rcone_esu

Narys

rcone_esu

Narys
 • ID

  23598
 • Turinio skaičius

  10
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

134 profilio peržiūros
 1. rcone_esu

  East Nashville Crips

  na sekmes geras geng uzeisiu.
 2. rcone_esu

  Green's Garage | Įrodymai

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Luke StephensŽaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: Good_ModeonJūsų įrodymai: -Komentaras: Taigi, visų pirma, aš tavo automobilį bandžiau išbugginti iš sienos, o ne kažkaip tau pakenkti ir panašiai. Antra, tu mane įžeidinėjai ir provokavai, buvau muted, todėl negalėjau paaiškinti visos situacijos ir kodėl būtent aš taip elgiuosi. Bulletas nesprogo ir nebuvo sužalotas, nuvažiavau todėl, nes nusprendžiau nebepadėti dėl tavo elgėsio. Anyway grįžau, ištraukiau automobilį ir pastačiau gražiai prie sienos. Tiesiog juokinga, kai bandai žmogui padėti, o jis tau atsilygina papeikimu, ir dar paduoda gausybę įžeidimų. Galit bausti ar nebausti, koks skirtumas, čia direktoriaus pasirinkimas. Tačiau dar kartelį paminėsiu, jog nepiknaudžiavau mechaniko privilegijomis ir nenorėjau kažkaip pakenkti, peace.Papeikimo URL:
 3. rcone_esu

  Green's Garage | Darbo sutartis

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Luke_Stephens 2. Ar pasižadate laikytis visų serverio bei mechanikų firmos taisyklių?(Taip/Ne): Taip 3. Kiek dienų norite darbo sutarties?(1-7d): 7 4.Įrodymai, kad paaukojote firmai 15 000€: https://imgur.com/a/cf0F4vn
 4. rcone_esu

  Emigruoju Luke_Stephens

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Luke_Stephens Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo vakar vakaro. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : SA:MP serveriuose labiau žaidžiau 2014-17 metais, dabar grįžau po labai ilgos pertraukos. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Radau lietuvos serverių list'e, taip pat nemažai apie šį projektą girdėjau praeityje, tik niekaip neprisiruošiau užsiregistruoti. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Šiuo metu neradau kur žaisti, todėl išmėginau kažką naujo - šį projektą. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvygdžiau, nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Teko dirbti tik valytojų darbe. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nea, /gps. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Kolkas, taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, tik dviračių nuoma mano nuomone naujokams galėtų būti nemokama. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau, nors ne visada supratau ką nori paaiškinti, tačiau padėjo. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko, greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Manau gana aiškus ir pakankamas informacijos pateikimas. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Viskas kaip ir gerai, kolkas neturiu ką pridurti, reikia labiau pažaisti ir pažinti projektą, tada galbūt ir kils kokių nors įdėjų.