Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

White_Bmw

Narys

 • 83

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.815 profilio peržiūros
 1. @Rebeka Prinardei jau.....<_<

  1. NY'

   NY'

   Žmogus gal to siekė ir pasiekė. tik nežinom kaip tai darė ;d

  2. White_Bmw

   White_Bmw

   Rokas susižavėjo

 2. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : White_Bmw Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017 metų. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Nuo 2015 metų. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Draugai daug pasakojo, kad geras serveris. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tiesiog atsibodo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau, buvo lengvos. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Kolkas dirbęs tik valytojuose. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Dažnai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka. Rasti lengva. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudoju, administratoriai padeda. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip. viskas gerai. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko.
 3. 1, Jūsu V_P žaidime: White_Bmw 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 40. 3. Ką veiksit su pinigais? Nusipirksiu ką nors.
 4. Viskas išsiaiškina su savininku.
 5. White_Bmw

  Pagalbos!

  Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Russell 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA:MP. 3. Problema (apibūdinkite problemą): Pamiršau savo vartotojo slaptažodį, bei gmail kuriuo jis buvo registruotas. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): -.
 6. Prieš. Kas iš tų mašinų, neturėsi kur statyt mėtysis per visa map'ą. Jeigu nenori ieškot mašinų salone nusipirk 1-2 geras ir nepirkinėk laužų.
 7. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : White_Bmw Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo vasaros pradžios. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Draugas papasakojo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Pabodo, norėjosi kažko naujo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau, jos buvo lengvos. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau tik valytojuose, todėl dėl pinigų uždirbimo nežinau kuris geresnis. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, pakanka. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudoju, administratoriai padeda. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko, sureagavo greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas gerai.
 8. Sveikas, Jeff'ai aprašymas geras ir lyderis geras, tereikia pasikviest pačius kiečiausius serverio gaujinius (<šypt>) ir pradėt zonas imt
 9. Anketos šablonas, norint sužinoti transporto kainą 1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Russell 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Automobilis. 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: http://prntscr.com/jjlohg http://prntscr.com/jjlo3q
 10. Labas vakaras. Iš neturėjimo ką veikti nuspręndžiau pasidalinti bent keleta dainų iš savo mėgstamiausių. Dainų bus ne daug, bet galvoju jums patiks Taip jeigu jūs turite panašių dainų į šias galite pasidalinti su visais šioje temoje Jeigu rasiu dar gerų dainų, būtinai su jumis pasidalinsiu šioje temoje 1 daina: 2 daina: 3 daina: 4 daina: 5 daina:
 11. Gero penktadienio draugai!! ;)

   

 12. Selija, tikrai įdomus laikraštukas ir lengvai skaitosi, sėkmės kuriant ketvirtą dalį
 13. Parašyk Rokui asmeninę žinutę ir jis turėtų padėti.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...