Robin_Green

Narys

Robin_Green

Narys
 • ID

  23412
 • Turinio skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

144 profilio peržiūros
 1. Hello visiems.

  1. Voltas.

   Voltas.

   Labas. dedu like

 2. Laba diena visiems, sekmes žaidime, nu ka ryt penktadienisss!

 3. Robin_Green

  PPF'RC│Papeikimai

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Robin_Green Pareigūno Vardas_Pavardė žaidime: Lukas_Lawson Ką blogo padarė pareigūnas?: Pd dirbdamas, izeidineja, deda starus free. Įrodymai: https://imgur.com/a/gLZpUik Direktoriaus pastaba: Darbuotojas pas mus jau nebedirba.
 4. Laba diena visiems.

 5. Robin_Green

  „Midnight Taxi“ Darbo Prekyvietė

  »Jūsų V_P žaidime: Robin_Green»Kokią transporto priemonę norite išsinuomoti?: Sultan»Įrodymai (pinigų pervedimas į „Midnight Taxi“ fondą): https://imgur.com/a/zf75ENA
 6. Labas vakaras Publika :D

 7. Robin_Green

  Naujasis medicinos centro vadovas

  Sveikinu tave Nedai!
 8. Robin_Green

  „Midnight Taxi“ Sutartys

  »Jūsų V_P žaidime: Robin_Green»Įrodymai jog paaukojote 10'000€ į taksistų darbo fondą: https://imgur.com/a/FWXL5St»Jūsų norimas darbo sutarties laikotarpis (1-7d.): 7d.
 9. Robin_Green

  Prisistatau Robin_Green

  Už jos :DD
 10. Robin_Green

  Prisistatau Robin_Green

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Robin_Green• Jūsų tikrasis vardas:Tautvydas, matau dauguma šiame serveryje yra Tautvydu. • Jūsų amžius:Esu 15 metu, 2004-04-28.• Iš kokio miesto esate?:Esu beveik iš šiauliu, tai arti o tikras Ginkunai, netoli šiauliu.• Kokie jūsų charakterio bruožai?:Na tai ka, mano charakteris gan tikrai vyriškas, nesu niekada pyktas, visada bunu draugiškas, esu sportuojantis, megstu pažaisti visokius idomius žaidimus, esu Garintojas modu numyletinis, esu nerukantis, esu normalaus ugio apie 1.77cm, esu isižiurejes geriausiai serveri kuris mane domina bei traukia jame žaisti, tai yra Greenside.lt, katrie esate iš šiauliu parasykite žaidime, duosiu adresus, galesim išlysti i kiema ir pabendrausime, o daugiau tai ka viska žaidime pamatysite, noriu dar padekoti katrie man nuo vakar buvo padeje serveryje katrie padejio turi žinoti.• Laisvalaikio hobis(-iai):Hobis - Krepšinis, Tenisas, Turnikai sportavimas.• Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Augintiniu neturiu, bet neužilgo pirksim šuni.• Kada pradėjote žaisti SA-MP?:Pradejau gal pries kokius 5metus, esu daug laiko nustojes žaisti, bet va vel pradejau.• Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?:Oi dabar nepamenu nes nuo pat starto buvau su vienu nick užsiregines, bet visus logus pamiršau.• Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti:Tai ka visiems linkiu sekmes žaisti greenside.• Nuotrauka(privaloma):https://imgur.com/a/yogTCpx
 11. Robin_Green

  Emigruoju Robin_Green

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Robin_Green Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :Nuo 2019-09-04 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Žaidžiu gan ilgai jau. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :Pasake drauges ir užsimaniau ateiti palošti. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Buvo labai dauh atsibodes, nebuvo jokiu atnaujinimu, nei idomumo žaisti. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Nevygdziau. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar teko dirbyi tik valytoju, labai puikus darbas dideliai pinigai uzdirbami. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nebuvo sudetinga. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Naudoju. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Biški mažoka, galetu buti daugiau. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudoju, tikrai jie man padeda. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko kviestis, taksi, tikrai atliko gerai darba, bei dar palinkejio. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Kiekis na kaip ir aiškus. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau reiketu ideti viena dalyka, pvz: ijungi /Autopilotas, galetu bent i min prideti kokias 5e i uzdarbi, o taip daugiau viskas gerai.
 12. Laba diena visiems. Esu naujas narys Greenside.lt Serveryje, tikekimes padesite man jei kažko nesuprasiu. :)

  1. Robin_Bond

   Robin_Bond

   Labas, tau taip pat Draugyti. 

  2. as esu reider

   as esu reider

   jo tik acargei piciuku nepjaustyk su peiliu nes tau gg bus