Tony_Dzyn

Narys

Tony_Dzyn

Narys
 • ID

  23433
 • Turinio skaičius

  58
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Visi Tony_Dzyn pranešimai

 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Dzyn • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Jizzy_Elburro • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: su pinajtos ginklais pradėjo šaudyti į mane. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/7AuICpX
 2. Tony_Dzyn

  Prisistatau Jeff_Boyka

  Sveikas, sėkmės žaidime ir tikrame gyvenime.
 3. Tony_Dzyn

  Šeštoji analizė į PPD'RC kolektyvą.

  Sveikinu naujuosius pareigūnus. Sėkmės pareigose!
 4. Tony_Dzyn

  Prisistatau Tautvidas_Hunter

  Sveikas! Linkiu tau sėkmės žaidime
 5. Tony_Dzyn

  Emigruoju Tony_Dzyn

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Dzyn Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2019-09-08 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :nuo 2011 metų, jau 8 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :internete radau Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : nusiboso tas pats, norėjosi kažko naujo Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :taip, ne nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : dirbu medkirčiu, noriu surinkti visus medalius. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : ne Ar dažnai naudojate /gps komandą? : taip Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : taip Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : manau kad taip Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : ne Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : taip. per kelias sekundes. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : taip viskas aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : manau viskas super :)
 6. Tony_Dzyn

  [0.1.8.7]Parkavimo aiksteles

  Na taip, nepagalvojau apie banką. Bet kituose miesteliuose pakankamai vietų.
 7. Tony_Dzyn

  Pristatau Sala_Mandra

  Sveikas Sandi, sėkmės žaidime.
 8. Tony_Dzyn

  [0.1.8.7]Parkavimo aiksteles

  Aš asmeniškai esu prieš, nes kiekviename miestelyje ir taip yra pakankamai vietų, kur galima pastatyti automobilį. Jei automobilis pastatytas tinkamai ir mechanikai jį nutempia, galite rašyti papeikimą.
 9. Tony_Dzyn

  Prisistatau Doke_Pain

  Sveikas, malonu susipažinti! sėkmės projekte, Orestai.
 10. Oho! Šauni analizė Lays'ai. Sveikinu naująjį medikų direktorių, norėčiau palinkėti ilgos kadencijos ir sėkmės pareigose.
 11. Tony_Dzyn

  Colour Mod

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantas Gudilka Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): Colour mod. Šis modas paryškina žaidimo spalvas. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): http://www.mediafire.com/file/qq0c40987j1n7t8/Color+Mod.rar Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video):
 12. Tony_Dzyn

  [0.1.8.7] Pasiulymas serveriui dėl pd

  Aš esu PRIEŠ, nes pagal mane būtų beveik neįmanoma pagauti nusikaltėlių. ( pabėgti yra tikrai įmanoma, reikia tik mokėti )
 13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Gudilka• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Redas_Zuki• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Kenkėjišką elegesį (žaidėjas vagia kitų bendradarbių transporto priemones.)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 14. Tony_Dzyn

  Ieškau PD mašinų

  www.mediafire.com/file/x655f1kv9k41nze/LAPD_BMW_M5_E60.rar va prašau. LSPD čia gero naudojimo
 15. Tony_Dzyn

  Pagalbos su Keybinderiu

  https://libertycity.ru/files/gta-san-andreas/57910-samp-keybinder-1.0.html Prašau, pabandyk šitą.
 16. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Mantas_Gudilka• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Domis_Raz• Už ką buvote užblokuotas ?:Apgaudinėjimus (pasiūliau žaisti kaulą iš 50k, kas pralaimi duoda dar 25k, kad greičiau žaidimas eitų) • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 17. Tony_Dzyn

  Sinoptikas Šulija: klimatas GSPD nesikeis

  Sveikinu Freezai, sekmės pereigose
 18. Tony_Dzyn

  [0.1.8.6] Del metalu laužu

  Esu UŽ, nes manau kad tai pagerintų žaidimą serveryje.
 19. Tony_Dzyn

  Vilniaus Brigada

  Sekmės su gauja Ežy!
 20. Tony_Dzyn

  [0.1.8.6] Del šalmo pirkimo.

  Esu tikrai už, nes manau jog naujokam būtų daug geriau, bei patogiau žaisti.
 21. Tony_Dzyn

  Medikai pavasarį pradeda su nauju direktoriumi!

  Sveikinu, sekmės !
 22. Tony_Dzyn

  Parduodama SABRE!

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mantas_Gudilka 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius:Paruodu sabre, su tune dėžę (17 ir 179id) , rida nėra didelė 243km. turi 1 daužtumą. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:Ne esu nusistatęs kainos taigi siūlykite
 23. Tony_Dzyn

  Parduodama SABRE!

  Mašina parduota, rakinkit tema.
 24. Tony_Dzyn

  Emigruoju Mantas_Gudilka

  ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Gudilka Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2018-02-19 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4-5 metai Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Papasakojo draugas ir pasiūlė pabandyti pažaisti Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Norėjau pabandyti žaisti naujame projekte. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau, nebuvo sunku, bet manau labai naudinga. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Valytoju, picerininku, medkirčiu, gaisrininku, greenside gamykloje, žvejojau Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : nelabai, taxi nuvežė iki jos Ar dažnai naudojate /gps komandą? : taip tenka naudoti dar... Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : kol kas dar ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : manau nuomojamų mašinų galėtų būti daugiau, bet šiaip nesiskundžiu. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : daugiau naudoju /komandos, padmins naudojau dar tik vieną kartą. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : taip teko, kviečiausi medikus ir taxi. abu kartus labai greitai sureagavo. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku, nebuvo didelių neaiškumų dar Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau nieko, nes naujokam ir taip suteikti visos galimybės tobulėti