Han_Quattro

Narys

Han_Quattro

Narys
 • ID

  18916
 • Turinio skaičius

  66
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

570 profilio peržiūros
 1. Han_Quattro

  Antroji analizė į "GSMC" kolektyvą!

  Sveikinu naujuosius medikus, sėkmės darbe ir nenuvilkit direktoriaus!
 2. Han_Quattro

  Trečioji analizė į „Bitučių Prokuratūrą“!

  Sveikas, labai džiaugiuosi, kad mano anketa tau patiko ir buvo viena iš geriausiųjų. Dėkui už išsamią analizę, susitvarkysiu savo aktyvumą ir gal dar grįšiu!
 3. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Pagaliau susitvarkiau! Jeigu kažkam irgi ištiks tokia problema pažiūrėkite ką parašė @Mafijos_Dyleris , iš pirmo karto nepadėjo, bet poto pabandžiau ir pavyko. Ačiū tau. Galite rakinti temą.
 4. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveikas, ne, kompiuteris ne nešiojamas. Būdas nepadėjo, bet ačiū, kad pasiūlei.
 5. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveiki, jeigu kažkas buvo susidūrę su šia problema ir žinote kaip ją sutvarkyti, prašau, padėkite.
 6. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveikas, atsiprašau, susimaišiau su tais pavadinimais, visą laiką turėjau omenyje gta_sa.set.
 7. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveikas, ne, neįjungtas, bet ačiū, kad pasiūlei.
 8. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveikas, turbūt pilnai neperskaitei ką parašiau, gta_sa.exe failo ištrinti negaliu, nes žaidimas neįsijungia nei vieną kartą ir failas neatsiranda.
 9. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Han_Quattro 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA-MP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Įsirašiau SA-MP po gan ilgo laiko ir dabar man Crashin'a SA-MP. Kai tik paspaudžiu "Connect" mygtuką iš karto išmeta iš žaidimo ir išmeta Crash'ą. ( An exeption occured ). Ant šito kompiuterio žaidimas ankščiau veikdavo puikiai, bet buvau jį ištrynęs ir dabar Crash'ina. Bandžiau "Run as Administrator", keitinėti "Compability Mode", persirašinėti gal 20 kartų, gta_sa.set failiuko ištrinti negaliu, nes niekada žaidimas net nebuvo įsijungęs. Gan ilgai nežaidžiau SA-MP ir bandau atgauti aktyvumą, kad patekčiau į darbą, bet papraščiausiai negaliu prisijungti. [EDIT] Taip pat bandžiau keisti SA-MP versijas t.y. 0.3.7-R3, R2, ir paprastą 0.3.7. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): -
 10. Anketos šablonas, norint sužinoti transporto kainą 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Han_Quattro 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Motociklas 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: Spustelėkite. ( žinau, kad lieva, nesmerkit )
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Han_Quattro 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Karl_Smith 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai, keiksmai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://www.part.lt/perziura/5bd06863df27d2fb1ccdef88d95a65dc200.png
 12. Han_Quattro

  2018.02.01 UPDATE (GREENSIDE # 0.1.8.6)

  Šaunūs atnaujinimai. Taip ir tuoliau !