Ponas_Sigitass

Narys

Ponas_Sigitass

Narys
 • ID

  23175
 • Turinio skaičius

  52
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

123 profilio peržiūros
 1. Ponas_Sigitass

  Kilo Tray Ballas

  tcikrai gera gauja nes ash valgau buterbrodus ir neapsikraunu. daužhymas prasideda jei ka kirvis bagažhinej.
 2. Ponas_Sigitass

  3th Street Saints

  nu sėkmės gangsteriai su gengu, laikot kardana atjudu
 3. Ponas_Sigitass

  [0.1.8.7] Ūsų idėja.

  ner irodymu = ner zodziu
 4. Ponas_Sigitass

  [0.1.8.7] Ūsų idėja.

  irodymai butu smagiau, negu 7 pamokas sedeti.
 5. Ponas_Sigitass

  [0.1.8.7] Ūsų idėja.

  Atsakymas į tavo klausimą - taip.
 6. Ponas_Sigitass

  [0.1.8.7] Ūsų idėja.

  – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Luke_Grew– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Jeigu pavydžiui šhop'e ar kažkur kitur eina pirkti skrybeles, akseksuarus kodėl gi būtų neįmanoma nusipirkti ūsus? žmogui užsidėti būtų skirtingu tipu juodu/baltu ir t.t– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: pagyvintu?– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
 7. Ponas_Sigitass

  Luke_Grew užtilde Bad_Santa

  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Luke_Grew 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Bad_Santa 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 8. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Luke_GrewKam bus naudojamas kanalas?: pakalbeti su draugais, su zaidimais seip pabuti ramiai.Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) :Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : taip.
 9. Ponas_Sigitass

  Trečioji analizė "Midnight Taxi" firmą.

  Sveikinu naujuosius taksistus, sėkmės darbuose.
 10. Ponas_Sigitass

  Emigruoju Luke_Grew

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Luke_Grew Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Prieš keletą dienų Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 6 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Nu kaip ir pats atsiradau šiek tiek draugas paskatino. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Mažai žaidėjų ,o šitą serverį pasirinkau nes geros sistemos. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Viską įvygdžiau nieko sunkaus nebuvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar kolkas neteko dirbti, bet manau teks . Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sunku Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Retkarčiais Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Nebuvau Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Manau ,kad pakanka. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip naudojau ir žinoma suteikė pagalbą. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Neteko Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku, neteko susidurti su nepatogumais. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau reikėtų biški daugiau informacijos apie serverį.
 11. Ponas_Sigitass

  Emigruoju Luke_Grew

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Luke_Grew Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo vakar gal. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 6 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Atradau Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Neįdomu Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip ez buvo. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Neteko Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? : NE Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Taip PAKANKA Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : taip Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : ne Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : VISKAS AIŠKU Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko nereikia
 12. Ponas_Sigitass

  Medikų direktoriaus rinkimų analizė

  Sveikinu naująjį medikų direktorių. Sėkmės tau pareigose.
 13. Ponas_Sigitass

  Tony_Express užblokavo Joey_Cortez

  Taigi su fasteriais šaudžiau kur greit kulkos šauna čia ne cbugas, turėjai banint už čytinimą.