Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Room_West

Narys

  • 22

    Turinio skaičius

  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

  1. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Room_West 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Hehius_Curry 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: Free kick 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/0pxNSpo 2 Mantys_Samperiss Emke.Bmw sureagavo į tai
  2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Room_West 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Colin_Scott 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Sake gal masinoje bus ginklu bet ten nieko nebuvo. 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 03-8 19:59 5. Įrodymai (būtina):
  3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Room_West Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Maždaug prieš 2 savaites. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš brolio, jis pirmas pradėjo lošti ir tada aš pradėjau. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Jau ilgai žaidžiau ir atsibodo, norėjau kažko naujo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau visas, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau visus darbus, ten kur nereikia direktoriaus pašaukimo. Įdomiausias buvo medkirtis, daugiausia uždirbau per gaisrininkus, nuobodžiausias turbūt bus šiukšlininko darbas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Nelabai daug, iš pradžiu kai atėjau į serverį. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Buvau atrodo 1 karta, ir turbūt ji nubaudė policininkas. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, nebuvo sunku rasti. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Retkarčiais, visada padeda. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko ir ne karta kai masinos neturėjau, reguoja bet lėtokai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip aiški informacija, neteko susidurti su kėblumais. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau reikia sumažinti DRAUDIMO kaina, nes dabar 2000 Eur palyginus naujokui brangu, būtų nors 1500 Eur.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...