Emis_Camo

Narys

Emis_Camo

Narys
 • ID

  22657
 • Turinio skaičius

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Emis_Camo

  Ieskau daug modu

  Opaa, didelis dekui tau, ziauriai grazus modai! Shrifta jau radau kaip isirasyt, paziurejau tutoriala, bet tikrai aciu kad nepatyngejei ir parasei. Didelis dekui Nedui, galit rakint tema.
 2. Emis_Camo

  Ieskau daug modu

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_CamoKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): ieskau enb, hudo, ir srifto modo, nezinau kaip jis tiksliai vadinas, bet kad chate kitoks sriftas, ir rudens augalijos modo.Išsamus komentaras apie modifikaciją, jos apibūdinimas:
 3. Emis_Camo

  Ieskau skino

  ūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): skinas Komentaras ko būtent ieškote: Ieskau butent sito skino, kaip nuotraukoje. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina): -
 4. Emis_Camo

  Ieskau hitmarkerio

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): hitmarkeris Komentaras ko būtent ieškote: Ieskau tokio modo, kad kai pataikai i zmogu, atsiranda X. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina): -
 5. Emis_Camo

  Ieskau modifikacijos

  Tai as tikrai zinau kad ne visi eina i cleo, tiesiog pamaciau kad vienas failiukas buvo .cs tai iskarto supratau kad turi eit i cleo. O del modu tikrai nesu didelis ismanelis, bet kazka tikrai ismanau. Dar karta tikrai aciu tau, butinai kreipsiuos!
 6. Emis_Camo

  Ieskau modifikacijos

  Gerai,dekui tau, pabandysiu sita. O modus nu kaip ir teisingai sukeliau, i cleo folderi.
 7. Emis_Camo

  Ieskau modifikacijos

  Sveikas, aciu labai uz sita moda. Bet kai isijungiu sampa, man atsiranda papildoma melyna lentele, tai noreciau kad nebutu tos lenteles, man reikia kad ant kitu zmoniu butu kitokios spalvos
 8. Emis_Camo

  Ieskau modifikacijos

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): samp.dll Komentaras ko būtent ieškote: Ieskau kad kai yra raudonos gyvybes ir balti sarvai, tai noreciau kad tarkim butu zalios gyyvybes, ir melyni sarvai. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 9. Emis_Camo

  Ieskau deaglo

  Opaaa, didelis aciu lukui! Modifikacija rasta.
 10. Emis_Camo

  Ieskau deaglo

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): Deagle modas Komentaras ko būtent ieškote: Ieskau butent sio deaglo modo, ieskojau internete, bet nesugebejau rasti, tai butu malonu jeigu rastumete jus Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):
 11. Emis_Camo

  Ieskau tahomos

  siaip visai noretusi kokio bmw modo. As turiu biskuti paeditinta tahomos moda, bet jau biskuti atsibodo, tai noreciau kazko naujesnio.
 12. Emis_Camo

  Ieskau tahomos

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): Tahoma Komentaras ko būtent ieškote: Ieskau svarios, grazios tahomos, kad graziai atrodytu. Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina): -
 13. Emis_Camo

  Ieskau lspd

  Modifikacija rasta. Aciu tau EwN!
 14. Emis_Camo

  Ieskau lspd

  Sveikas, taip radai sita masina. Bet as ieskau lspd, o ne lvpd. Model to replace Police LV
 15. Emis_Camo

  Ieskau lspd

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Emis_Camo Norima modifikacija(Transportas/skin/hud ir t.t.): lspd Komentaras ko būtent ieškote: lspd masinos,butent tokios Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video. Nebūtina, bet patartina):