Aivaras_Toretto

Narys

Aivaras_Toretto

Narys
 • ID

  21092
 • Turinio skaičius

  11
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Aivaras_Toretto

  „Bitučių Prokuratūra" -Papeikimai.

  Papeikimo šablonas: 1.Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje - Aivaras_Toretto 2 .Pareigūno „Vardas_Pavardė“ serveryje - Dominykas_Greedy 3.Priežastis kodėl rašote papeikimą - Pats su motociklu važiavo iš galo, patrenkė mane aš nuvažiavau nuo kelio ir uždėjo starus už non rp. O pats vidurį kelio apsisukinėja be šviturėlių. 4.Jūsų įrodymai - Direktoriaus pastaba:
 2. Aivaras_Toretto

  Parduodamos Bullet, Sabre !

  Kiek už sabre nori?
 3. Aivaras_Toretto

  „Bitučių Prokuratūra" -Papeikimai.

  Papeikimo šablonas:1.Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje - Aivaras_Toretto2.Pareigūno „Vardas_Pavardė“ serveryje - Jaska_Zaur3.Priežastis kodėl rašote papeikimą - Policininkas man lėpė lipti į transporto priemonę, nes aš norėjau bėkti peškute, nevygdžiau jo nurodymų sudėjo už non-rp, ir už neklausima pd, o paskui dar iš manęs tyčiojosi (nenorėjau keiksmažodžio parašyti)4.Jūsų įrodymai - https://imgur.com/a/N0EfrAs Nuotraukoje nesimato jog įdėjo įtarima, bet jo įrodymose turėtu matytis kaip deda starus už tai jog nevygdžiau jo nurodymų. Pridedu dar grasina - Direktoriaus pastaba:
 4. Aivaras_Toretto

  „Bitučių Prokuratūra" -Papeikimai.

  Papeikimo šablonas:1.Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje - Aivaras_Toretto2.Pareigūno „Vardas_Pavardė“ serveryje - Dominykas_Greedy3.Priežastis kodėl rašote papeikimą - Atvažiavo prie manęs, atsitrenkė į mane ir uždėjo bėga. Iš oro tokį, ir klausimas kodėl tokius priimat jeigu policijos departamento darbuotojai patys trenkiasi į žaidėjus ir paskui dar jam startus sudeda už nieką? gal patys sau dar norit susidieti starus?4.Jūsų įrodymai - Direktoriaus pastaba:
 5. Aivaras_Toretto

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1, Jūsu V_P žaidime: Aivaras_Toretto 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 27 3. Ką veiksit su pinigais? Taupysiu ant mašinos.
 6. Aivaras_Toretto

  Laurynas_Leigon užblokavo Xavier_Sanford

  Matos jog jis atsisakė, kur tu matai apgaudinėjima? :DD
 7. Aivaras_Toretto

  Unban Xavier_Sanford

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Xavier_Sanford• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Laurynas_Leigon• Už ką buvote užblokuotas ?: Apgaudinėjimas• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : Ir kur tu matai apgaudinėjima, jeigu tik pasiūliau žmogus atsisakė, jokio apgaudinėjimo nebuvo.
 8. Aivaras_Toretto

  Gang life

  Modifikacijos gražios, pats vidosas gražus jokių priekaištu 10/10 sekmės toliau tobulėjant.