Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Domis_Aerox

Narys

 • 42

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Domis_Aerox

 • Gimtadienis 2003.06.19

Paskutiniai profilio lankytojai

168 profilio peržiūros
 1. Sveiki, per kur jūs kuriate GIF's?

  1. Bevardisz_Raidas

   Bevardisz_Raidas

   https://ezgif.com/ per sita. Labai paprasta, nereik jokių programų.

 2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Domis_Aerox • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : @Zita_Gandriauskiene • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Žaidėjas tyčia stumdo mašinas į vandenį, kenkėjiškai elgiasi, trugdo dirbti bendradarbiams. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/4QF1pdE, https://streamable.com/s1uwz6 (00:00-00:35; 3:55-4:25), https://streamable.com/m5c1cr (1:20-1:31)
 3. Anketa, norint dalyvauti: Jūsų Vardas_Pavarde: Domis_Aerox Vieta pasisakymui (galite rašyti bet ką): Plaukit rankas!!!
 4. Abejoju ar kas darys tokias nesamones, nes kaip ir sakiau pvz boksui reikia sumušti būtent į kriaušę. Taip nors ir naudos mouse clicką vistiek turės sedėti prie kompiuterio ir valdyti žmogeliuką.
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domis_Stull • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Atėjas į serveį beveik pirmas dalykas kurį padariau buvo įrašiau /kova, tačiau nesuveikė ir supratau, kad serveris neturi kovos stilių. Todėl nusprendžiau sugalvoti idėją apie tai. Viskas būtų labai aišku, tačiau tuo pačiu ir duotų dar daugiau veiklos serverio žaidėjams ir taip pat atsiratų nauja misija. Taigi manau, kad turėtų būti apie šešias kovų menų šakas ir kiekvienas žaidėjas turėtų pradęti su pačia paprasčiausia. Na ir jo užduotis būtų, kad atsirakinti naują kovos stilių 1000 kartų išmušti tą kovos stilių, na ir tada žaidėjas atsirakintų antrajį kovos stilių tarkim Boksą ir tada žaidėjas turėtų eiti į Bokso Salę ir ten išmušti į kriaušę 1500 kartų. Na ir tada pabaigęs jis vėl atsirakintų kitą kovos menų šaką tarkim Karate ar kažkas panašaus ir jo užduotis būtų ringe sumušti 2000 kartų. Na, o kad laikas nebūtų švaistytas veltui žaidėjas įveikus visas šakas bus apdovanotas piniginiu ir patirties prizu ir bus atsirakines visus kovos stilius. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Jis atrastų serverio žaidėjams, o ypač naujokams veiklos. Naujokams piniginis prizas motyvuotų ir jie tik labiau vykdytų šią užduotį. Na o tada manau atsiratų visokie eventai kaip: Bokso kovos turnyras ir panašiai. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Domis_Stull Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Esu šio serverio žaidėjas nuo 2017/10/27 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Žaidimo laikas priklauso vien nuo manes jei patiks galiu žaisti nors ir visą dieną. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Mano draugas man papasakojo apie šį serverį. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Palikau praeita serverį nes jame nebebuvo jokių update o visi direktoriai darė nesąmones. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau visas misijas, buvo smagu ir nelengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Dar dirbti neteko tik baiges apmokymus atėjau į forumą. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne nebuvo. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Ne bandau išmokti žemėlapį mintinai. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pilnai pakanka. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudojau ir man buvo suteikta pagalba. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Ne dar neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Man asmeniškai viskas buvo aišku. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Kolkas jokių spragų nepastebėjau.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...