Jump to content

gandriukai

Narys

 • 32

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Visi gandriukai pranešimai

 1. Labas,

  naujas didesnės apimties dizaino darbas - vidinis įmonės appsas, skirtas bendrauti, sekti naujienas ir naudotis įvairiais valdymo įrankiais.

  videosmall_.mp4

 2. Long time no see! Dalinuosi vieno naujo dizaino sneak peaku, kurį jau visai greitai galės pamatyti bei išbandyti daugiau nei 30 milionų platformos vartotojų visame pasaulyje. 

  checkout_dribbble.png

 3. Po gana ilgo laiko, dalinuosi nauju dizaino darbu. Prieš du mėnesius pradėjau dirbti kaip full-time dizaineris ir prisijungiau prie appso, kuriuo naudojasi 20+ milijonų žmonių visame pasaulyje, kūrimo.

  Čia maža dalis to, ką jau esu padaręs: animuotos mikrointerakcijos bei in-app perspėjimai. https://dribbble.com/shots/4794093-Animated-Notifications 

  notification-gif.gif

   

 4. Naujausias mano dizainas, t. y. nemokamas UI kit skirtas Adobe XD programai.

   

  Sukūręs jį daviau interviu Adobe blogui, straipsnio nuoroda.

   

  Dizaino parsisiuntimas bei prezentacija.

   

  Dbj19xxU8AEJV4s.png:large

 5. Clickbaitinu, kad ateitumėt naujo dizaino pažiūrėt. 

  nzFWMcD.png

 6. Hi, prisiruošiau atnaujinti Behance profilį, tai sukūriau jau greičiausiai matyto appso dizaino prezentaciją. Norėjosi parodyti, kad dizainas sukuriamas ne per 2 valandas nuo tam tikros programos atsidarymo: Idėja, t. y. problema ir jos sprendimas, koncepto plėtimas, struktūros kūrimas ir pan. Žodžiu, užeisit į prezentaciją, daugiau pamatysit apie darbo procesą ir galutinius rezultatus. Taip pat norėjosi šiek tiek užvesti ant kelio, kad būtų lengviau suprasti, jog UI dizainas (User Interface design) nėra tas pats, kas UX (User Experience design). Dizaino prezentacija. Būtų džiugu, jei įvertintumėt pastangas paspausdami „Appreciate This“ mygtuką behance projekto puslapyje. Ačiū! Mano visi kiti naujausi darbai „guli“ Instagrame bei Dribbble profiliuose.
 7. Pirmas, labai smulkus darbas, padarytas su nauju Macbooku, kurį laimėjau Adobe dizaino konkurse. Beje ir pirmas darbas, kuris bent kažkiek yra susijęs su mano studijimos.

  anim-hablab.gif

  1. Rodyti senesnius komentarus  3 komentarai
  2. Rokas_Lays

   Rokas_Lays

   Kaip ir visada - šaunūs darbai ;) Keep it going!

  3. Ganja_Wayne

   Ganja_Wayne

   Grazu, cj saibos geros eina :D Smagu butu ir man mokytis kurt bet tingiu ir pc zveris kad photoshopas lagina :D

  4. gandriukai

   gandriukai

   Nežinau, koks yra tas „geras šaibų ėjimas“, bet, kaip be ilgametės profesinės patirties, tai esu gana patenkintas savo valandiniu :) Tik didžiausia bėda, kad dabar turiu tokį darbą, kuriame galiu dirbti tiek kiek turiu laisvo laiko ir noriu, bet kai didelės prievolės dirbti nėra, tai tos motyvacijos kažkaip ne per daugiausiai darbui lieka. O ir šiaip didžiausias noras paima kurti tik kai pačiam „šauna“ idėja ką nors įdomaus, nepriklausomo nuo kliento, sukurti.

   O didelių kompiuterio resursų jau senai nebereikia norint dirbti su dizainu. Pavyzdžiui, 'Figma' programai užteks tik naršyklės ir interneto. O Adobe XD su failais begalo greitai ir lengvai tvarkosi, nes visgi, viskas vektoriai, o ne bitmapai, kaip įprasta matyti Photoshope.

 8. Trečias laimėtas Adobe konkursas. Daugiau info dribbble.

  gifas-trecdalis.gif

   

 9. Laimėtas dar vienas Adobe konkursas su šiuo dizainu. @dribbble


  comp-1.gif

 10. Sveiki, pastarąsias dvi savaites daug ką veikiau ir man daug kas nutiko. Jau ne pirmą kartą čia skelbiuosi, bet šiuo metu gana aktyviai dalinuosi darbais tiek dribbble, tiek instagrame. Mano darbus instagrame pastebėjo ir "repostino" agentūros bei puslapiai su 109 tūkst., 17 tūkst., 14 tūkst. sekėjų. Neabejoju, kad daugumai tai atrodo juokinga, bet man, kaip jaunam dizaineriui bet koks „public exposure“ yra labai svarbus. Taip pat dirbu su keliais kitais projektais, bei su kolega kuriame savo projektą, susijusį su dizainu, kuris, greičiausiai bus pilnai veikiantis po naujųjų metų. Dauguma, su kuo bendrauju žino, ką šiuo metu veikiu, bet gal yra žmonių, su kuriais nebendrauju, bet nori sužinoti ką veikiu. Esu pirmakursis studentas, studijuoju Škotijoje „Digital Interaction design“ programą. Per daug čia neišsiplėsiu, bet jei kam įdomu kaip sekasi škotijoje, ką mokinamės, esu pradėjęs rašyti blogą (blogą buvau priverstas rašyti anglų kalba dėl studijų), kurio nuorodą galėčiau atsiųsti asmeniškai. Jei kas dvejoja dėl studijų užsienyje ar galvoja apie dizaino studijas būtent mano universitete, mielai padėsiu, jei parašysit žinutę. Bet pagrindinis šios temos tikslas ne toks. Kaip visada, atėjau „kaulyt“ paspaudimų :)) Užvakar dalyvavau Adobe live dizaino konkurse, kuriame per dvi valandas reikėjo sukurti UI dizainą su Adobe XD programa tema „gėlės“. Konkursą laimėjau aš, kurio prizas visų Adobe programų (Adobe CC) metų „subscriptionas“, kurio reguliari kaina virš 700 eurų metams. Sūkūriau prototipą išgalvotai kaktusų parduotuvei, o vėliau ir jį animavau su Adobe AE. Štai kaip jis atrodo, už kiek vieną „Appreciate this“ paspaudimą Behance puslapyje lenkiu žemai galvą Pilną dizainą galite pamatyti Behance profilyje arba paspaudus ant nuotraukos. Laukiu atsiliepimų, klausimų ar tiesiog komentarų. Beje, užeikit ir į mano dribbble profilį, kuriame taip pat yra keletas naujų darbų.
 11. Dizaino atnaujinimai – instagrame.

  dribbble_rebound_lq.png

   

 12. Nesu labai didelis geimeris, bet reikia pafreepostint vieną kartą, kad Marco išversčiau iš efektyvumo topų Prieš keturis, o gal net daugiau metų buvo labai kabinęs mane Team Fortress 2. Šaudyklė, su šiek tiek animacinėm grafikom, bet kai buvo pats TF2 pikas, būdavo labai smagu pažaisti lietuvių serveriuose, nes nebuvo vien tik šaudymas, o labiau eidavom pabendrauti vieni su kitais. Vienas naujesnių žaidimų, kuris labai sudomina iš pradžių yra Rust. Man tai kažkas buvo nauja, priimtina, įdomu, tik tiek, kad po kelių kartų aukščiausio lygio pasiekimo. Tik, manau, kad tai trumpalaikis žaidimas, nors ir yra daug serverių, bet vieną kartą perėjęs ir tapęs geriausiu daugiau žaisti nebenori. Dar vienas labai vaikiškas žaidimas, kurį su mielu noru žaisdavau – FlyFF. Anime primenančios grafikos, žemi, plonais balsais žmogeliukai, skleidžiantys juokingus garsus besimušdami.
 13. Ko noretųsi naujo dizaine, kuris pritaikytas mobiliakui? Nepritaikyto gal dizaino? Na, bet ačiū už atsiliepimą
 14. Pašaunu naują dizainą, take a look 

   

  1. Ganja_Wayne

   Ganja_Wayne

   Neblogai, žiūrėk o pvz. labai sunku perkurt tinklalapio dizaną (hmtl) tai ten su tekstiniais dokais reikia žaist daug ane?

  2. gandriukai

   gandriukai

   html atvaizduoja tik puslapio hierarchiją ir turinį, t. y. tik tekstą, nuorodas ir nuotraukas. Tai, su puslapio dizainu html beveik neturi nieko bendro.

   Galiu ir klysti dėl pačio principo, bet žinau, kad dizaino sukūrimas ir programavimas yra visiškai skirtingi dalykai. Aš piešiu dizainus, developeris koduoja jį.

   Bet kokiu atveju, mano nuomone, yra lengviau sukurti naują dizainą nei redeguoti jau esamus.

 15. Sveikas, jaunime, pastaruoju metu labiau pradėjau dirbti su mobiliųjų aplikacijų dizainais. Čia mano naujausias darbas, jis dar ypatingas tuo, kad pirmą kartą kūriau animuotas sąsajas, kitaip, interakcijas. Šio darbo užduotis buvo perkurti vieną egzistuojančios programėlės puslapio išvaizdą. O ar tai, ką aš sukūriau yra gražu, spręsti jums. Bet kokia argumentuota kritika yra labai laukiama. Kadangi nevisada sukuriu temą su nauju dizainu, kviečiu sekti mane, be abejo, jei įdomu, dribbble soc. tinkle arba instagram paskyroje.
 16. Hi, naujas dizainas, kuris dar kuriamas, bet kviečiu pasižiūrėti: instagrame / dribbble

  inovatoriai_lq.png

  1. js 

   js 

   wow. Šaunuolis.

  2. Falanji

   Falanji

   Na ką gi, reikės eit mokytis į Jaunųjų inovatorių bazę kapsukį, kaip tik ten gyvenu... :D

 17. Va kokių (tikiuosi) skanių dizainų prikepiau. Visai ne už ilgo į instagramą/dribbblą pašausiu.

  1FYivdSfS0mib9emQ_Js0g.png

 18. naujas UI dizainas @ dribbble/daumantas

  driblas-cofe.gif

  1. IgorVernik

   IgorVernik

   WOW :o kiek laiko praleidai?

  2. gandriukai

   gandriukai

   Didžiausią laiko tarpą praleidžiu kurdamas idėją, t. y. „wireframe“ kūrimas, minčių žemėlapių apie tai, kas turėtų būti atvaizduota, braižymas, loginės struktūros dėliojimas. Kiek laiko patį dizainą piešiau nefiksavau, nes sugalvojau iš Photoshop programos peršokti ant Adobe XD, kas lėmė tai, kad gavau viską perpiešti išnaujo. Bijau sumeluoti, bet manau dviejų valandų šiems dviems langams sukurti užteko.

  3. Selija

   Selija

   Labai gražu

 19. Humble Bundle stebina ir vėl dovanoja top-tier Steam žaidimą, šį kartą – The Walking Dead Season 1, kurio kaina 23 eurai.

  Galima atsiimti per dvi artimiausias paras: https://www.humblebundle.com/store/the-walking-dead-season-1

  1. Falanji

   Falanji

   Thanks for information. ;)

 20. Naujas IPS dizainas, kurio sneak peeką buvau įmetęs anksčiau: drbl.in/3773169 Jei įdomu sekti mano darbus, bet neturite dribbble paskyros, siūlau būti mano „persekiotoju“ instagrame ☻: daumantas.design

  Reguliariai (bent kartą per savaitę) stengsiuosi kurti bei dalintis savo darbais.21148171_335976023512340_225788972512365

 21. Hi, ta proga, kad buvau pakviestas į dribbble dizainerių „social networką“ dalinuosi pirmuoju savo darbu – „shotu“. drbl.in/3768351

  Ar šį kartą surasit, kur pasislėpusi širdelė?

  mrd6d4t.png

  1. Paulius_Micro
  2. gandriukai

   gandriukai

   poryt jau škotijoj būsiu :(

 22. Hi, radau svetainę dupedornot.com, kurioje galima įvykdžius keletą veiksmų (dažniausiai įstoti į vieną ar dvi steam grupes) gauti kokio nors Steam žaidimo raktą. Šiaip pats puslapis priminė tuos puslapius kur „įvykdyk du punktus ir laimėk iPhone“, bet pats pabandžiau, viskas kaip ir legit, raktą savo gavau. Be abejo, GTA žaidimo negausit, bet jei kas esat linkę išbandyti įvairius žaidimus, tai tikrai puiki proga. Prisijungimas per steam, kažkaip įtartinai viskas paprastai ir gerai.

  O šiaip indiegala.com dažnai taip pat rengia masinius giveaway (dešinėj navigacijoj susiraskit „giveaway“), per kuriuos dalina taip pat steam raktus. Dažniausiai užtenka būti palaikinus jų facebook puslapį. Šiuo metu atidavinėja Rage parking simuliatorių.

  btw tiesiog dalinuosi informacija, jokių referalų ar paslėptų kėslų nėra ☺ enjoy

  1. Domas_Exus

   Domas_Exus

   tu cia rasinelius rasyt treniruojies pries mokslo metus?

  2. gandriukai

   gandriukai

   gaila, bet jau į mokyklą nebeteks sugrįžti ☻

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...