Ignas_Bet

Narys

Ignas_Bet

Narys
 • ID

  22678
 • Turinio skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Ignas_Bet

  NP'RC | Teismas

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ignas_Bet Pareigūno Vardas_Pavardė kurį peikiate: Patronas_Plius Ką blogai padarė pareigūnas? Davė 20 +star ne vietoi ir nelaiku važiavau keliu buvo iškvietimas ir aš ta iškvietima priemiau pacienatas netoje puseje kur aš važiuoju todėl aš važiavau per žolynus ,bet star negalima duoti kai tu važiuoji su švyturėliais per žolynus kai tik aš atvažiavau jis privažiavi prie manęs ir davė už diržo nesegėjima (dėl to viskas gerai) ir tada dar davė už non rp... Jūsų įrodymai(BŪTINA): https://imgur.com/a/Bzb6Ant Direktoriaus pastaba: Nubaustas buvote teisingai. Medikai nebaudžiami už non-rp tik tada kai važiuoja į iškvietimą pas mirštantį asmenį. Darbuotojo įrodymai.
 2. Ignas_Bet

  Emigruoju Ignas_Bet

  Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Ignas_Bet Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/06/07 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : nuo 2015m. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Ejau ieškoti gero serverio pabandžiau ir žaidžiu. Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes yra sunki ekonomika ir yra daug draugišku žmoniu. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Ne nevykdžiau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Pelningiausi: Medikai,Fermeriai Nuobodžiausi: Fermeriai Darbu esu dirbes: Valytoju,Mediku,Fermeriu. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Taip, gan sudetin. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Dabar tikrai ne anksčiau naudojaus vos ne kiekviena kart kai reikia nuvažiuoti kažkur. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Tikrai taip. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Kai tik reikia pagalbos parašau. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, tai vyksta gan greit, bet kaip kada. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas gerai atidirbta su serverio pateikiama informacija. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Aš manau viskas cia sitam serveryje yra gerai didelė dalis naujoku išeina vien dėl sunkios ekonomikos bet mano galva kai turi daugiau patirties (xp) tai yra tikrai lengva gauti didesni kieki pinigu.
 3. Ignas_Bet

  NP'RC | Teismas

  - Papeikimo anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Ignas_Bet Pareigūno Vardas_Pavardė kurį peikiate:Roki_Reider Ką blogai padarė pareigūnas?Pareigunas atvaziavo i mano darbo vieta ir apkaltino saudymu nors as tik ka buvau prisijunges... Jūsų įrodymai(BŪTINA): https://imgur.com/a/6fJGg1D Direktoriaus pastaba: Jūs buvote nubaustas dėl to, kad turėjote nelegalių ginklų „AK-47“. Paskui pamatėte jog pareigūnas juda link jūsų jūs atsijungėte. Darbuotojo įrodymai. 0:00 matosi jog turite „AK-47“
 4. Ignas_Bet

  Vycka_Flex užtildė Ignas_Bet

  Ponas labai noreciau, kad pazeidimo vieta pacituotum