IceBall

Narys

IceBall

Narys
 • ID

  20474
 • Turinio skaičius

  43
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. IceBall

  „PRS“ - Neaktyvumo/Palikimo anketos

  Neaktyvumo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Eduardo_Denaro 2. Dėl kokių priežasčių negalėsite pradirbti minimalaus minučių kiekio?: Tai truputi pabodo žaisti , noriu kažką kito pažaisti. 3. Nuo kada iki kada būsite neaktyvus? (tiksli data): Šiandien ir rytoj.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Eduardo_Denaro Kam bus naudojamas kanalas?: Norėčiau turėti , nes tiesiog kartais noriu pabūti vienas ar su draugais pašnekėti,bendrauti.im Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/jwMfFCh Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Taip , susipažinau.
 3. IceBall

  „PRS“ - Neaktyvumo/Palikimo anketos

  Neaktyvumo anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Eduardo_Denaro 2. Dėl kokių priežasčių negalėsite pradirbti minimalaus minučių kiekio? Užsiėmęs . 3. Nuo kada iki kada būsite neaktyvus? (tiksli data): Šiandien , bet bandysiu šeip netaip pradirbti tas 60min , nes truputi turiu išeiti.
 4. IceBall

  „PRS“ - Nuosavo transporto parkingas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Eduardo_Denaro 2. Kelintą (-as) transporto priemonės parkavimosi vietą (-as) norite gauti?: 18
 5. IceBall

  „PRS“ - Darbo sutartis

  Anketos šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Eduardo_Denaro 2. Ar pasižadate išdirbti firmoje septynerias dienas ir laikytis darbo taisyklių?: Taip , susipažinau. 3. Vaizdinė medžiaga, kurioje įrodoma, kad paaukojote į firmos fondą numatytą sumą (10'000€): https://imgur.com/a/Kg4ZI96
 6. IceBall

  Pseudo direktorių kova: taksi postas

  Jack_Marzo Sveikinu! Sekmės pareigose!
 7. IceBall

  „Greenside“ Helovinas 2018!

  Truputi pavėluota , bet vistiek labai gerai , kad bus!
 8. IceBall

  Amnestijų prašymai

  Jūsų visi V_P esantys sąraše: Ice_BallUž kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Serverio klaidų išnaudojimas.Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Sveiki visi skaitantys šią amnestija. Tokioje situacijoje esu pirmą kartą. Per savo labai durną klaidą. Viskas įvyko maždug prieš 5 mėnesius, vakare (ne zonoje), kai su draugu norėjom eiti į DM pasišaudyti. Rankose turėjau keleta ''Desert Eagle'' kulkų. Prieš eidamas į DM jas sušaudžiau į sieną (su c-bug pagalba). Tuo metu mane stebėjo administratorius ir viską filmavo. Aš to nežinojau, bet ant jo nepykstu ir pripažįstu savo kaltę. Noriu visų atsiprašyti... Tokių dalykų iš manęs daugiau nebus. Prašau atleidimo ir antro šanso... Pagarbiai Ice_Ball.