Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Badis_Meile

Neaktyvus

 • 113

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Badis_Meile

 • Gimtadienis 2002.04.25

Paskutiniai profilio lankytojai

2.660 profilio peržiūros
 1. Ačiū jums už nuosekliai ir išsamiai išdėstyta nuomonę, neturiu prie ko prikibti, tik galiu paspausti ranką (kas šiuo metu nelegalu heh :D). Šaunuoliai, gera vizija ir jos siekimo būdas. +++++
 2. Būtent ka? Kad savininkai gautu didesni pelna? Ar tu šiaip bijai žodžio - nelegali
 3. Pamastymui teorija: Baisiai gaudot nelegalią veiklą (Tikrinat logus ir panašiai, kalba neina apie ACC pardavinėjimus), tačiau koks to tikslas? Realiai žaidėjai perka už serverio pinigus kreditus ir panašiai iš kitų žmonių (Serverio administracija gauna nuo to pelno), tai kokios problemos? Tas žmogus turintis GS valiutos galbūt niekad neleis tikrų savo eurų ant žaidimo ir to pasekoje gausis, jog jūsų pelnas bus mažesnis... Nelegali veikla negeneruoja naujų pinigų kaip kokie verslai serveryje, jie tiesiog yra serveryje, tačiau keičiasi jų lokaciją. Koks skirtumas ar vienas žmogus turės 1m ar du žmonės po 500k? Skirtumas tik tas, jog jūs gausit daugiau pinigų į savo banko saskaitą... Tas milijonas kaip buvo, taip ir bus. Niekur jis nedings. Na nebent jūs esate pelno nesiekiantis serveris ir kovojat už lygybę, taip siekdami, kad žaidėjai už tikrus pinigus negalėtų gauti serverio valiutos, tačiau dar vienas pastebėjimas - kodėl už kreditus (tikrus pinigus) galima pirkti serverio valiutą? Patys sau prieštaraujat. P.S. Aukščiau parašytas tekstas - tik mano nuomonė. Įtikinkit mane, jog nelegali veikla yra blogai :))) @Aivaras @Rokas @Mantas
 4. Pamastymui teorija:

   

  Baisiai gaudot nelegalią veiklą (Tikrinat logus ir panašiai, kalba neina apie ACC pardavinėjimus), tačiau koks to tikslas?

  Realiai žaidėjai perka už serverio pinigus kreditus ir panašiai iš kitų žmonių (Serverio administracija gauna nuo to pelno), tai kokios problemos? Tas žmogus turintis GS valiutos galbūt niekad neleis tikrų savo eurų ant žaidimo ir to pasekoje gausis, jog jūsų pelnas bus mažesnis...

  Nelegali veikla negeneruoja naujų pinigų kaip kokie verslai serveryje, jie tiesiog yra serveryje, tačiau keičiasi jų lokaciją. Koks skirtumas ar vienas žmogus turės 1m ar du žmonės po 500k? Skirtumas tik tas, jog jūs gausit daugiau pinigų į savo banko saskaitą... Tas milijonas kaip buvo, taip ir bus. Niekur jis nedings.

  Na nebent jūs esate pelno nesiekiantis serveris ir kovojat už lygybę, taip siekdami, kad žaidėjai už tikrus pinigus negalėtų gauti serverio valiutos, tačiau dar vienas pastebėjimas - kodėl už kreditus (tikrus pinigus) galima pirkti serverio valiutą? :D Patys sau prieštaraujat.

   

  Tikiuosi šis būsenos atnaujinimas nebus trinamas ir padiskutuosim kartu, su serverio administracija :D

  P.S. Aukščiau parašytas tekstas - tik mano nuomonė. Įtikinkit mane, jog nelegali veikla yra blogai :)))

  @Mafijos Senelis @Rokas @Mantas @Aivaras

  1. Rokas

   Rokas

   Kurk temą, o ne būsenos atnaujinimą jeigu nori diskutuoti tokiomis temomis. Ačiū.

 5. Jūsų Vardas_Pavarde: Badis_Meile Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): Gal kas lola euw? Add: lietuvis43
 6. BREAKING NEWS - NBA star #KevinDurant tests positive for Coronavirus.

  1. Rodyti senesnius komentarus  5 komentarai
  2. Kenshin_Yona

   Kenshin_Yona

   nu ir kokios tos komplikacijos? imunitetas susilpneja? plauciai? tuom viskas ir pasibaigia 

  3. Edvis Gaming

   Edvis Gaming

   eik eik, gilumine zuvele tu tiktais

  4. Badis_Meile

   Badis_Meile

   Tas virusas tavo plaučius taip atjobina, kad po jo - rimtesnis peršalimas tau - vos ne mirtis. Ir šiaip po jo persirgimo tavo plaučiai susilpnėja ant tiek, kad prasideda visokios kvepavimo taku ligos ir pan. 

 7. Gera diena, jaunimas! ❤️

 8. Kažką bandžiau sukurt bet nelabai kas gavos cj :D

   

 9. Netikras Pasakojimas. - Vaikinas Ėjo basanavičiaus gatve . ėjo ėjo... Ir staiga sustiro iš baimes , pamatęs verkiančia mergina... - Jis Priėjo arčiau ir klausia , kas nutiko panele ? - Ji pakelia savo veidą , o jis visas sumuštas ir kraujuotas , merginai nepadėjo nei aplinkinei nei policija. - Vaikinas klausia panele gal pagalbos ? - Mergina jam atsako senai kas manes šito klausė.. Žinoma padėkit jei jums nesunku.. - Vaikinai gi džentelmenai visada padėsim , bėdos ištiktos gyvenimo pasmerktos panelei.. - Mergina jam tad sako bet palauk negaliu aš taip atrodyti , gal užeinam pas mane ? - Vaikinas sako mes gi pažistami dar tik kelias minutes.. - Tad ši jam sako nebijok ir nesidrovėk.. - Jie išėjo ir po to laiko vaikino niekas nebematė , nes pasirodo tai buvo ragana.. Kuri mėgo nekaltus vaikinus ir gražias jų akis. Bandžiau sukurt kažką lyg bloga ne bloga.. Bet pagalvojau pabandysiu random pasaka trumpa aprašyt.. Jeigu patiko sakykit bandysiu gražesne ir geresne pabandyt pakurt nes dar visiškai nepasmerktas ir minčių kupinas.
 10. Prieš. Užknisot juodai jus mane ir ne mane viena manau. Kai nesveiki pamatot kita žaidėja ir būtinai turint atitrenkt i darbine/nuosava transportą ir taip pastoviai. Visur daužosi ir daužosi trugdo žaidimą.. Manau užtenka tiek kiek yra , nes būtu išvis bardakas jei atsirastu dar daugiau mašinų..
 11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Badis_Meile 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (Pavadinimas, ID, Retumas): CowBoyHat1 , Beanie1 , Bandana14 , HatCool2 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Siūlom. 5. Papildoma informacija: -----
 12. parduodu HatCool2
  af78828bdef738e16fdd55ae28414671715.jpg

  1. Get_Paid

   Get_Paid

   Pavadinimas - HatCool2, bet šita hat visai ne cool

 13. Sveikas atvykęs. Sėkmės tau čia.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...