Joey_Cortez

Narys

Joey_Cortez

Narys
 • ID

  21755
 • Turinio skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Joey_Cortez

  KM-XXX-13 PIRMOJI ZONA

  Esat konkretūs durantai, tikri vierhai.
 2. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Joey_Cortez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Dead_Boy 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 3. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Joey_Cortez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Dankis_Lafa 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 4. Joey_Cortez

  Beltran Leyva Curls

  Nusimato gera gauja, linkiu sėkmės jums. Reikės pagalbos zvanoką paduok.
 5. Joey_Cortez

  Emigruoju Joey_Cortez

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Joey_Cortez Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Jau gal kokią savaitę Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 5 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Draugas pasakė Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Neįdomios sistemos Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip viskas okey Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Gaisrininkus, picierija, fermeriai, ir dar kažkas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nea Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Nea Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip ir padėjo Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Aišku viskas. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko nereikia keisti.
 6. Joey_Cortez

  Front Yard Ballas X69X

  Sėkmės su gangu, laikykit kuo ilgiau. Iš kartos į kartą Frontai gyvuos dar ne kartą.
 7. Joey_Cortez

  Sean`Jones - Simple avataras

  Tikrai gražūs avatarai, gal ir man padarytum naujako proga? Sėkmės toliau kuriant darbus.