Jump to content

Ben_Wayne

Narys

 • 442

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

3 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

2.328 profilio peržiūros
 1. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ben_Wayne – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1. Naudojant /mirankiai ir taisant variklį arba išorines dalis rodytu tokią pat animaciją kaip ir mechanikams. 2. Picerininkai galėtu pasigaminti picą sau, įsidėti į mikrobangų krosnelę, pasišildyti, bei suvalgyti. ( Kartais atsibosta laikti kolegų, kurie jums parduos picą. ) 3. Būtų įmanoma panaikinti automobilio daužtumą. Tarkim pravažiuojate 1 tūkst kilometrų ir jums pamažėja daužtumas vienu. 4. Papildomas automobilio aptarnavimas t.y. tepalų keitimas, filtrų keitimas. Reikalingas aptarnavimas kas 2 tūkst. kilometrų. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Viskas atrodytu realiau, bei patogiau.
 2. Geros jums likusios dienos :)

   

   

 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Ben_WayneSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (pavadinimas, retumas, ID): 290ID | Ken RosenbergPateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): Kaina, kurią norėtumėte gauti už aksesuarą: 40.000€Papildoma informacija (nebūtina):
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ben_Wayne• Perkamų patalpų dydis: 200m²• Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Verslo šaka - Technologijos/Energija. Lygis - 3• Siūloma kaina: Siūlykite įvairius variantus iki 5.000.000€
 5. Sveikinu naująjį mechanikų firmos direktorių - Derek_Escobar. Manau, jog ši era bus ilgiausia iš vysų jau buvusių. Sėkmės direktoriavime.
 6. Sveikinu Nedą vėl užkariavus direktoriaus postą! Linkiu sėkmės pareigose
 7. Automobilis SULTAN - 360.000€ Automobilis INFERNUS - 800.000€ Norite sužinoti kokios yra automobilio retos spalvos? Spauskite >> Čia.
 8. Su naujais 2020 metai!!!!

  blagadariu visiems <3

 9. Darbo sutartis, norint įsidarbinti į darbą: Jūsų Vardas_Pavardė: Ben_Wayne Kelių dienų kontraktą norite gauti?: 3 dienas. Įrodymai, kad paaukojote į darbo fondą pinigus: >> Auka <<
 10. Gal turit patarimų?

  1. Cloud_Mane

   Cloud_Mane

   nzn man tai savaime išsisprendė pora kart intika parjungiau po poras dienu dingo

    

 11. Sveikinu naująjį medikų firmos direktorių Linkiu visokeropos sėkmės
 12. Anketa -• Jūsų V_P žaidime: Ben_Wayne• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Panaudočiau transporto pirkimui.• Ar švenčiate kalėdas?: Tikrai taip.
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė?: Ben_Wayne • Jūsų atstovaujama firma ir jūsų pareigos jose (direktorius/pavaduotojas)?: „Broward Health North“ (Medikų) firmos direktorius. • Kiek tiksliai dienų išbuvote savo „poste“?: 19 dienų. • Priežastys, kodėl nusprendėte nutraukti savo veiklą?: Pagrindinė palikimo priežasčių - išvykimas į kitą šalį atostogoms. Atostogos tai tas metas, jog nėra galimybės prisėsti prie kompiuterio ir prižiūrėti firmą, norisi pabūti su artimais žmonėmis, pabendrauti, patirti naujų nuotikių, bei kitaip praleisti laiką ne virtualioje platformoje. 19 dienų man pradėgo labai greitai, atrodo, jog galėčiau dar dirbti ir dirbti su savo firmą, bet atsitiko taip, jog tenka rašyti šį palikimą. Dar tikrai turiu motyvacijos valdyti firmą, ir galėčiau toliau tęsti savo kadenciją, bet kaip ir sakiau išvykstu triejom savaitėm, su negalimybę normaliai prižiūrėti firmos. Per direktoriavimą tikrai surinkau gan neblogą komandą, kuri yra aktyvi, bei funkcionali. Teko nemažai darbuotojų pašalinti dėl blogo elgesio arba nepradirbimo, bet galu galiausiai viskas susitvarkė ir tik pradėjau įsivažiuoti į šias pareigas. Nespėjau įvygdyti savo norimų tikslų, bet manau, jog mes dar susitiksime kitose firmose, kuriose man niekas netrugdys ir normaliai ištaisysiu savo medikų kadenciją. Dovydo, bei Edvino sutarimu paliksiu firmą ramiai ir nereikės apsikrauti atostogu metu. Esu labai dėkingas @Edvis Gaming už pasitikėjimą, bei suteiktą šansą tapti šios nuostabios firmos direktoriumi. Dėkingas esu savo darbuotojams, visai komandai, bei visiems esantiems direktoriams. Tikiuosi, jog dar susitiksime

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...