Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Hard Efect

Neaktyvus

 • 152

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

Visi Hard Efect pranešimai

 1. 1.Dalykas žmogau ban anketas pateiki kiek mačiau,bet mute anketas nepateiki. 2. Dalykas parodyk kur tave įžeidžiau.
 2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Hard_Efect • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Mafijos_Senelis • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Neteisingai uždėtas mute. Kitas dalykas nepateiktą mute anketa, o jau praėjo daugiau nei 10 minučių nuo mutes. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/ryxG6Cz https://greenside.lt/forumas/forum/115-užtildymo-anketos/ Būtina pateikti užtildymo anketą per 10 minučių nuo to laiko, kai žaidėją užtildėte. Taisyklės visiems vienodos ir privalomą jų laikytis. Seneli tu gal iskirtinis būsi?
 3. Idomiai čia ypač žaidėjas pats kaltas, bet vis tiek atima vartotoją. Visko matęs, bet, kad tokio prikolo dar nematęs esu. 

  1. Rodyti senesnius komentarus  29 komentarai
  2. Tomas_Bielka

   Tomas_Bielka

   @Troy Wyatt Prakaituoju, kad turėtai ką laižyt vakare ;) :rolleyes:

  3. Troy Wyatt

   Troy Wyatt

   weird flex but ok

  4. Nico_Moretti

   Nico_Moretti

   Unusual brag but permissible

 4. @Rokas Tai jei pas manęs kompas geras ir lošiu ant 110 ir t.t. fps. Banas? Nes va pvz kaikur būna ir po 115 kitur po 90. 

  1. Rodyti senesnius komentarus  19 komentarai
  2. Dash Berlin

   Dash Berlin

   14 valandas prieš , Troy Wyatt rašė:

   Pats rašai totalias nesąmones, o paskui kurie tau normaliai atsako, pasišaipai, OK.

   Nėra tas tavo GTA švarus, jei kažkur sugeba pakilt 115fps, nebūtinas ir fps unlockas jog fps kiltu virš 101 ribos. Būna vienetiniai momentai nebent, kai fps pakyla iki 102-103.

   Per Nvidia įmanoma padidinti tą fps.

  3. Hard Efect
  4. Džeris'Nežinau

   Džeris'Nežinau

   nebesigincykit o ban saukit jam ir wiskas baigtas pokalbis

 5. ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hard_Efect • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Mafijos_Senelis • Už ką buvote užblokuotas ?: Piktnaudžiavimas administratoriaus privilegijomis. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/a/aCzYs8f • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/RAsOupQ
 6. Gerai varai tgp dievas . Pamiršai Zeta į video paiimti ot koks blogas berniukas. Sėkmes tau ir toliau bratan <3
 7. Šaudyt nemoku, o man ir *CENZŪRA*, nes aš silpniausias gaujoje. (Pavydėkit)
 8. Sveiki. Ieškau editinimo programos per kuria galėčiau editinti vidosus. 32bit operacine sistemą windows 7. Nesiūlykit tokių kaip Sony vegas Camtania studio. Pasiūlykit kokia gera programa full version ir numeskit jei galit jos linka. Tikrai kas padės rasti ir jei veiks gerai atsidekosiu net 100k.
 9. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hard_Efect • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Carlos_Rodriguez • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Kur matomas nusižengimas? Pačiam video gale asmuo šaudo su spread+ aim, nes baisiai vedžioja ir lesa kaip iš bazukos. Nespėjau, net pažiūrėti, o jau miręs buvau.
 10. Uninstalinau ta programą jau. Taspats. Ir norint įrašyti tikra sony vegas įsirašo Movie studio platinum 13.
 11. Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Hard_Efect 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): Kita 3. Problema (apibūdinkite problemą): Kai bandau installinti programą sony vegas išmeta lentele ir vsio. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): Bandžiau per yt susitvarkyti nepadeda. Padėjusiam tikrai atsidekosiu dosniai.
 12. Bandau aplenkti tamsos padėkit tai padaryti :). Išreiškite savo nuomonės. Kritikos nebijau. :) 

  1. Rodyti senesnius komentarus  5 komentarai
  2. Andrius_Goo

   Andrius_Goo

   jei nelagintu tas video ir kokybė geresnė būtu tai visai nieko

   įdomu kas prieš pusė metų sakė kad čia paskutinis ššš ne serveris :DD

  3. Edvis Gaming

   Edvis Gaming

   Neblogai neblogai, tik kad labai užkliūva tas žodžio "išties" besaikis vartojimas, jausmas kad jį sakai, kad sakyt...

  4. Hard Efect

   Hard Efect

   @Edvis Gaming Kitam video pasistengsiu vartoti ji mažiau, nes truputi jaudinaus. 

   @Andrius_Goo Pasistengsiu kitam video padaryti geresne kokybe, bei be lagu. 

   @- Tony_Haword Ačiū.

 13. Dabar paiškinsiu tau. Graudus ką reiškia. Prie graudaus žodžio įeiną ir skurdus manau tikrai žinai ką reiškia skurdus. Skurdus tai žmogus kuris gyvena skurdžiai ir taip toliau. Vienas ir taspats nesu aš tau joks graudus ar kas. Grasinimai? Rilly bro. Kur matai, kad tau rašyčiau, kad grasinu. Žaidimas ir realybė yra 2 skirtingi dalykai žmogau omg. Laisvas.
 14. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Hard_Efect 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Sylvester_Williams 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/zkWAFH4 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/fRlNsP8
 15. 1, Jūsu V_P žaidime: Hard_Efect 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 2 3. Ką veiksit su pinigais: Pirksiu žiguli
 16. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hard_Efect • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Johnny_Gat • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 17. Nuotraukoje ir yra, kad gavai už keiksmažodžius, o ne už įžeidinėjimus.
 18. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Hard_Efect 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Sylvester_Williams 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/ZqkB4N0 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/qpUb6Hj
 19. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Hard_Efect 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Samp_Malboro bei Karolis_Acer 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/SX6Qqfe 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/yUk54hK
 20. Sveikinu naujus direktorius. @Denis_Xander, Bei savo tipini draugą @Arminas_Bite Sėkmes darbuose. @Rokas_Lays Kaip supratau beviltiška stengtis kitam kartui, nes supratau savo klaidas.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...