Hard Efect

Narys

Hard Efect

Narys
 • ID

  18708
 • Turinio skaičius

  132
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Hard Efect paskutinį kartą laimėjo Sausis 31

Hard Efect turėjo mėgstamiausio turinio!

2 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

491 profilio peržiūros
 1. Lengvi pinigėliai. Sudalyvauk ir galbūt laimėsi :)

  1. Minde_Marshell

   Minde_Marshell

   Jau dalyvauju tikiuosi laimėsiu.

  2. Carl_Kent

   Carl_Kent

   Visus kviečiu sudalyvauti šiame konkurse, ir galbūt laimėsite vertingus prizus! Hard'ai spaudžiu dešinę už tai, jog nepabijai pakalbėti ir įkeli tokius video. Sėkmės dalyvaujantiems!

 2. Anketos šablonas:Jūsų /bendradarbiai lentelė prieš tai : Statistika buvo nuo 0 Jūsų /bendradarbiai lentėle dabar: https://imgur.com/a/Wt7PP8e Naujokų parengimas arba kvalifikacija išlaikyta: Taip. Kiek surinkote spurgų:
 3. Bandau aplenkti tamsos padėkit tai padaryti :). Išreiškite savo nuomonės. Kritikos nebijau. :) 

  Redaguota Hard Efect
  1. Rodyti senesnius komentarus  5 daugiau
  2. Andrius_Goo

   Andrius_Goo

   jei nelagintu tas video ir kokybė geresnė būtu tai visai nieko

   įdomu kas prieš pusė metų sakė kad čia paskutinis ššš ne serveris :DD

   Redaguota Andrius_Goo
  3. Edvis Gaming

   Edvis Gaming

   Neblogai neblogai, tik kad labai užkliūva tas žodžio "išties" besaikis vartojimas, jausmas kad jį sakai, kad sakyt...

  4. Hard Efect

   Hard Efect

   @Edvis Gaming Kitam video pasistengsiu vartoti ji mažiau, nes truputi jaudinaus. 

   @Andrius_Goo Pasistengsiu kitam video padaryti geresne kokybe, bei be lagu. 

   @- Tony_Haword Ačiū.

 4. Hard Efect

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. Amanda_Candy 2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai: 4.Darbuotojo papildomas komentaras: Ką galiu pasakyti juokas ima ir tiek. @Arminas_Bite dar tokios taisyklės nebuvo idėjas, kad stovėjimas ant žolės nėra traktuojama kaip non-rp. Ne vienas aš už tokius dalykus bausdavau ir kiti bausdavo, bet kadangi dabar yra taisyklė tai niekas ir nebaus. Ant žolės tu vistiek magiškai patekai, o kaip ir taip aišku užvažiavai pati. Ir kodėl aš tau negalėjau dėti įtarimo? Turėjau pilna teisė, nes taisyklės nebuvo dar tokios kai tu buvai nubausta ir tiek. Neturiu ką pasakyti tiesiog juokas ima. Jei @Arminas_Bite priimsi ta papeikimą tai viskas aišku bus . Ate ir sėkmes.
 5. Hard Efect

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. @Lukas_Basyv 2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai: https://www.youtube.com/watch?v=oP8Vdt5tUM0&feature=youtu.be 4.Darbuotojo papildomas komentaras: Tiesiog belenkas. Ačiū už beverti papeikimą.
 6. Hard Efect

  Peikiu Hard_Efect

  Dabar paiškinsiu tau. Graudus ką reiškia. Prie graudaus žodžio įeiną ir skurdus manau tikrai žinai ką reiškia skurdus. Skurdus tai žmogus kuris gyvena skurdžiai ir taip toliau. Vienas ir taspats nesu aš tau joks graudus ar kas. Grasinimai? Rilly bro. Kur matai, kad tau rašyčiau, kad grasinu. Žaidimas ir realybė yra 2 skirtingi dalykai žmogau omg. Laisvas.
 7. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Hard_Efect 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Sylvester_Williams 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/zkWAFH4 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/fRlNsP8
 8. Hard Efect

  „Bitučių Prokuratūra"-Naujokų parengimas.

  Anketos šablonas:1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Hard_Efect2. Įrodymai, kad paaukojote į policijos fonda 5.000€:https://imgur.com/a/iecQx3l Kadangi išlaikiau Rancher trasa iš 3-karto tai teko susimokėti 10000
 9. Hard Efect

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. Tomy_Wilson2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai:4.Darbuotojo papildomas komentaras: Tiesiog paini situacija ir tiek. Faris_Razor kolega paraše į darbo racija. Kas padės šaudyti nuo stogo infernus parašiau +. Pagetino mane per TeamSpeak programa sako šaudyk šaudyk pagal jo supratimą tikrai jam reikėjo pagalbos, nes tikrai jis tave gaudė ilga laiko tarpa 16 minučių. Po 5 minučių prisijungė dar 2 pareigūnai į tavo gaudymą ir šaudėme nuo stogo visi 3. Po kiek laiko buvai sugautas ant raudono tilto ir buvai nubaustas atitinkamai ir tiek. Neturiu ką pasakyti tiesiog padėjau kolegai tave gaudyti ir tiek,o kad čia kažkokiu įrodymu reikė tai kreipkis pas Faris_Razor, nes aš tik padėjau.
 10. Hard Efect

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1, Jūsu V_P žaidime: Hard_Efect 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 2 3. Ką veiksit su pinigais: Pirksiu žiguli
 11. Hard Efect

  „Bitučių Prokuratūra" -Darbo sutartis.

  Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Hard_Efect 2. Ar pasižadate išdirbti firmoje septynerias dienas ir laikytis darbo taisyklių?: Taip, 3. Vaizdinė medžiaga, kurioje įrodoma, kad paaukojote į firmos fondą numatytą sumą (10'000€): https://imgur.com/a/8tfnhyV
 12. Hard Efect

  Parduodu Sultan

  200k
 13. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hard_Efect • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Johnny_Gat • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 14. Hard Efect

  Hard_Efect Užtildė Sylvester_Williams

  Nuotraukoje ir yra, kad gavai už keiksmažodžius, o ne už įžeidinėjimus.
 15. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Hard_Efect 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Sylvester_Williams 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/ZqkB4N0 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/qpUb6Hj