Jizzy_Mendez

Narys

Jizzy_Mendez

Narys
 • ID

  21600
 • Turinio skaičius

  69
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

3 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

364 profilio peržiūros
 1. Jizzy_Mendez

  „CLC“ Neaktyvumas / Palikimas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jizzy_Mendez2. Kiek laiko būsite neaktyvus? (kuriomis dienomis nebūsite aktyvus, imtinai): 08/19-08/213. Kokia jūsų neaktyvumo priežastis?: Išvykęs.
 2. Jizzy_Mendez

  „CLC“ Neaktyvumas / Palikimas

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jizzy_Mendez2. Kiek laiko būsite neaktyvus? (kuriomis dienomis nebūsite aktyvus, imtinai): Šiandien.3. Kokia jūsų neaktyvumo priežastis?: Nėra laiko sedėti prie kompiuterio.
 3. Jizzy_Mendez

  „CLC" Šeimos medis

 4. Jizzy_Mendez

  „CLC“ Darbo/Gaujų sutartis.

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jizzy_Mendez Kontrakto galiojimo laikas (1-7d.): 7d Ar pasižadate laikytis visų firmos taisyklių ? Taip Įrodymai jog pervedėte 10.000€ į darbo fondą: https://imgur.com/a/8LEMwdV
 5. Jizzy_Mendez

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1, Jūsu V_P žaidime:Jizzy_Mendez 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 29 3. Ką veiksit su pinigais? Taupysiu čj.
 6. Jizzy_Mendez

  Emigruoju Jizzy_Mendez

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jizzy_Mendez Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2018/12/01 t.y. vakar Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Maždaug apie 4-5 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Tiesiog radau pats šį serverį. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Pasirodė įdomus serveris pabandes jį supratau kad čia manau liksiu ilgam žaisti.Nes senas projektas užkniso vis tas pats per tapati kartojosi.Žodžiu nieko naujo nemačiau senesneme projekte. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip buvo lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dirbau jau visus darbus be pakvietimo pelningiausiai atrodė ūkininkai o nuobodžiausiais tai picerininkai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne parašiau /gps ir parodė minimape kur galiu įsigyti gps Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Nelabai Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Tai, nebuvo sunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Dar kolkas nenaudojau. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko, visai greitai suregavo ir atvažiavo taksi darbuotojas. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas yra aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau kad naujokams yra lengva įsivažiuoti serveryje.Ir nieko daug čia keisti nereikia.