Jack_Score

Narys

Jack_Score

Narys
 • ID

  22259
 • Turinio skaičius

  165
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

165 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Jack_Score 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Dzo_Blagadariu 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmai n** tai manau yra keiksmažodis sėkmės. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 2. Jack_Score

  Parduodu - L.RETUS / Skinus.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Score2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): Parduodu l.retus skinus big smoke harris ir zero. arba domina keitimas i betkoki nrg3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): https://imgur.com/a/kM04n5B4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Siūlom komentarose5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): -
 3. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Krc_DanilasKam bus naudojamas kanalas?: Bendrauti su draugas kad niekas netrugdytu ir t.tMokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : Paimiau iškart ant 2mėn sumokėjau 20k https://imgur.com/a/KNn6F1KTvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis :Taip
 4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Rayn_GlockKam bus naudojamas kanalas?: Bendrauti su draugas bei kad niekas netrugydtuMokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/l1dHtDnTvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis.
 5. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Carl_Kent Kam bus naudojamas kanalas?: Nuosavas kanalas bus naudojamas kalbėjimui su draugais ir kitais pažįstamais asmenims, nes nėra laisvų kanalų pokalbiams, arba yra, tačiau prieina visai nepažįstami ir daro nesąmones. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) :https://imgur.com/a/c2FHMQo Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis.
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Carl_Kent • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Hard_Efect • Už ką yra giriamas šis administratorius ?: Šaunus administratorius, kai paprašai pagalbos prašymo į tai sureaguoja labai greitai ir suteikia pagalbą žaidėjui. Taip pat vienas iš aktyvesnių žaidėjų, Hard'as vertas ir daugiau pagyrimų, vien pasižiūrėjus į jo atliekamą darbą serveryje. • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?: Norėčiau palinkėti išlikti tokiu aktyviu bei padėti ir kitiems serverio žaidėjams! • Ar jis vertas premijos ?: Manau, kad tikrai vertas, Vertinant pagal jo atliekamą darbą serveryje, šis administratorius tikrai vertas premijos.
 7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Score • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Lukis_Weed • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Reklama • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 8. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Jack_Score 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Kenshin_Yona 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Flood 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 9. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Jack_Score 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Algis_Murauskas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 10. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jack_Score 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Misteris_Erikas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Ižeidimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 11. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jack_Score 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Lukas_Infernus 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Flood 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:
 12. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jack_Score 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Blues_Viper 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Įžeidinėjimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Score • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Kietas_Lietuvis • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Blogas /ats naudojimas. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 14. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Jack_Score 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Freez_Armani 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Flood 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 15. Jack_Score

  Black Guerrilla Family

  sv. nu ką sekmės laikiti gaują!