Tautvis_Viper

Narys

Tautvis_Viper

Narys
 • ID

  20433
 • Turinio skaičius

  35
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis_Viper2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra):Miestelis BB kolektoriaus nėra,o visa kita matosi nuotraukose.https://imgur.com/a/qThAKRW3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas):https://imgur.com/a/qThAKRW4. Kaina, kiek norite gauti už būstą:Na kaina siulykite jus.5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 2. Tautvis_Viper

  PERKU VERSLA IKI 700K

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis_Viper 2. Perkamų patalpų dydis:Na pagal kaina manau 50m2 bet jei galit tai ir 100m2 3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis:nera skirtumo 4. Siūloma kaina:iki 800k 5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 3. Tautvis_Viper

  Parduodu /sdezes po 10k turiu 26/vnt

  Galima rakint nupirkta viskas
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis_Viper2. Kiek skin dėžių parduosite:26 vnt3. Kiek norėtumėte gauti už vieną skin dėžę:10-11k4. Nuotrauka su įrodymu, kad turite skin dėžių (/sdeze):https://imgur.com/a/a0fIybp5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 5. Tautvis_Viper

  [0.1.8.7] /gydytis isemimas

  PRIEŠ!!!!!!!!!!!! WT KAI POLICIJA GAUDO TU GYDYTIS NEGALI IR KAM PIRKT VIP TADA SAMP YRA SAMP KUOM BUTENT KLIUDAU TAU ŠI KOMANDA????
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Tautvis_Viper • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Audrius_Valanciiokas • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?:Už netinkama naudojama mute.Manau už viena žodi kuris net nera keiksmaždis 60mi mute yra nesamone kaip skelbimu kontoroje žmonės keikėsi dar baisiau ir nieko negauna tai nzn. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/tiVmQcB
 7. Tautvis_Viper

  Audrius_Valanciiokas užtildė Tautvis_Viper

  Ne tu gal vopse ???? Už zodi asile 60 mute ????????? gg tau bus
 8. Tautvis_Viper

  Prasau uzblokuoti Mitch_Carrington

  Na man irgi taip pat buvo buve surakino galejau judet.
 9. Tautvis_Viper

  PERKU LABAI PIGU NRG

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis-Viper2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida:Rida nesvarbu,butu gerai kad dauztumas nebutu didelis bet vistiek siulykit kad ir dauztumas 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę:IKI 250K4. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 10. Tautvis_Viper

  Parduodamas verslas 100m2 2lvl

  1.25m.
 11. Tautvis_Viper

  PARDUODAMAS SULTAN

  . Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis_Viper2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:https://imgur.com/a/YD2T1kx3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/YD2T1kx4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:Siulom nuo 250k5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 12. Tautvis_Viper

  Perku PIGU SULTAN ARBA ELEGY

  Transportas Nupirktas galite rakinti tema.
 13. Tautvis_Viper

  Perku PIGU SULTAN ARBA ELEGY

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis-Viper2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida:Rida nera svarbu ginklai irgi nera svarbu,bus dedamos tune dezes tune nesvarbu,zodziu kuo pigiau 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę:Kuo pigiau tuo geriau4. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 14. Tautvis_Viper

  Parduodu bullet

  Transportas NUPIRKTAS GALIMA TEMA RAKINTI.
 15. Tautvis_Viper

  [0.1.8.7] Saugi zona

  Aš manau už nes tikrai atsibosta kai žmonės mušasi ir neleidžia bendrauti su žmonėmis.