Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Yori_Molotkow'

Narys

 • 70

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

630 profilio peržiūros
 1. Tai prieš kiek laiko tas video :DDDDD tik kažkodėl per zoną gaudavai įį zūbus ožiene verda
 2. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jo zverishkas video per kur kurei? per video editor 2011year flinston
 3. Lošiat kas Rules Of Survival? 

 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Yori_Molotkow• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : John_Snake• Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : https://imgur.com/YEqcNtqx• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 5. shita saika zeurei dauzydhavo kazkada, nu jo smagu prisimint gerus laikus :d
 6. Malonu ir man, *cenzūra* reiks meeto nukirst kokį gaidi
 7. Labas, malonu ir man Andreli. Atiduosiu viską ką ten pasiemiau, maniau leidžiat clearint tai ir pratuštinau bšk
 8. Sveikutis, ir man malonu Viliuk. Spasyba balsaja bratusi *dDDD APIE KOKYBE PASKUTINES VPS PATYLIU XD DUZUS ... O SIAIP ANTRA FOTKE SU DRAUGELIO *CENZŪRA* CAMERA ISAUTA (APSITORCHINES FOTKINO XDD)
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Yori_Molotkow 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): Abu fioletinės tamsiai spalvos.3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): Skinid187.jpg ‎Skinid254.jpg 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Paderinsime į a.ž arba žaidime.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Skinai skirti šaudymui gaujose, labai gerai tinka biker man - veiksmui, o šiaip verslininkams rimtiems veikėjams bussnesman reikėtų labai tinka ir derinasi prie turtingų asmenų serveryje.
 10. zie ir senolis yoris pasirode epizode su -3 mergelem `ddd seip gauja afigena jeigu neklausytu butyrkas per veiksma 120 kartu.
 11. Ačiū tariu visiems veiklos rengėjams, bei tiem kurie prie jos prisidėjo ! Buvo nerealus vakaras.
 12. Kam įdomu - susipažinam !

 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Yori_Molotkow. Jūsų tikrasis vardas: Lukas. Jūsų amžius: 17metų. Iš kokio miesto esate?: Švedija - vanersborg. Kokie jūsų charakterio bruožai?: Draugiškas, komunikabilus, darbštus, kruopštus, nepasikėlęs, neišdidus. Laisvalaikio hobis(-iai): Sportas, buvimas su draugais, žaidimai kompiuteriu(futbolas) Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Neturiu. Kada pradėjote žaisti SA-MP?: 2013. Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Per draugus. Nuotrauka(privaloma):
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Yori_Molotkow2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): 19 ID skinas mėlyna spalva.3. Pateikite perkamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek ketinate sumokėti už aksesuarą: DERINAME.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): I AŽ/ŽAIDIME SUSIEKIM.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...