Florencijos_Zvejys

Narys

Florencijos_Zvejys

Narys
 • ID

  20894
 • Turinio skaičius

  31
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

75 profilio peržiūros
 1. Florencijos_Zvejys

  Prašau užblokuoti Eirimas_Mldc

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Florencijos_Zvejys• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Eirimas_Mldc• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: RELOG• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Jis man pries akis pradingo, o pasiziurejus i chata parode kad jisai atsijunge kai buvo sugautas su /ant.
 2. Florencijos_Zvejys

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. @arijukas_Youtuberis 2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai: 4.Darbuotojo papildomas komentaras: sveikas, nesuprantu kodel papeikima uzpildei? Kai net pasikvieciau atskirai tave i pokalb kanala, isaiskinti uz ka buvai nubaustas, zona neatleidzia nuo saudymo i civilius su ginklais.
 3. Florencijos_Zvejys

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. @High_Techas 2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai: https://imgur.com/a/FyczErP 4.Darbuotojo papildomas komentaras: Taigi, kaip sakiau gavau irodymus is asmens, tad ir tave uz juos nubaudziau.
 4. Florencijos_Zvejys

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. @Andrius_Vanagas2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai: 4.Darbuotojo papildomas komentaras: Nematau tikslo kam rasai papeikima, jei akyvaizdziai mane izeidineji.
 5. Florencijos_Zvejys

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  Anketos šablonas:1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. @Ernius_Weed2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai: https://imgur.com/a/gT3LrSv4.Darbuotojo papildomas komentaras: taigi irodymai, kaip esi ant zoles, uz borto su piciuku transportu ir be salmo.
 6. Florencijos_Zvejys

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. @Samp_Malboro2.Papeikimo nuoroda + Irodymai: 4.Darbuotojo papildomas komentaras: savo paciuose irodymuose, parodo kad 4 ratai ant zoles yra.
 7. Florencijos_Zvejys

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1, Jūsu V_P žaidime: Florencijos_Zvejys 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 6 3. Ką veiksit su pinigais? papirksiu seima
 8. Florencijos_Zvejys

  „Bitučių Prokuratūra" -Darbo sutartis.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Florencijos_Zvejys 2. Ar pasižadate išdirbti firmoje septynerias dienas ir laikytis darbo taisyklių?: Taip 3. Vaizdinė medžiaga, kurioje įrodoma, kad paaukojote į firmos fondą numatytą sumą (10'000€):
 9. Sveikinu @Faris_Razor Maladiec, linkiu tau sekmes su situ direktoriu "Faris_Razor, be tavo linksmos sielos, žinau koks protingas esi, todėl tikiu tavimi ir sveikinu tapus naujuoju direktoriumi.""
 10. Florencijos_Zvejys

  DROP IT!

  nu normalna, normalna, malonu zinoti kad as esu vaistineliu tekejas sitai grupuotej. x