Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Badis_Meile

Narys

 • 110

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Badis_Meile

 • Gimtadienis 2002.04.25

Paskutiniai profilio lankytojai

2.350 profilio peržiūros
 1. Jūsų Vardas_Pavarde: Badis_Meile Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): Gal kas lola euw? Add: lietuvis43
 2. BREAKING NEWS - NBA star #KevinDurant tests positive for Coronavirus.

  1. Rodyti senesnius komentarus  5 komentarai
  2. Kenshin_Yona

   Kenshin_Yona

   nu ir kokios tos komplikacijos? imunitetas susilpneja? plauciai? tuom viskas ir pasibaigia 

  3. Edvis Gaming

   Edvis Gaming

   eik eik, gilumine zuvele tu tiktais

  4. Badis_Meile

   Badis_Meile

   Tas virusas tavo plaučius taip atjobina, kad po jo - rimtesnis peršalimas tau - vos ne mirtis. Ir šiaip po jo persirgimo tavo plaučiai susilpnėja ant tiek, kad prasideda visokios kvepavimo taku ligos ir pan. 

 3. Gera diena, jaunimas! ❤️

 4. Kažką bandžiau sukurt bet nelabai kas gavos cj :D

   

 5. Netikras Pasakojimas. - Vaikinas Ėjo basanavičiaus gatve . ėjo ėjo... Ir staiga sustiro iš baimes , pamatęs verkiančia mergina... - Jis Priėjo arčiau ir klausia , kas nutiko panele ? - Ji pakelia savo veidą , o jis visas sumuštas ir kraujuotas , merginai nepadėjo nei aplinkinei nei policija. - Vaikinas klausia panele gal pagalbos ? - Mergina jam atsako senai kas manes šito klausė.. Žinoma padėkit jei jums nesunku.. - Vaikinai gi džentelmenai visada padėsim , bėdos ištiktos gyvenimo pasmerktos panelei.. - Mergina jam tad sako bet palauk negaliu aš taip atrodyti , gal užeinam pas mane ? - Vaikinas sako mes gi pažistami dar tik kelias minutes.. - Tad ši jam sako nebijok ir nesidrovėk.. - Jie išėjo ir po to laiko vaikino niekas nebematė , nes pasirodo tai buvo ragana.. Kuri mėgo nekaltus vaikinus ir gražias jų akis. Bandžiau sukurt kažką lyg bloga ne bloga.. Bet pagalvojau pabandysiu random pasaka trumpa aprašyt.. Jeigu patiko sakykit bandysiu gražesne ir geresne pabandyt pakurt nes dar visiškai nepasmerktas ir minčių kupinas.
 6. Prieš. Užknisot juodai jus mane ir ne mane viena manau. Kai nesveiki pamatot kita žaidėja ir būtinai turint atitrenkt i darbine/nuosava transportą ir taip pastoviai. Visur daužosi ir daužosi trugdo žaidimą.. Manau užtenka tiek kiek yra , nes būtu išvis bardakas jei atsirastu dar daugiau mašinų..
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Badis_Meile 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (Pavadinimas, ID, Retumas): CowBoyHat1 , Beanie1 , Bandana14 , HatCool2 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Siūlom. 5. Papildoma informacija: -----
 8. parduodu HatCool2
  af78828bdef738e16fdd55ae28414671715.jpg

  1. Get_Paid

   Get_Paid

   Pavadinimas - HatCool2, bet šita hat visai ne cool

 9. Sveikas atvykęs. Sėkmės tau čia.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Badis_Meile 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą, (Pavadinimas, ID, Retumas): CowBoyHat1 , Beanie1. 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Du už vieno kaina Siūlykit. 5. Papildoma informacija:
 11. Kokia vertė būtu CowBoyHat1 ir Beanie1 kepurikes?

  89b7a318e3e7513dc6e6468f725d8514498.png

 12. Garažo idėja labai gera būtu gan tikrai smagu pačiam tvarkytis ir būtu žymiai greičiau.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...