Jord_Milane

Narys

Jord_Milane

Narys
 • ID

  18994
 • Turinio skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.291 profilio peržiūros
 1. Jord_Milane

  Pagalba dėl Unban pirkimo

  Kreipkis į Pagr administracija. GREENSIDELT.PAGALBA [email protected] Arba šone yra Pagalbos Centras prisijungęs.
 2. Jord_Milane

  Unmute Jord_Milane

  Anketos šablonas norint atsitildyti 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jord_Milane 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užtildė: Ryan_Kebas 3. Už ką buvote užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Vaizdinė medžiaga, kuri įrodo jūsų nekaltumą: https://imgur.com/a/usSfb @Vycka_Flex
 3. Jord_Milane

  "GROTTI" - Ridos kėlimo centras.

  Anketa:Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jord_MilaneTransporto priemonė: Motociklas (Nrg)Kiek ridos reikės užkelti: 100kmPer kur geriausiai su jumis susisiekti(Forumas/žaidimas): nesvarbu.Suteiktos nuolaidos nuotrauką: nėra.
 4. Anketos šablonas, norint sužinoti transporto kainą 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jord_Milane 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Motociklas (Nrg). 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: https://imgur.com/a/mPhzt @Cause
 5. Jord_Milane

  Parduodu 100m2 2 lygio verslą

  Sveikas tikiuosi esi žmogus geros širdies, ir mėgstantys pasiderėti. Norėčiau tau pasiūlyti už tavo verslą 1.9m kainą. Jei dominą žinoma raštelk.
 6. Jord_Milane

  18th Street Gang

  Geras aprašymas geri gfx. Bei pati gerą gauja bus. Ką Sėkmes karuose, tikiuosi imsit zonas.
 7. Anketos šablonas, norint sužinoti verslo kainą. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jord_Milane 2. Verslo informacija (verslo dydis, šaka, produkcijų kiekiai): 1. 100metru 2lvl (Prod 0,0,0) krc naujas. 2. 200metru 3lvl (Prod 0,0,0) Naujas irgi. 3. Verslo informacijos nuotrauka: ft nereike taip klausiu įdomų. @Cause
 8. Jord_Milane

  Dainavimo Event

  Va šitą ez pavarysiu.
 9. Anketos šablonas, norint sužinoti transporto kainą 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jord_Milane 2. Tai automobilis/motociklas/laivas ?: Hibridai. 3. Transporto priemonės nuotraukos/informacija: https://imgur.com/a/Mec6i Ne mano bet kainą sužinoti noriu tikrai.
 10. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jord_Milane • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1. Naujas darbas serveryje su direktoriaus pakvietimų Statybininkas. Statybininko esmė būtų tokia žaidėjams įrenginėti namus, už tam tikrą kainą kuria jus pasirašysite tam tikrame dokumente. pvz: žaidėjas iškviečia statybininką jis atvykstą. Žaidėjas sutaria ir pasirašo tam tikrą dokumentą kaip jis norėtu kad jo namas būtų įrengtas, ir kokia kainą. Namo tikrai nereikės atiduoti. Tiesiog būtų tokia sistema kaip duoti namo rakta žaidėjams ir jis galėtu naudotis visomis namo paslaugomis. 2. Bado žaidynės. Manau kiekvienas yra girdėjas apie ši nuostabu filmą, ir suprantą kaip čia viskas vyktu. kas 2h pvz serveris pranešą kad rengiamos bado žaidynės. ir koks prizas bus, ir kiek galės dalyvauti serverio žaidėju. Atsikėlę į tam tikrą vietą žaidėjai bus paskirstyti po tam tikra pakopą. po skaičiavimo žaidėjai bėga, ir turi išgyventi. Bado žaidiniu esmė išlikti, ir laimėti pagrindini prizą. Bus kiekvienoj vietoj tam tikras įrankis pvz: Ginklas,Kastuvas,Peilis,Maistas,Vaistinele, ir taip toliau. kurios bus galimą paiimti su komanda /paiimti. Bado žaidyniu laikas pvz: 60min. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Paįvairins žaidimo esmė, ir bus linksmiau žaisti. Vis dėl to reikė serveriui naujovių. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Jei kažkas ne taip pasiruošęs išklausyti jūsų nuomonės.
 11. Jord_Milane

  Ieškau Modifikacijos.

  Jūsų Vardas_Pavardė - Kokio tipo modifikacijos ieškote? [ENB, ginklai, automobiliai, skinai, HUD, kita] - Net nežinau kaip ji vadinasi ten. Komentaras apie ieškoma modifikaciją [Kuo išsamiau] - Noriu tokios modifikacijos kur šalia minimup rašytu kokiam miestelyje esi. Vaizdo medžiaga [Foto/Video] [nebūtina] - Manau nereikės, nes nežinau netgi kaip ji vadinas ar pavyzdžiu neturiu irgi
 12. Jord_Milane

  Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?

  Asmeniškai man tai yra Boxas, šita sporto šaka patinką nuo mažens. Gavau į galvą tada ir pradėjau lankyti Boxa
 13. Jord_Milane

  Pamirsau

  Sveikas šitą tema tau tikrai padės. https://greenside.lt/susigrazinimai/.
 14. Sveiki tikrai manau esu nematytas forumo narys, bei serverio žaidėjas. Seniau teko žaisti įvairiausio stiliaus serverius, pradėdamas savo veiklą 2009 metais, nuo pat mažens kai draugas pasiūlė prisijungti prie samp bendruomonės. Išties pradžia sunki neidomus žaidimas buvo, tas Sa:Mp dar senais laikais. Pirmas projektas buvo Zavasko, išties buvo neidomų, nes ta projektą pardavė, po kiek laiko išvydau naują projektą kuris irgi buvo Zavasko. Bet išties aš to nežinojau, nes galvojau tai kitas žmogus, kuris sukūrė išties puiku projektą, bet ne aš klydau tai buvo Zavaskas, išties galvojau žmogus nuleis rankas ir bus baigtą. Po 1-metu projekto gyvavimo supratau kad projekto įkūrėjas išties nenuleis ranku ir projektą judins į prieki. Pirmas darbas Sa:Mp istorijoje: Po kiek laiko Zavasko projekte bandžiau siekti aukštumu bet išties kelais buvo nesėkmingas, nes aš buvau žalias vos mokėjau rašyti, išvis nežinojau kas tas Forumas budavo dar. Po kiek laiko supratau kaip veikė sistemą, pamačiau atranką į Medikus sumaniau išbandyti savo jėgas, taip man pavyko patekti į firmos gretas, ir siekti aukštumu. Bet aš padariau klaidą, buvau išmestas iš darbo, nes direktorių išvadinau negražiai. Atsiliepimas apie šitą projektą (greenside). išties esu naujas žaidėjas, šitame projekte. Nieko nelaukdamas noriu pasakyti kad šitas projektas tikrai yra matęs šilto ir šalto, bet jis judą į prieki ir bando nepasiduoti. Užsiregistravau projekte, pirmas įspūdis nieko įpatingas, paprastas mapp darbas sistemos, bet man patyko išties apmokymai kurios galėjai įvykdyti labai lengvai, ir kažkiek sužinoti pati mapp. Nieko nelaukdamas nuėjau į forumą, užsiregistravau paprastas forumas kaip ir visu, taip ir turi būti. Forumas ir neturi būti kuom įpatingas, sugalvojau nueiti į atnaujimus taip man patiko kiekvienas update serverio, tada supratau kad tai projektas daug žadantis ir tikrai įdomus. Išties noriu pasakyti projektas yra įpatingas kuris dar gyvuos ilgą laiką, projekto savininkai dirbą prie projekto labai daug, stengėsi. Išties dar nežinau kaip savininkai netgi vadinas. Bet @Rokas bei @Aivaras tikrai jums esu dėkingas, kad dar yra toks projektas, kuriame jus dirbate labai ilgai ir stengetes dėl projekto labo. Sėkmes jums. Ačiū kas skaitė. Trumpai aprašiau ką norėjau ir parašyti. Sėkmes.
 15. Jord_Milane

  Emigruoju Jord_Milane

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jord_Milane Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018.02.04. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Ieškojau serveriu visur, kur galėčiau pažaisti ramiai. Suradau šita serveri internete išties patiko, tai galvojau čia liksiu. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Projektą sena palikau, nes ten nėra motivacijos žaisti. 400 žaidėju afk zonoj tai tikrai nesamone. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Apmokymus tikrai vykdžiau, ką galiu pasakyti. Buvo tikrai sudėtinga. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Nedirbau dar niekur. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, nes mane nuvežė žmogus kuris vadinasi @Carl_Kent Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Žinomą taigi naujas žaidėjas projekte. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Nebuvo sunku rasti, nes kaip atsirandi Spawne jau ten matai tas mašinas. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Ne. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko /kviesti. ištikro užtruko kol prieme iškvietimą. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas gerai yra. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Kol kas nematau nieko ko keisti.