kuriais pasitikiu ir esu užtikrintas, kad nevyks netinkami veiksmai iš jų pusės, kurie kenks klubo vystymuisi bei serverio bendruomenei. Tokių pavyzdžių yra ganėtinai nemažai ir dažniausiai netinkamo elgesio kelio pabaiga būna NGS (nepageidaujamų gaujinių sąrašas), tad to vengdamas žmones į klubo gretas priimsiu tik pažįstamus. Žinoma, jei Jus matysiu dažnai kartu su klubo nariais važinėjant, praleidžiant laiką ir pažinsiu jūsų asmenybę - suteiksiu šansą prisidėti.
  Kiekvienas klubo narys turi bendrauti vienas su kitu pagarbiai, mandagiai ir klubo racijoje turi būti palaikoma tvarka, nevartojamas netinkamas leksikonas (keiksmažodžiai, įžeidimai ir t.t), tas pats galioja ir „Teamspeak3“ kanale, kuriame bendraujame.
  NRG500 reikalavimai – motociklas turi būti techniškai tvarkingas, kad nebūtų sudaromas pavojus kitiems klubo nariams bei jų transportui. Kiekvieno klubo nario NRG500 motociklas yra žymimas bei pridedamas prie jo vardo bei pavardės klubo narių suvestinėje.
  Oficialūs klubo nariai
  1. Michael_Pacano (įkūrėjas) (NRG-500)
  2. Ernestas_Paklausk (NRG-500)
  3. Dovydas_Weed (NRG-500)
  4. Eziukas_Rusky (NRG-500)
  5. Edvis_Gaming (NRG-500)
  6. Jake_Willson (NRG-500)
  7. Minde_Marshell (NRG-500)
  8. Falcone_Marcone (NRG-500)
  9. Amanda_Candy (NRG-500)
  10. Gruzinas_Tortilla (NRG-500)
  11. Lee_Owen (NRG-500)
  12. Lily_Miller (NRG-500)
  13. Jack_Marzo (NRG-500)
  Galerija
 4. Ačiū
  Minde_Marshell gavo reakcijąSean_Jones tarp Sean`Jones - Simple avataras   
  Neblogi avatarai norėčiau kažko panašaus Kalėdų proga. Parašysiu į PM
 5. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąLukazzs_Lukazzs tarp [0.1.8.7] Pervežėjai   
  – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Minde_Marshell
  – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Taigi mano pasiūlymas šiam darbui yra padaryti kaip logistikos centrą. Šios firmos darbuotojai šiuo metu "GreenSide Gamykloi" atvažiuoja su darbiniu transportu ir lengvai pasikrauna krovinius. Na ,o aš sugalvojau ,kad Gamykloje butų sandelys ir ten butų "Forklift'ų" su kuriais darbuotojai galėtų patys pasikrauti savo furų priekabas. Tiesiog reikėtų pasirinkti kokias prekes nori vežti tada priparkuoti furos priekabą prie "rampos" ir laukti kol kiti darbuotojai ją pakraus. Tuomet vairuotojas vežtų prekes ne į vieną tašką ,o į kelis. Ir už kiek vieną tašką gautų pinigų ,bet žinoma tuose kituose taškuose irgi reikėtų padaryti ,kad furas išraudinėtų "bot'ai" ,o ne tiesiog privažiuoti ir paspauti mygtuką.
  – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Na manau šis darbas taptu tikrai žymiai įdomesnis ir tikrai pakeistų Pervežėjo rutiną ir butų šiek tiek panašiau į realybę.
 6. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąJack_Score tarp Naujoji taksistų direktorė.   
  Sveikinu ir linkiu didziausios sekmes direktoriaus kresle.
 7. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąJack_Score tarp Wolking_Dead uzblokavo Just_Cola   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Wolking_Dead
   
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Just_Cola
   
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:RELOG Kai esi sugautas teisesaugos.
   
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :http://www.part.lt/perziura/4ff582980b5a7ba50e05742f77747995415.png
 8. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąJack_Score tarp Wolking_Dead užtildė Adas_Kawasaki   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Wolking_Dead
  2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Adas_Kawasaki
  3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Ižeidinėjimai
  4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:
  5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/djXnz
 9. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąJack_Score tarp Emigruoju Minde_Marshell   
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Minde_Marshell
  Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo šiandien prieš 10min. užsiregistravau.
  Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Maždaug 10 metų su pertraukomis.
  Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Paminėjo vienas pažystamas ir nusprendžiau išmėginti.
  Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Supratau ,kad šis serveris iš pirmo žvilgsnio geresnis ,nes dar nemačiau čyterių, sistemos žymiai geresnės ir ten žaidžia vien 11-15m asmenų grupės. Taigi dėl šių dalykų aš nusprendžiau palikti tą projektą.
  Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Visos būvo nesunkios ir įvykdžiau gana greitai.
  Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Šiuo metu dirbu Valytoju visai nieko yra ka veikti.
  Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne ,nes padėjo vienas administratorius Hard_Efect tikrai didelis ačiū jam.
  Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Po kolkas taip
  Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne dar nebūvau.
  Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Viskas su jais yra puiku rasnti nėra sunku.
  Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau tik vieną kartą ir atiliepė tas administratorius kuri paminėjau ankščiau.
  Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Ne nesinaudojau dar.
  Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Visa informacija yra aiški ir jos yra pakankamai.
  Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Po kolkas tai nežinau kaip ir sakiau mane nustebino šis serveris iš pirmo žvilgsni oir manau ,kad šiame serveryje išliksiu ilgai.
 10. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąJack_Score tarp Giriu Hard_Efect   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Minde_Marshell
   
  • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Hard_Efect
   
  • Už ką yra giriamas šis administratorius ?:Šis administratorius man labai padėjo kai prisijungiau į šį projektą. Padėjo atlikti pasiekimus patarė kaip ką daryti ir suteikė visą man reikalingą pagalbą.
   
  • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?:Taip ir toliau darbuokis siek savo užsibrėžtų tikslų ir svajonių.
   
  • Ar jis vertas premijos ?:Taip jis vertas didžiausios premijos.
 11. Patinka
  Minde_Marshell sureagavo į Hard Efect tarp Hard_Efect Užtildė Sylvester_Williams   
  Anketos šablonas užtildžius žaidėją:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Hard_Efect
  2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Sylvester_Williams
  3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai.
  4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/zkWAFH4
  5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/fRlNsP8
 12. Patinka
  Minde_Marshell sureagavo į Hard Efect tarp Peikiu Hard_Efect   
  Dabar paiškinsiu tau. Graudus ką reiškia. Prie graudaus žodžio įeiną ir skurdus manau tikrai žinai ką reiškia skurdus. Skurdus tai žmogus kuris gyvena skurdžiai ir taip toliau. Vienas ir taspats nesu aš tau joks graudus ar kas. Grasinimai? Rilly bro. Kur matai, kad tau rašyčiau, kad grasinu. Žaidimas ir realybė yra 2 skirtingi dalykai žmogau omg. Laisvas.
 13. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąHard Efect tarp Prasau uztildyti Arnas_Haiva   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Wolking_Dead
  2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Arnas_Haiva
  3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti:Izeidinejimai
  4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 14. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąHard Efect tarp Wolking_Dead uzblokavo Marco_Corres   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Wolking_Dead
   
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Marco_Corres
   
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:RELOG Kai esi sugautas teisesaugos
   
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://imgur.com/a/ZWNnU
 15. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąHard Efect tarp Naujoji taksistų direktorė.   
  Sveikinu ir linkiu didziausios sekmes direktoriaus kresle.
 16. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąHard Efect tarp Wolking_Dead uzblokavo Just_Cola   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Wolking_Dead
   
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Just_Cola
   
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:RELOG Kai esi sugautas teisesaugos.
   
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :http://www.part.lt/perziura/4ff582980b5a7ba50e05742f77747995415.png
 17. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąHard Efect tarp Emigruoju Minde_Marshell   
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Minde_Marshell
  Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo šiandien prieš 10min. užsiregistravau.
  Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Maždaug 10 metų su pertraukomis.
  Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Paminėjo vienas pažystamas ir nusprendžiau išmėginti.
  Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Supratau ,kad šis serveris iš pirmo žvilgsnio geresnis ,nes dar nemačiau čyterių, sistemos žymiai geresnės ir ten žaidžia vien 11-15m asmenų grupės. Taigi dėl šių dalykų aš nusprendžiau palikti tą projektą.
  Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Visos būvo nesunkios ir įvykdžiau gana greitai.
  Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Šiuo metu dirbu Valytoju visai nieko yra ka veikti.
  Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne ,nes padėjo vienas administratorius Hard_Efect tikrai didelis ačiū jam.
  Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Po kolkas taip
  Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne dar nebūvau.
  Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Viskas su jais yra puiku rasnti nėra sunku.
  Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau tik vieną kartą ir atiliepė tas administratorius kuri paminėjau ankščiau.
  Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Ne nesinaudojau dar.
  Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Visa informacija yra aiški ir jos yra pakankamai.
  Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Po kolkas tai nežinau kaip ir sakiau mane nustebino šis serveris iš pirmo žvilgsni oir manau ,kad šiame serveryje išliksiu ilgai.
 18. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąArnas_Haiva tarp Prasau uztildyti Arnas_Haiva   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Wolking_Dead
  2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:Arnas_Haiva
  3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti:Izeidinejimai
  4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 19. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąForever_Young tarp Perku tune dėžes.   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Wolking_Dead
  2. Kiek tune dėžių perkate: Kiek turite iki 600.000$
  3. Kiek sumokėsite už vienetą: 20.000$
  4. Papildoma informacija (nebūtina): Susisiekite su manimi forume arba žaidime.
 20. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąForever_Young tarp Wolking_Dead užtildė Nedas_Ganja   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Wolking_Dead
  2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Nedas_Ganja
  3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Flood 
  4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:http://imgur.com/a/VTGki
  5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):http://imgur.com/a/GrCCm
 21. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąForever_Young tarp Wolking_Dead užblokavo Luke_Tyriz   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Wolking_Dead
   
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Luke_Tyriz
   
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Piknaudžiauja free ban Prižiūrėtojui
   
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :http://imgur.com/a/efZIi
   
 22. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąForever_Young tarp Wolking_Dead Užtildė Airidas_Night   
  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Wolking_Dead
  2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Airidas_Night
  3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmai
  4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:http://imgur.com/a/TSLfN
  5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):http://imgur.com/a/PpLr2
 23. Patinka
  Minde_Marshell gavo reakcijąForever_Young tarp Unban Wolking_Dead   
  • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Marko_Escobar
   
  • Už ką buvote užblokuotas ?:Varinejom su nrg ikaliau i Mariu ir gavau ban uz event trugdyma
   
  • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :https://imgur.com/a/ME0eI
   
  • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :https://imgur.com/a/f137v
 24. Patinka
  Minde_Marshell sureagavo į Forever_Young tarp Foreverio avataru galerija 06.23   
  09.06 nature

  GRĮŽTAM IŠ VASAROS MIEGO.

  @Rokas_Angliz - sakei geru, tai gaudyk. O čia jums visiems mano meilės - @Jeremy_Redwood @Get_Paid  25. Ačiū
  Minde_Marshell gavo reakcijąJeremy_Redwood tarp Wolking_Dead užblokavo Luke_Tyriz   
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Wolking_Dead
   
  • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Luke_Tyriz
   
  • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Piknaudžiauja free ban Prižiūrėtojui
   
  • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :http://imgur.com/a/efZIi
   

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...