Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Thunder_God

Narys

 • 37

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Thunder_God Palinkėjimas serverio žaidėjams:Beneti,nesamonių nedaryk
 2. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Thunder Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys):Nuotraukose. Norima kaina už transportą:400k. Parduodamo transporto nuotraukas: Paspauskite „Išskleisti paslėptą turinį“ Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti):Žinokit greitai lekia Susisiekti galite forume asmenine žinute ar žaidime /sms.
 3. Sveiki,sėkmės.Alučio ir man duokit jei negaila,atsilyginsiu :3
 4. Mano Vardas_Pavardė serveryje:Thunder_God Pasirinktas skaičius (1-200):150
 5. Kaip Autorius sakė,žaidėjai tyčia kenkia,darbo bazėse(nevisose)kai pasistatai mašinas jas nustumia ant kelio poto galim iki KMA bėgt,ta pati problema su salonu,garažuose viskas gerai,tačiau jei išorėj palieki irgi gali nustumti.O dėl namų ne visi juos turi,vieni jų net nenori turėti,kiti neturi pinigų.Reikėjo atidžiau peržvelgti,pergalvoti šiuos atvėjus prieš rašant savo komentarą(Nenoniu įžeist ar dar ko,tiesiog reiškiu savo nuomonę). Ačiū už dėmesį.
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Thunder_God Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys):Viskas nuotraukose Norima kaina už transportą:Esu atviras pasiūlymams. Transporto priemonės parduotos! Galite rakinti temą, @Amanda_Candy, @Lucas_Patriot
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Thunder_God Jūsų pasirinktas skaičius (1 - 200): 7 Laisvas palinkėjimas visiems: Tikiuosi Gs projekto neapleisit,ir linkiu visiems sėkmės šiame konkurse.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Thunder_God 2. VIP nario Vardas_Pavardė serveryje :Black_Wordas 3. Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?:Serverio klaidų išnaudojimas,nužudė saugioj zonoje 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 9. Sveikas,eisiu iškart prie reikalo.Kaip ir įrodymuose matosi tu manęs nei surakinai,nei su tazeriu pašovei,tai starų už reloga reikia mest o ne blokuot.Mane informavo,kad baną dėt gali jei surakintas,pašautas su tazeriu atsijungi.Tai nematau aiškios priežasties baną dėti.Dėkui už dėmėsi.
 10. Vardas_Pavardė : Thunder_God Ar turite serveryje susikure banko paskyra? Taip/Ne :Taip. Ar turite serveryje bent 1,500 patirties taškų (XP)? Taip/Ne :Taip. Kam investuosite gautus pinigus? :Stengsiuosi įgyvendinti savo tikslą ir padėti naujokams.
 11. 1.Jūsų V_P žaidimę:Thunder_God 2.Jūsų norimas skaičius:40 3.Ką veiksite su automobilių:Važinėsiu.
 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Thunder_God • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Aivaras_White • Už ką buvote užblokuotas ?:Grasinimai. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :Tiu tiu. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį
 13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį:Thunder_God 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms:You_King 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti:Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
 14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Thunder_God • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Charlie_Gambino • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?:Užlipau ant stogo ir iškickino,nesupratau dėl ko. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...