Jump to content

Tryras_Vanduo

Narys

 • 82

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Tryras_Vanduo

Paskutiniai profilio lankytojai

1.295 profilio peržiūros
 1. Sutarties pasirašymo šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tryras_Vanduo Ar esate susipažinęs su firmos taisyklėmis?: Taip. Ar esate susipažinęs su neišdirbto termino pasekmėmis?: Taip. Pinigų už sutartį pavedimo į fondą nuotrauka: https://imgur.com/a/tVwBAHv Norimas žodinis rangas: Švogeris.
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Tryras_Vanduo Kiek laiko išdirbote firmoje?: 2020.12.30 - 2021.02.23 ( 56 dienos) Kodėl palikote firmą?: Taigi taigi.. dėl motyvacijos stokos, tenka palikti. Šios dienos prabėgo labai greitai, bet dėja palieku šią firmą. Ačiū labai @Black_Hand už suteiktą šansą, ir galimybę dirbti pas tave, pasiekiau /top 11 vietą, praleidau smagiai laiką. Taip pat noriu padėkoti: @[email protected][email protected][email protected]_Marcius už smagias akimirkas TS3. Ar norite atgauti pinigus už darbo sutartį?: Ne.
 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Tryras_Vanduo Kiek Doller'ių norite išgryninti: 4000$ (visus)
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Tryras_Vanduo Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/VdF3bRS Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/5IBlvzI Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: *tuščia* Kaip sekėsi ši savaitė?: Labai gerai, linksmai, darbingai.Puikia susidorojom su DPU.
 5. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė:Tryras_Vanduo Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: Simpsonai, The Family Guy
 6. vardas / pavardė žaidime Tryras_Vanduo · tekstas H20 · pageidautinos spalvos mėlyna · papildoma informacija -
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Tryras_Vanduo Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/1vMhsXu Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/VdF3bRS Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: https://imgur.com/a/ghNMPF4 Kaip sekėsi ši savaitė?: Smagei, gerai, darbingai, tikrai neslėpsiu.
 8. Anekta: Jūsų Vardas_Pavardė:Tryras_Vanduo Kaip žadate paminėti valentino dieną?: Gersiu 7,5 biržiečių @Valis_Kent xd
 9. Jūsų Vardas_Pavardė: Tryras_Vanduo Neaktyvumo laikotarpis: Tik šią dieną. Neaktyvumo priežastis: Daug darbų, pamokų.
 10. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Tryras_Vanduo Koks yra jūsų mėgstamiausias darbas projekte, kodėl ?:Fūristaii, bent jau man tai įdomiausias darbas.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė: Tryras_Vanduo Jūsų praėjusios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/7ngKGKm Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/1vMhsXu Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: https://imgur.com/a/LyUEJeR Kaip sekėsi ši savaitė?: Kaip visada darbinga.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė:Tryras_Vanduo Jūsų asmeninis palinkėjimas žmogui arba projektui, kuris bus išreikštas per koncertą:Būkit visi linksmi, ir negaukit rcono. ss ppk frm. Ar atsinešite gerą nuotaiką su savimi? Tikraiiii taippppp.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė: Tryras_Vanduo Šios savaitės (/bendradarbiai) lentelė: https://imgur.com/a/7ngKGKm Jūsų pagerinti kontraktų rekordai: https://imgur.com/a/BxiRQT2 Kaip sekėsi ši savaitė?: Kaip visada darbinga savaitė, sekėsi gerai.
 14. Jūsų Vardas_Pavardė: Tryras_Vanduo Kokiam Cartel'iui atstovaujate: Juarez Cartel Siuntos:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.