Arminas_Bite

Narys

Arminas_Bite

Narys
 • ID

  16268
 • Turinio skaičius

  235
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  12

Arminas_Bite paskutinį kartą laimėjo Rugpjūtis 21

Arminas_Bite turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

1.972 profilio peržiūros
 1. Arminas_Bite

  Naujasis medicinos centro vadovas

  Sveikinimai. Gal nori kartu pašvęsti?
 2. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Arminas_Bite 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Matas_Rimtas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmažodžiai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/YNEphe7 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/NOB0TdE
 3. Arminas_Bite

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Arminas_Bite 2. Jūsų atstovaujama firma?:Medikai. 3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Jack_Marzo. 4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Dovydą pažįstu gan ilgą laiką ir žinau, kad galiu juo pasitikėti. Apklausoje pasirodė puikiai - į klausimus atsakinėjo rišliai ir argumentuotai. Žmogus galintis padėti man susitvarkyti su pareigomis, taip pat turintis, kad ir minimalų kiekį idėjų, kurias norėtųsi išpildyti. Kol kas, tai iš firmos vienintelis žmogus tinkantis būti mano pavaduotojumi. 5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.
 4. Arminas_Bite

  Vadovų neaktyvumas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Arminas_Bite 2. Atstovaujama firma ir pareigos: Medikų direktorius. 3. Priežastis dėl kurios būsite neaktyvus: Problemos su sveikata. 4. Neaktyvumo laikotarpis: Nuo 2019.08.17 iki 2019.08.19. Laikinas pavaduotojas Jack_Marzo.
 5. Arminas_Bite

  Įrašai į gėdos stulpą

  Anketa 1. Nusižengusio asmens Vardas_Pavardė: Tony_Lays 2. Nusižengimų sąrašas: Kenkimas projektui / serverio žaidėjams 3. Nusižengimų įrodymai:
 6. Arminas_Bite

  Perku 200m 3 lygio verslą.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arminas_Bite2. Perkamų patalpų dydis:200m3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis:3lvl šaka technologijos arba energijos4. Siūloma kaina:5200000€5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):Pagnali.
 7. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Arminas_Bite 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Deivis_Marihuana 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/nZzLEKG 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/8xS2KvM
 8. Arminas_Bite

  Firmų valdžios pokyčiai

  Atsistatydinimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Arminas_Bite 2. Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: Policijos direktorius. 3. Kiek tiksliai dienų išbuvote savo 'poste'?: 108 dienas. 4. Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Štai ir mano paskutinioji atėjo. Šios dienos išbūtos direktoriaus poste buvo mano pačios mėgstamiausios ir džiaugsmingiausios, nes pajutau kas yra direktorius ir kad tikrai nėra lengva direktoriauti, bet aš tikiuos susitvarkiau puikiai tai palieku jums spręsti ar man pavyko būti direktoriumi ar susitvarkiau su savo pareigomis. Labiausiai norėčiau padėkoti @Rokas_Lays už suteiktą šansą pabūti direktoriumi, ačiū, kad pasitikėjai kažkokiu „randomu“ ir tikiuosi pasirinkdamas mane nepadarei klaidos. Be to, ačiū ir jums @Nico_Moretti @Billy_Jack kaip jus atėjote į valdžią, tai tiesiog buvo didelis perversmas, kuris tik parodė kokie jūs puikūs esat. Tikiuosi, kad ir toliau taip šauniai dirbsit ir nenuleisit rankų, tad linkiu didžiausios sėkmės abiems kurios jums ir taip užtenka. Labai didelį ačiū tariu savo pirmajam pavaduotojui Edvinui kuris su manimi buvo beveik nuo pat pirmos dienos ir iki šiol ačiū didelį palaikymą sunkiomis akimirkomis. Esi puikus žmogus tokiu ir linkiu ir toliau būti. Taip pat didelį ačiū tariu mūsų kolektyvo stipruolei Marijai, kuri taip pat man padėjo ir daug padėjo. Atsiprašau, kad neleidžiu tau ilgiau pabūti pavaduotoja, bet tikiu kad tave dar sutiksiu valdžioje. O aš SA-MP nepalieku, tiesiog žaisiu kaip žaidęs visada ir būsiu jūsų akyse, kad nepamirštumėte „Bitučių Prokuratūros“, kad šis pavadinimas būtų ilgai dar žinomas! O dabar, linkiu didžiausios sėkmės visiems, kurie mane palaikėte ir hate'inot, tikuosi, mūsų santykiai nenutrūks bei toliau bendrausim taip kaip dabar. Ačiū, kad buvote su manimi ir tag'ai tų kurių tikrai nepamiršiu nors ir ne visus gerai atsimenu, bet tikrai būsim kartu. P.S. fondas išdalintas tiems, kurie buvo aktyvūs mano palikimo dieną. @Laurynas_Leigon @Forever_Young @Jack_Marzo @Maria_Ross @Dovydas_Weed @Gruzinas_Tortilla @Mafijos Senelis @Egidijus_Keza @Pronis_Kadilaks @Jackie Sweet @Jeremy_Redwood @Edga_Bmww @Haku'Rinha @Denis_Xander @Tony_Express @Lebronas_Jamesas @Wizard_Airidas @Nerioske_Gamer @Freez_Armani @rich the kenshis @Amanda_Candy @lietuviskaszmogus @Keet_Marshow @Edvis Gaming.
 9. Arminas_Bite

  Peikiu Policijos Departamento direktorių Arminas_Bite

  Na nežinau kur tu matai tą atsakomybę. Aišku taip jie yra baudžiami už tai, bet kadangi jeigu jie laiku pamato savo padarytas klaidas, tai tiesiog paprašo komandos narių, kad juos unjail'intų ir visos problemos ties tuo ir baigiasi. Buvai unjail'intas ir kam dar rašyti direktoriaus papeikimus.
 10. Arminas_Bite

  Peikiu Policijos Departamento direktorių Arminas_Bite

  Nežinau nei ką sakyt tiesiog sumaišiau nickus, nes tai buvo beveik vienodi, bet pastebėjas tai iškart tave unjailino.
 11. Arminas_Bite

  Peikiu Policijos Departamento direktorių Arminas_Bite

  Labas, visų pirma pabrėžiu tai, kad niekada neišsukinėju darbuotojų nuo jiems gautų papeikimų ir jie prisiima visą kaltę. Jeigu tau taip atrodo ir nemoki normaliai įsigilinti į papeikimą, tai geriau nieko nerašyk ir pabūk savo vietoj, nes iš to nieko nepeši, tiesiog pilsi vandeni į kibirą be dugno. Štai darbuotojo žodis ką jis tau rašė - pradėk žiūrėti nuo 01:00 ir suprasi. Ačiū už rodomą dėmesį man, o ten kur man nerodo kas slepiasi, tai pateikite kitą kart tokius pat įrodymus kaip mano kitas darbuotojas keikiasi ir nebūsite baudžiamas. Sėkmės.
 12. Arminas_Bite

  Firmų valdžios pokyčiai

  Pavaduotojo paskyrimo anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė?:Arminas_Bite 2. Jūsų atstovaujama firma?:Policijos direktorius. 3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?:Maria_Ross 4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?:Labas vakaras, visų pirma noriu pasakyti, jog rinkausi tarp 2 žmonių - tai Maria ir Lietuviskas. Vis dėl to pasirinkau Maria, kuri mano manymu geriau pasirodė apklausoje, atsakinėjo į klausimus rišliai ir argumentuotai, ko nepadarė Lietuviskas. Aišku, nesmerkiu jo, bet manau, kad turėsi šansą dar pabūti pavaduotoju ar net direktoriumi, svarbiausia nepasiduoti ir nenuleisti rankų. Pasiimu pavaduotoją vien, tam, kad man palengvintų dabartinį darbą, nes pastaruoju metu labai stipriai pradėjau ruoštis kalbėjimui, o dėl mokslų tikrai nežadu atsisakyti savo posto. Tikiuosi, Maria, kad manęs nenuvilsi ir pasirodysi taip pat neblogai kaip ir buvęs pavaduotojas Edvinas. Linkiu didžiausios sėkmės tau! 5. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“):Pasižadu.
 13. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Arminas_Bite 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Big_Boom 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/DuwMdzh 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/CjDaqTE
 14. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Arminas_Bite 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Kazinou_Green 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/Tw*cenzūra*aO 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/3qO1wsh