Joey_Cortez

Narys

Joey_Cortez

Narys
 • ID

  21755
 • Turinio skaičius

  9
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Joey_Cortez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Dead_Boy 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 2. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Joey_Cortez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Dankis_Lafa 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 3. Anketos šablonai Darbo sutartis 1. Jūsų V_P žaidime :Joey_Cortez 2. Kiek laiko išdirbsite firmoje? :Apie 2 mėnesius 3. Ar esate susipažinę su visomis serverio bei darbo taisyklėmis? :TAAIP 4. Įrodymai, jog paaukojote pervežėjų darbo fondui 10000€ :https://imgur.com/a/HMaexkw -
 4. Joey_Cortez

  Beltran Leyva Curls

  Nusimato gera gauja, linkiu sėkmės jums. Reikės pagalbos zvanoką paduok.
 5. Joey_Cortez

  Emigruoju Joey_Cortez

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Joey_Cortez Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Jau gal kokią savaitę Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 5 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Draugas pasakė Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Neįdomios sistemos Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip viskas okey Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Gaisrininkus, picierija, fermeriai, ir dar kažkas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nea Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Nea Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip ir padėjo Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Aišku viskas. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko nereikia keisti.
 6. @Rokas kodėl neina swedu tašku pirkti?

  1. Rodyti senesnius komentarus  2 daugiau
  2. Rokas

   Rokas

   Spaudi forumo viršuje ant „paslaugos“, įvedi savo tikslų žaidėjo Vardas_Pavarde. Spaudi „Toliau“, Paspaudi ant mygtuko „Kreditų pirkimas“. Išsirenki kreditų krepšelį, kurį planuoji pirkti. Paspausk ant išsirinkto krepšelio. Peržiūrėk ar lange pateikta tiksli informacija. Jeigu viskas gerai spausk ant „Apmokėti“. Tave nukels į „Paysera“ sistemą. Ten įvesk savo el. pašto adresą. Įvedus el. paštą spausk ant „tęsti mokėjimą“. Dešinėje pusėje išsirink apmokėjimo metodą. Tavo atveju elektroninė bankininkystė „Swedbank“. Paspausk ant jo. Persikrovus puslapiui dešinėje pusėje matai du punktus. Pirmame punkte „užpildykite pavedimo formą“ yra pateikti duomenis, kuriuos turi nusikopijuoti ir įklijuoti į mokėjimo pavedimą. Mokėjimo pavedimą turi atlikti prisijungus tiesiogiai per savo banko el. bankininkystės sistemą. Tavo atveju „Swedbank“ turi prisijungti per čia: https://www.swedbank.lt/private . Prisijungus prie savo el. banko pasirink viršuje, navigacijoje ant „Kasdieninės paslaugos“. Iš sąrašo pasirink „Mokėjimo pavedimai“. Tuščiuose langeliuose įklijuok tuos duomenis, kuriuos nusikopijavai „Paysera“ puslapyje, pirmame žingsnyje. Įklijavus visus nurodytus duomenis spausk ant „Toliau“ ir patvirtink mokėjimą savuoju būdu.

  3. Joey_Cortez

   Joey_Cortez

   Padariau pavedima

  4. Rokas

   Rokas

   @Joey_Cortez sistema automatizuota. Kreditus gauni iš karto.

 7. Joey_Cortez

  Front Yard Ballas X69X

  Sėkmės su gangu, laikykit kuo ilgiau. Iš kartos į kartą Frontai gyvuos dar ne kartą.
 8. Joey_Cortez

  Sean`Jones - Simple avataras

  Tikrai gražūs avatarai, gal ir man padarytum naujako proga? Sėkmės toliau kuriant darbus.