Emis_Camo

Narys

Emis_Camo

Narys
 • ID

  22657
 • Turinio skaičius

  32
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Emis_Camo

  Ieskau hitmarkerio

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): hitmarkeris Komentaras ko būtent ieškote: Ieskau tokio modo, kad kai pataikai i zmogu, atsiranda X. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina): -
 2. Emis_Camo

  Modifikacijų krautuvėlė

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime; Emis_Camo. 2. Modifikacija (-os) kurios norite; hitmarkerio. 3. Jūsų norimos (-ų) modifikacijos (-ų) apibūdinimas; Kai pataikai i zmogu,atsiranda X. 4. Galbūt reikės pagalbos, jog taisyklingai įsirašytumėte modifikaciją?: - Nereikes, moku pats.
 3. Emis_Camo

  Ieskau modifikacijos

  Tai as tikrai zinau kad ne visi eina i cleo, tiesiog pamaciau kad vienas failiukas buvo .cs tai iskarto supratau kad turi eit i cleo. O del modu tikrai nesu didelis ismanelis, bet kazka tikrai ismanau. Dar karta tikrai aciu tau, butinai kreipsiuos!
 4. Emis_Camo

  Ieskau modifikacijos

  Gerai,dekui tau, pabandysiu sita. O modus nu kaip ir teisingai sukeliau, i cleo folderi.
 5. Emis_Camo

  Ieskau modifikacijos

  Sveikas, aciu labai uz sita moda. Bet kai isijungiu sampa, man atsiranda papildoma melyna lentele, tai noreciau kad nebutu tos lenteles, man reikia kad ant kitu zmoniu butu kitokios spalvos
 6. Emis_Camo

  Ieskau modifikacijos

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): samp.dll Komentaras ko būtent ieškote: Ieskau kad kai yra raudonos gyvybes ir balti sarvai, tai noreciau kad tarkim butu zalios gyyvybes, ir melyni sarvai. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 7. Emis_Camo

  Ieskau deaglo

  Opaaa, didelis aciu lukui! Modifikacija rasta.
 8. Emis_Camo

  Ieskau deaglo

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): Deagle modas Komentaras ko būtent ieškote: Ieskau butent sio deaglo modo, ieskojau internete, bet nesugebejau rasti, tai butu malonu jeigu rastumete jus Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 9. Emis_Camo

  Modifikacijų krautuvėlė

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime; Emis_Camo 2. Modifikacija (-os) kurios norite; Tahoma. 3. Jūsų norimos (-ų) modifikacijos (-ų) apibūdinimas; Turiu tahomos moda biski paeditinta, tai noreciau atsinaujinti. Ieskojau internete kokybisku tahomos modu, bet nieko neradau, tai gal jus turesite ka pasiulyti. 4. Galbūt reikės pagalbos, jog taisyklingai įsirašytumėte modifikaciją?: Ne, nereikes, moku pats.
 10. Emis_Camo

  Ieskau tahomos

  siaip visai noretusi kokio bmw modo. As turiu biskuti paeditinta tahomos moda, bet jau biskuti atsibodo, tai noreciau kazko naujesnio.
 11. Emis_Camo

  Ieskau tahomos

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): Tahoma Komentaras ko būtent ieškote: Ieskau svarios, grazios tahomos, kad graziai atrodytu. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina): -
 12. Emis_Camo

  Ieskau lspd

  Modifikacija rasta. Aciu tau EwN!
 13. Emis_Camo

  Ieskau lspd

  Sveikas, taip radai sita masina. Bet as ieskau lspd, o ne lvpd. Model to replace Police LV
 14. Emis_Camo

  Ieskau lspd

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): lspd Komentaras ko būtent ieškote: lspd masinos,butent tokios Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 15. Emis_Camo

  Emigruoju Emis_Camo

  Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Emis_Camo Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Uzsiregistravau tai jau senokai, prie kokius metus, bet normaliai vel pradejau zaisti vakar. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 5-6 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Draugai pasake, ir youtubeje pamaciau video. Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tiesiog atsibodo kiti serveriai, ir nusprendziau vel pabandyti si serveri. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, ivygdziau visas, ne tikrai nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko dirbti visus darbus be pakvietimo, nuobodziausias turbut buvo: valytojas, o pelningiausias: ukininkas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, tikrai nebuvo sunku rasti. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Taip, daznai, bet manau, jai ilgiau zaisiu, tikrai nebereikes man /gps komandos. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip buvau, dirbau picerininku, ir prie manes priejo ir tiesiog pradejo trankyt iki tol pokol uzmuse. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip tikrai pakanka, ne, nebuvo sunku rasti, pradejes zaist iskarto pamaciau kur yra nuoma. Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudojau /padmins, taip, tikrai padejo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko naudotis, ilgiausiai buvo sureguota per 5+ sec. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip, informacijos tikrai yra pakankamai, na neaiskumu kaip ir nebuvo. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Reiketu kad kaipnors nubausti zaidejus kurie tikrai negraziai elgiasi, nes kaip ir man buvo, priejo ir pradejo trankyti, tai jai naujokui taip atsitiktu, jis supyktu, ir nebezaistu.