Jump to content

Mad Rmx

Narys

 • 54

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 3

  Laimėta dienų

Mad Rmx paskutinį kartą laimėjo Lapkritis 9 2017

Mad Rmx turėjo mėgstamiausio turinio!

2 sekėjų

Apie Mad Rmx

 • Gimtadienis 1999.05.24

Paskutiniai profilio lankytojai

4.533 profilio peržiūros
 1. Prieš :D, dar padaryk, kad kai žaidėjas gauna įtarimo lygį iškarto pats pasisodina į kalėjimą arba pasisiūlo pats sau baudą ir dar arbatpinigių duoda, visiškai nenaudinga ir nesąžininga bėgančio žaidėjo atvilgiu.
 2. Nu nesudeginot savo IQ dar sėdėdami su Benečiu zonose be cccccc*cenzūra*bbugo?

 3. Niekas neklausys jūsų maldų, administratoriai apgailėtini, nori kitų nuomonės, tačiau į ją visiškai nekreipia dėmesio ir neklauso liaudies balso, apie prižiūrėtojus išvis patylėsiu.. Toks neapdairumas ir nenoras gilintis į serverio problemas ar žaidėjų norus, va Benečiui svarbiau ant savo SandKing'o padangas pasvilint ir porą kilometrų pasukt, negu pastebėt veiksmus, juose dalyvaut, ar išklausyt žaidėjus ir padaryt sprendimą remiantis jų nuomone, o ne vien savo. Be kitų administratorių situacija visiškai nesikeis ir net neverta bandyti. Geros dienos.
 4. Laba diena, kokie event'ai pas jus servery bevyksta šiuometu? :D

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 komentarai
  2. Mad Rmx

   Mad Rmx

   @Mister_Crime Nežiūrėjau, neverk

  3. John_Vector

   John_Vector

   *cenzūra*, ne eventas, gauni kelias kdezes ir vsio ir 100 kredu.. baisu..

  4. Mad Rmx

   Mad Rmx

   @John_Vector Gerai padirbėta :D Come in sargas

 5. STOP GIVEAWAY STABDOMAS NUSPRENDŽIAU NEBETEMPTI GUMOS IR SKELBTI NUGALĖTOJĄ LAIMĖTOJAS IŠRINKTAS, LAIMINGAS SKAIČIUS BUVO 98. @Spri_Teee Sveikinimai, dėl prizo susisiek forume A.Ž. Ačiū dalyvavusiems!
 6. IKI LAIMĖTOJO RINKIMŲ LIKO TIK 10 VALANDŲ! SKUBĖK PILDYTI Į GIVEAWAY IR GALBŪT LAIMĖSI ŠIUOS PRIZUS! SĖKMĖS.

 7. SVEIKI Taigi, dėl tam tikrų priežasčių palieku GreenSide.lt projektą, todėl šia proga skelbiu GIVEAWAY iš savo likusio turto. GIVEAWAY metu galėsite laimėti: Infernus https://imgur.com/a/DDM6Y Retos spalvos ir kiti pribumbasai. 150'000 Greenside.lt valiutos GIVEAWAY šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kodėl norite laimėti ir ar tikitės laimėti? 3. Ką veiksite su gautais prizais? 4. Skaičius nuo 1 iki 150: Laimėtojas bus išrinktas 2017-12-09 19:00, su laimėtoju bus susisiekta A.Ž arba žaidime. Jį rinksiu per random.org svetainę. Linkiu sėkmės dalyvaujantiems Mad_Rmx
 8. Sėkmės su gauja, kaip ir žadėjau, ateisiu
 9. Jum serverio nepadarys kaip tikro real life, čia tik žaidimas su real life'o elementais, o jūs jį norit padaryt kaip antrą tikrą gyvenimą tik prie kompo, nu nebejuokaukit su tokiom idėjom žmonės, nemanau, jog būtų žmonių kurie naudotų šias sistemas ir išvis niekas nedarys, nes nėra tiksli gaišti brangų laiką kažkokiam išvis neįtakojančiam žaidimo dalykui, kuris apskritai nereikalingas mano nuomone GreenSide'o bendruomenei, per tą laiką padarytų gerą ir rimtą atnaujinimą į kurį būtų įdėta daug geresnių ir įdomesnių sistemų negu "Vape'inimas". Nueini į www.***dumas.lt išsirenki prekę ir nusiperki ir garink sau ramus prie kompo, o ne samp'e. Peace.
 10. Eilinė tokia apgavystė, kaip ant tokių pasimaunat.. Kitą kartą paprašyk draugo, jog tau padėtų, ar bent patikimų asmenų su reputacija, kuriais būtum užtikrintas, jog saugiai gausi tai ko tau reikia, o jis jausis gerai padėjęs kitam žmogui, taipogi atsiskaitysi jam už paslaugas, sėkmės.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...