White_Bmw

Narys

White_Bmw

Narys
 • ID

  16435
 • Turinio skaičius

  83
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.480 profilio peržiūros
 1. White_Bmw

  Emigruoju White_Bmw

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : White_Bmw Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017 metų. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Nuo 2015 metų. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Draugai daug pasakojo, kad geras serveris. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tiesiog atsibodo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau, buvo lengvos. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Kolkas dirbęs tik valytojuose. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Dažnai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka. Rasti lengva. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudoju, administratoriai padeda. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip. viskas gerai. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko.
 2. White_Bmw

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1, Jūsu V_P žaidime: White_Bmw 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 40. 3. Ką veiksit su pinigais? Nusipirksiu ką nors.
 3. White_Bmw

  Pagalbos!

  Viskas išsiaiškina su savininku.
 4. White_Bmw

  Pagalbos!

  Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Russell 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA:MP. 3. Problema (apibūdinkite problemą): Pamiršau savo vartotojo slaptažodį, bei gmail kuriuo jis buvo registruotas. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): -.
 5. White_Bmw

  0.1.8.7 Tr.Priemones

  Prieš. Kas iš tų mašinų, neturėsi kur statyt mėtysis per visa map'ą. Jeigu nenori ieškot mašinų salone nusipirk 1-2 geras ir nepirkinėk laužų.
 6. White_Bmw

  Emigruoju White_Bmw

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : White_Bmw Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo vasaros pradžios. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Draugas papasakojo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Pabodo, norėjosi kažko naujo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau, jos buvo lengvos. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau tik valytojuose, todėl dėl pinigų uždirbimo nežinau kuris geresnis. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip, pakanka. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudoju, administratoriai padeda. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko, sureagavo greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas gerai.
 7. White_Bmw

  East Cost Yard

  Sveikas, Jeff'ai aprašymas geras ir lyderis geras, tereikia pasikviest pačius kiečiausius serverio gaujinius (<šypt>) ir pradėt zonas imt
 8. Anketos šablonas, norint sužinoti transporto kainą 1. Jūsų Vardas_Pavardė: James_Russell 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Automobilis. 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: http://prntscr.com/jjlohg http://prntscr.com/jjlo3q
 9. White_Bmw

  James_Russell grojaraštis.

  Labas vakaras. Iš neturėjimo ką veikti nuspręndžiau pasidalinti bent keleta dainų iš savo mėgstamiausių. Dainų bus ne daug, bet galvoju jums patiks Taip jeigu jūs turite panašių dainų į šias galite pasidalinti su visais šioje temoje Jeigu rasiu dar gerų dainų, būtinai su jumis pasidalinsiu šioje temoje 1 daina: 2 daina: 3 daina: 4 daina: 5 daina:
 10. White_Bmw

  Selijos LAIKRAŠTIS. Nr3

  Selija, tikrai įdomus laikraštukas ir lengvai skaitosi, sėkmės kuriant ketvirtą dalį
 11. White_Bmw

  Pagalbos dėl PIN kodo

  Parašyk Rokui asmeninę žinutę ir jis turėtų padėti.
 12. White_Bmw

  CREW 2 Trailer [2018 Zaidimas]

  Visi žaidimai kuriais pasidalinai mane sudomino, bet į šito žaidimo ištrauką žiūriu ir niekaip nesudomina, manau jis bus neįdomus.
 13. White_Bmw

  DETROIT: Become Human Again (2018)

  Dėkui kad pasidalinai šiuo žaidimu, pasinaudosiu proga ir po išleidimo iš kart pažaisiu
 14. White_Bmw

  Outsiders 13th Street

  Šį kart su zona nepasisekė, bet nepasiduokit!
 15. White_Bmw

  Perku lūšną.

  Lūšna buvo sėkmingai nupirkta. •Temą galima rakinti.