Ben_Wayne

Narys

Ben_Wayne

Narys
 • ID

  20236
 • Turinio skaičius

  273
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

414 profilio peržiūros
 1. Anketa į darbo kontraktą:Jūsų Vardas_Pavardė: Ben_WayneĮrodymai jog paaukojote nurodyta direktoriaus suma į fondą (naujokams tik 5000 eurų, senbuviams 15000): DARBO SUTARTISJūsų pasirinktas darbo kontrakto laikotarpis (nuo 1 iki 7): 7 dienas.Ar patvirtinate jog esate susipažinęs ir pažadate laikytis serverio ir darbo taisyklių?: Taip.
 2. Ben_Wayne

  Analizė į ,, Averitt Express " #1

  Sveikinu naujuosius fūristų firmos darbuotojus. Sėkmės darbuose.
 3. Ben_Wayne

  Ieškau elegy modifikacijos

  Sveikutis. Esu išbandęs kelias modifikacijas tad jas ir pasiūlysiu. Sėkmės naudojime. https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/108337-nissan-silvia-s15.html https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/54779-bmw-e36-drift.html https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/104045-nissan-skyline-gt-r-bnr32-1989.html
 4. Palikimo anketa:Jūsų „Vardas_Pavardė“ žaidime?: Ben_Wayne Kodėl paliekate policijos darbą ir ar jums reikia paaukotų 10.000€?: Atsitiko taip, jog jau savaitę laiko nrįmanoma įjungti kompo. Siuntinys vėluoje tai nežinau ar prisijungsiu greit. Numesk tuos 10k bus vertingi ačiū. Jūsų nuomonės išreiškimo vieta: Ačiū tariu visoms kolegoms, o ypač @Arminas_Bite @Edvis Gaming @Mantys_Alone @lietuviskaszmogus @Keet_Marshow @Misteris_Erikas ir visiems kitiems. Jūsų „/bendradarbiai“ lentelė: Negaliu padaryti. [Išmeskite]
 5. Sveikinu visus šio serverio žaidėjus sulaukus gimtadienio! Linkiu gerai atšvesti :P

 6. Neaktyvumo anketa: Jūsų „Vardas_Pavardė“ žaidime: Ben_Wayne Kiek laiko imate neaktyvumą (Parašyti datas nuo/iki)?: 7dienas iki 2018/01/28 Dėl kokių priežasčių jums reikalingas neaktyvumas?: CPU sudegė parsisiunčiau naują dabar laukiu siuntos. Jeigu nepavyks susitvarkyti pasikalbėsim dėl pratesimo
 7. Ben_Wayne

  „Bitučių Prokuratūra" - Algos.

  Anketa:Jūsų „Vardas_Pavardė“: Ben_Wayne Jūsų praeitos savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka: Pirmoji savaitė. Jūsų šios savaitės „/bendradarbiai“ nuotrauka:
 8. Ben_Wayne

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Domas_Wow 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai:https://imgur.com/a/e1lSI51 4. Darbuotojo papildomas komentaras:
 9. Ben_Wayne

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą: Lukas_Amg 2. Papeikimo nuoroda: Papeikimas 3. Darbuotojo įrodymai: Neišsisaugojo įrodymai. 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Taigi pradėsiu nuo to, jog visalaiką filmuoju su Plays.tv programa, kuri filmuoją visą žaidimą. Prisijungiau ir norėjau eiti pasitikrinti ar tikrai filmuoja, bet iškarto užstebėjau nusižengimą. Nubaudžiau, nes niekados dar taip nebuvo nutikę, jog neišsisaugotu filmuota medžiaga. Pasižiūrėjau po laiko, kai buvau uždėjęs įtarimą ir pamačiau, jog neužteko vietos kompiuretyje visko nufilmuoti. Prisiimu įspėjimą ir manau, jog daugiau tai nepasikartos.
 10. Ben_Wayne

  Trečioji analizė į „Bitučių Prokuratūrą“!

  Sveikinu naujuosius kolegas. Tikriausiai, gerai sutarsime
 11. Neaktyvumo anketa:Jūsų „Vardas_Pavardė“ žaidime:Ben_Wayne. Kiek laiko imate neaktyvumą (Parašyti datas nuo/iki)?:2018/01/16 - 2018/01/18-19 [Gali būti, jog prisijungsiu trumpam] Dėl kokių priežasčių jums reikalingas neaktyvumas?:Pastaruoju metu sumažėjo vidurkis ir visai prieš pusmečio pabaigą norėčiau juos pasikelti.
 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ben_Wayne • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : @Paulius_Muzika • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Kenkėjiškas elgesys. Suboomino su komandą mano mašiną, • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://youtu.be/5mIK0HbLLrI
 13. Ben_Wayne

  „Bitučių Prokuratūra" - Įrodymai.

  Anketos šablonas:1. Žaidėjo „Vardas_Pavardė“ kuris Jums parašė papeikimą:Ben_Wayne 2. Papeikimo nuoroda: 3. Darbuotojo įrodymai: Įrodymai 4. Darbuotojo papildomas komentaras: Realiai reikėtu jam duoti forumo įspėjimus, už nesamonigus papeikimus. Buvote baustas už „Kenkėjišką elgesį“, o jis sakė, jog buvo nubaustas už tyčinį AFK.
 14. Ben_Wayne

  Fortnite - Jocelyn flores

  Visai trumputis, bet gražus editas. Man visai patiko! Nenustok kurti!!!!
 15. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ben_Wayne• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Miata_Adidas• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Tyčinis relog.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :