Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Domis_Aerox

Narys

 • 24

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Domis_Aerox

Paskutiniai profilio lankytojai

47 profilio peržiūros
 1. įrodymai? ps: tu toliau nesiliauji ane? https://imgur.com/a/lVVfKZA https://imgur.com/a/L6CM6jP
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domis_Aerox 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: @John_Kind 3. Kaip šis darbuotojas nusižengė?: Žaidėjas nesilaikė KET taisyklių važiavo kaire kelio puse ir trenkėsi į mane. Aš išlipau iš mašinos ir jis mane pradėjo daužyti savo automobiliu (tai paderė tris kart). Kai bandžiau įsėsti į savo mašiną jis pradėjo ją tempti, tačiau nespėjau nusifotografuoti, nes po trumpo traukimo mašiną paleido. https://imgur.com/a/s1djEJm Komentaras: Nėra jokių aiškių įrodymų dėl mašinos trankymo, tokiu atveju geriau būtų video, kuriame viskas aiškiai matytųsi. Tačiau, darbuotojas bus perspėtas dėl nemandagaus bendravimo su serverio žaidėjais.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Domis_Aerox Jūsų /bendradarbiai lentelė savaitės pradžioje (pirmadienį): https://imgur.com/a/qUR0qDy Jūsų /bendradarbiai lentelė savaitės gale (sekmadienį): https://imgur.com/a/cStIAps Ar jūsų turimas paukštis prižiūrėtas?: Taip 6-ios dienos iš 7-ių. Kaip sekėsi šia savaitę?: Neblogai, pasikėliau į 3-ią rangą, dabar bandysiu siekti 4-o rango.
 4. Jūsų V_P: Domis_Aerox Į kokį rangą norite keltis: 3 rangą Įrodymai, kad turite pakankamą statistikos kiekį: https://imgur.com/a/0Io5GD6
 5. Jūsų Vardas_Pavardė: Domis_Aerox Jūsų /bendradarbiai lentelė savaitės pradžioje (pirmadienį): https://imgur.com/a/QaM39SU Jūsų /bendradarbiai lentelė savaitės gale (sekmadienį): https://imgur.com/a/kFC7BKr Ar jūsų turimas paukštis prižiūrėtas?: Taip Kaip sekėsi šia savaitę?: Šią savaitę buvo sunku, stengiausi vykdyti DPU. Praleidau mažiau laiko nei tikėjausi.
 6. Jūsų V_P: Domis_Aerox Į kokį rangą norite keltis: 2 Įrodymai, kad turite pakankamą statistikos kiekį: https://imgur.com/a/C8Mt52p
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Domis_Aerox Jūsų /bendradarbiai lentelė savaitės pradžioje (pirmadienį): https://imgur.com/a/ERyqBRF Jūsų /bendradarbiai lentelė savaitės gale (sekmadienį): https://imgur.com/a/eHnDMx7 Ar jūsų turimas paukštis prižiūrėtas?: Taip, rūpinausi juo labiau nei savimi. Kaip sekėsi šia savaitę?: Puikiai, mėgavausi darbu, susipažinau su daug linksmų kolegų ir apsipratau Taxi firmoje.
 8. Darbo sutartis šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė: Domis_Aerox Ar sutinkate su visomis firmos taisyklėmis ir laikysitės jų?: Sutinku ir žadu jų laikytis Įrodymai, kad paaukojote į darbo fondą pinigus: https://imgur.com/a/RAle1CR
 9. Abejoju ar kas darys tokias nesamones, nes kaip ir sakiau pvz boksui reikia sumušti būtent į kriaušę. Taip nors ir naudos mouse clicką vistiek turės sedėti prie kompiuterio ir valdyti žmogeliuką.
 10. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domis_Stull • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Atėjas į serveį beveik pirmas dalykas kurį padariau buvo įrašiau /kova, tačiau nesuveikė ir supratau, kad serveris neturi kovos stilių. Todėl nusprendžiau sugalvoti idėją apie tai. Viskas būtų labai aišku, tačiau tuo pačiu ir duotų dar daugiau veiklos serverio žaidėjams ir taip pat atsiratų nauja misija. Taigi manau, kad turėtų būti apie šešias kovų menų šakas ir kiekvienas žaidėjas turėtų pradęti su pačia paprasčiausia. Na ir jo užduotis būtų, kad atsirakinti naują kovos stilių 1000 kartų išmušti tą kovos stilių, na ir tada žaidėjas atsirakintų antrajį kovos stilių tarkim Boksą ir tada žaidėjas turėtų eiti į Bokso Salę ir ten išmušti į kriaušę 1500 kartų. Na ir tada pabaigęs jis vėl atsirakintų kitą kovos menų šaką tarkim Karate ar kažkas panašaus ir jo užduotis būtų ringe sumušti 2000 kartų. Na, o kad laikas nebūtų švaistytas veltui žaidėjas įveikus visas šakas bus apdovanotas piniginiu ir patirties prizu ir bus atsirakines visus kovos stilius. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Jis atrastų serverio žaidėjams, o ypač naujokams veiklos. Naujokams piniginis prizas motyvuotų ir jie tik labiau vykdytų šią užduotį. Na o tada manau atsiratų visokie eventai kaip: Bokso kovos turnyras ir panašiai. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...