Tony_Dzyn

Narys

Tony_Dzyn

Narys
 • ID

  23433
 • Turinio skaičius

  58
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

49 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Dzyn • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Jizzy_Elburro • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: su pinajtos ginklais pradėjo šaudyti į mane. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/7AuICpX
 2. Tony_Dzyn

  Prisistatau Jeff_Boyka

  Sveikas, sėkmės žaidime ir tikrame gyvenime.
 3. Tony_Dzyn

  Prisistatau Tautvidas_Hunter

  Sveikas! Linkiu tau sėkmės žaidime
 4. Tony_Dzyn

  Emigruoju Tony_Dzyn

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Dzyn Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019-09-08 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :nuo 2011 metų, jau 8 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :internete radau Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : nusiboso tas pats, norėjosi kažko naujo Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :taip, ne nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : dirbu medkirčiu, noriu surinkti visus medalius. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? : taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : manau kad taip Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : ne Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : taip. per kelias sekundes. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : taip viskas aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : manau viskas super :)
 5. Tony_Dzyn

  [0.1.8.7]Parkavimo aiksteles

  Na taip, nepagalvojau apie banką. Bet kituose miesteliuose pakankamai vietų.
 6. Tony_Dzyn

  Pristatau Sala_Mandra

  Sveikas Sandi, sėkmės žaidime.
 7. Tony_Dzyn

  [0.1.8.7]Parkavimo aiksteles

  Aš asmeniškai esu prieš, nes kiekviename miestelyje ir taip yra pakankamai vietų, kur galima pastatyti automobilį. Jei automobilis pastatytas tinkamai ir mechanikai jį nutempia, galite rašyti papeikimą.
 8. Tony_Dzyn

  Prisistatau Doke_Pain

  Sveikas, malonu susipažinti! sėkmės projekte, Orestai.
 9. Oho! Šauni analizė Lays'ai. Sveikinu naująjį medikų direktorių, norėčiau palinkėti ilgos kadencijos ir sėkmės pareigose.
 10. Tony_Dzyn

  Colour Mod

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas Gudilka Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): Colour mod. Šis modas paryškina žaidimo spalvas. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): http://www.mediafire.com/file/qq0c40987j1n7t8/Color+Mod.rar Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video):
 11. Tony_Dzyn

  [0.1.8.7] Pasiulymas serveriui dėl pd

  Aš esu PRIEŠ, nes pagal mane būtų beveik neįmanoma pagauti nusikaltėlių. ( pabėgti yra tikrai įmanoma, reikia tik mokėti )
 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Gudilka• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Redas_Zuki• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Kenkėjišką elegesį (žaidėjas vagia kitų bendradarbių transporto priemones.)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 13. Tony_Dzyn

  Ieškau PD mašinų

  www.mediafire.com/file/x655f1kv9k41nze/LAPD_BMW_M5_E60.rar va prašau. LSPD čia gero naudojimo
 14. Tony_Dzyn

  Pagalbos su Keybinderiu

  https://libertycity.ru/files/gta-san-andreas/57910-samp-keybinder-1.0.html Prašau, pabandyk šitą.