Oskaras Xtreme

Narys

Oskaras Xtreme

Narys
 • ID

  17121
 • Turinio skaičius

  38
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Oskaras Xtreme

  Padekite, nepasileidzia SAMP

  Sitam visi kas skaito sumetam limita repu, belekaip dekui veikia . Netrukus sumetu limita. Tema galima rakint problema isspresta.
 2. Oskaras Xtreme

  Padekite, nepasileidzia SAMP

  Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Oskaras Xtreme 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..):SAMP .. 3. Problema (apibūdinkite problemą):Kai bandau jungtis i serveri spaudziu connect ir nieko nevyksta, viska bandziau perrasyti gta viska, kai perrasau veikia viskas iki kol atsijungi atsijungi vel nieko nevyksta kai bandai jungtis, bandyta ir kompa rr, ir task manageri ziurejau viska matysite video medziagoje. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia):
 3. Oskaras Xtreme

  Ieškau kokybiško GTA V hudo, low end pc ENB

  Gal žinai kodėl modai veikia per gta san andreas o per samp neveikia?
 4. Anketa skirta ieškant norimos modifikacijos: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Oskaras Xtreme Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.):HUD , ENB Komentaras ko būtent ieškote:Ieškau kokybiško GTA V hud [ Kad rodytų pinigus viršuje kampe ir kad necrashintu] , bei low end pc ENB modifikacijos taippat kokybiškos, kad nebūtų crash. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):Nėra. KAS PADEDA ATSIDĖKOJU REPUTACIJOS LIMITU.
 5. Oskaras Xtreme

  Emigruoju Oskaras_Xtreme

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Oskaras_Xtreme Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019-06 mėnesio kažkur susikūriau paskyrą. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2-3 Metus kaip niekur. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Internetas Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Užblokavimas. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, viska supratau nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Picerininkai, gaisrininkai, medkirčiai įdomiausias medkirčiai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Su taksistų pagalbą ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Ne. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip, naudojau, pagalba buvo suteikta. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip, viskas aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Pakolkas nieko.
 6. Oskaras Xtreme

  Pasiūlykit žaidimų senukui.

  Sveiki,pasiūlykite žaidimų šitam senukui P.S Windows 10.
 7. Oskaras Xtreme

  Windows 8.1

  Zdarof,turiu klausima,ar imanoma nemokamai atsisiusti windows 8.1?Ne is PirateBay.Ir be viruso Is microsoft bandziau bet reik DVD...Jeigu galit numeskit linka atsisiuntimo kur nereiktu DVD. Ir dar kitas klausimas,ar necrashina modu ant win 8.1?Nes ant win 10 crashina ...
 8. Oskaras Xtreme

  GIVEAWAY

  52
 9. Oskaras Xtreme

  Pagalbos del samp 0.3.7 versijos

  Pagalbos prašymo atveju: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: J'Risky 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..):SAMP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Kur rasti samp 0.3.7 versija?Neimanoma gauti 0.3.7 yra tik R2 Klientai.Ir + R2 Versija crashina W10.Padekit kur gauti 0.3.7 versija? 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): -
 10. Oskaras Xtreme

  Arma_Bmw pagalbos:)

  Ten yra Direktoriai skiltis.Prie Darbu.Paspausi ir rasi.Jeigu da nepavyksta rasyk skype