Tautvis_Viper

Narys

Tautvis_Viper

Narys
 • ID

  20433
 • Turinio skaičius

  30
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Tautvis_Viper • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Audrius_Valanciiokas • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?:Už netinkama naudojama mute.Manau už viena žodi kuris net nera keiksmaždis 60mi mute yra nesamone kaip skelbimu kontoroje žmonės keikėsi dar baisiau ir nieko negauna tai nzn. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/tiVmQcB
 2. Tautvis_Viper

  Audrius_Valanciiokas užtildė Tautvis_Viper

  Ne tu gal vopse ???? Už zodi asile 60 mute ????????? gg tau bus
 3. Tautvis_Viper

  Prasau uzblokuoti Mitch_Carrington

  Na man irgi taip pat buvo buve surakino galejau judet.
 4. Tautvis_Viper

  PERKU LABAI PIGU NRG

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis-Viper2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida:Rida nesvarbu,butu gerai kad dauztumas nebutu didelis bet vistiek siulykit kad ir dauztumas 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę:IKI 250K4. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 5. Tautvis_Viper

  Parduodamas verslas 100m2 2lvl

  1.25m.
 6. Tautvis_Viper

  PARDUODAMAS SULTAN

  . Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis_Viper2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:https://imgur.com/a/YD2T1kx3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/YD2T1kx4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:Siulom nuo 250k5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 7. Tautvis_Viper

  Perku PIGU SULTAN ARBA ELEGY

  Transportas Nupirktas galite rakinti tema.
 8. Tautvis_Viper

  Perku PIGU SULTAN ARBA ELEGY

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis-Viper2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida:Rida nera svarbu ginklai irgi nera svarbu,bus dedamos tune dezes tune nesvarbu,zodziu kuo pigiau 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę:Kuo pigiau tuo geriau4. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 9. Tautvis_Viper

  Parduodu bullet

  Transportas NUPIRKTAS GALIMA TEMA RAKINTI.
 10. Tautvis_Viper

  [0.1.8.7] Saugi zona

  Aš manau už nes tikrai atsibosta kai žmonės mušasi ir neleidžia bendrauti su žmonėmis.
 11. Tautvis_Viper

  Parduodu bullet

  Transportas dar neparduotas galite siùlyti dar.
 12. Tautvis_Viper

  Parduodu bullet

  Gerai kada prisijunksi ?
 13. Tautvis_Viper

  Parduodu bullet

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tautvis_Viper2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:https://imgur.com/a/3PihbTE3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):https://imgur.com/a/3PihbTE4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:Kaina slk jus bet ne maziau 120k5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Tautvis_Viper • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Tomy_Wilson • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?:šaudo i žmones ir sprogdina auto. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/8MVy6Mc
 15. Tautvis_Viper

  Parduodu Sultana

  Nzn uz 300k pajemu.Arba kiek tas daugiau