Han_Quattro

Narys

Han_Quattro

Narys
 • ID

  18916
 • Turinio skaičius

  87
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

672 profilio peržiūros
 1. Han_Quattro

  Unban Han_Quattro

  Sveikas, nusikeikei forume už ką gali gauti įspėjimus, nieko aš nepralaimėjau, tiesiog kai tik laimėdavau nueidavau pasidėti pinigus į banką ir dėl to tu mane išvadinai necenzūriniais žodžiais ir po to pagrasinai užblokavimu, netgi tavo nuotraukoje matosi, ką tu man rašei. Kad ir "prašiau" užblokavimo tai vistiek yra užblokavimas už dyką. Kad ir kaip ten bebūtų laukiame prižiūrėtojo ar pagalbininko sprendimo. Viso.
 2. Han_Quattro

  Unban Han_Quattro

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Han_Quattro • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Black_Gaja • Už ką buvote užblokuotas ?: Relog kai esu sugautas teisėsaugos • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Spustelėkite. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : Spustelėkite.
 3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Han_Quattro• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Black_Gaja• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Užblokavimas už dyką.• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Spustelėkite.
 4. Han_Quattro

  Laurynas_Leigon užtildė Han_Quattro

  Sveikas, labai žiopla klaida, daugiau tai nepasikartos. Egidijau - Paspausk.
 5. Han_Quattro

  Lenktynių event'as ! 2019

  • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Han_Quattro • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip, tikiuosi.
 6. Han_Quattro

  Ieškau ENB

  Sveikas, radau tavo norimą modifikaciją: Vaizdinė medžiaga Atsisiuntimas Čia Čia Jeigu reikia pagalbos rašyk į A.Ž.
 7. Han_Quattro

  [0.1.8.7] /gydytis isemimas

  Didelis PRIEŠ kaip ir kiti žaidėjai rašė, nebebus tikslo pirkti paslaugų, tai serveriui ne į naudą.
 8. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Pagaliau susitvarkiau! Jeigu kažkam irgi ištiks tokia problema pažiūrėkite ką parašė @Mafijos_Dyleris , iš pirmo karto nepadėjo, bet poto pabandžiau ir pavyko. Ačiū tau. Galite rakinti temą.
 9. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveikas, ne, kompiuteris ne nešiojamas. Būdas nepadėjo, bet ačiū, kad pasiūlei.
 10. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveiki, jeigu kažkas buvo susidūrę su šia problema ir žinote kaip ją sutvarkyti, prašau, padėkite.
 11. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveikas, atsiprašau, susimaišiau su tais pavadinimais, visą laiką turėjau omenyje gta_sa.set.
 12. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveikas, ne, neįjungtas, bet ačiū, kad pasiūlei.
 13. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Sveikas, turbūt pilnai neperskaitei ką parašiau, gta_sa.exe failo ištrinti negaliu, nes žaidimas neįsijungia nei vieną kartą ir failas neatsiranda.
 14. Han_Quattro

  Pagalbos, crashina SA-MP!

  Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Han_Quattro 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA-MP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Įsirašiau SA-MP po gan ilgo laiko ir dabar man Crashin'a SA-MP. Kai tik paspaudžiu "Connect" mygtuką iš karto išmeta iš žaidimo ir išmeta Crash'ą. ( An exeption occured ). Ant šito kompiuterio žaidimas ankščiau veikdavo puikiai, bet buvau jį ištrynęs ir dabar Crash'ina. Bandžiau "Run as Administrator", keitinėti "Compability Mode", persirašinėti gal 20 kartų, gta_sa.set failiuko ištrinti negaliu, nes niekada žaidimas net nebuvo įsijungęs. Gan ilgai nežaidžiau SA-MP ir bandau atgauti aktyvumą, kad patekčiau į darbą, bet papraščiausiai negaliu prisijungti. [EDIT] Taip pat bandžiau keisti SA-MP versijas t.y. 0.3.7-R3, R2, ir paprastą 0.3.7. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): -
 15. Anketos šablonas, norint sužinoti transporto kainą 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Han_Quattro 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Motociklas 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: Spustelėkite. ( žinau, kad lieva, nesmerkit )