Joey_White

Narys

Joey_White

Narys
 • ID

  23099
 • Turinio skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Joey_White

  „Midnight Taxi“ Neaktyvumas/palikimas

  »Jūsų V_P žaidime: Joey_White. »Kiek dienų pradirbote „Midnight Taxi“ firmoje: 8 dienas. »Ar viskas patiko šioje firmoje: Taip. »Priežastis dėl kurios paliekate mūsų firmą: Noriu išmėginti savo jėgas kitose firmose. »Palinkėjimas, pasiūlymas valdžiai, bendradarbiams: Linkiu visiems sėkmės, būti aktyviems, darbščiai ir gerai atlikti savo darbą.
 2. Joey_White

  „Midnight Taxi“ Sutartys

  Darbo sutarties šablonas »»Jūsų V_P žaidime: Joey_White»Įrodymai jog paaukojote 10'000€ į taksistų darbo fondą:https://imgur.com/a/vVHPMlg»Jūsų norimas darbo sutarties laikotarpis (1-7d.): 7d.
 3. Joey_White

  Emigruoju Joey_White

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Joey_White Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019/07/19 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugo. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Sename serveryje pradėjo darytis nuobodu tai pamaniau, kad suteiksiu šansą šitam serveriui. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, buvo lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko dirbti picerininku, valytoju, medkirčiu ir gamyklos darbuotoju. Pelningiausias ir įdomiausias darbas kolkas kurį teko dirbti buvo picerininkų darbas. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Kartais, kadangi nelabai dar atsimenu kur kas yra. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Taip. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka. Nebuvo sunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Labai retai. Taip. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip teko, buvo priimta labai greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Taip pakankamas. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nemanau, kad reikėtų kažką keisti, nes žaisti serveryje yra įdomu ir smagu.