Jump to content

Jeremy'Malboro

Neaktyvus

 • 262

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Jeremy'Malboro

 • Gimtadienis 2001.01.22

Paskutiniai profilio lankytojai

4.436 profilio peržiūros
 1. Gal tu nebejuokink , visi sugeba suleist serija į sieną ;DDD Tai dwj pafilmuok krč kaip tu dm arenoj 7/7 leidi kaip užblokavimo videke.
 2. Kažkaip ginklas žiūri į priekį bet kulkos savam į galvą ?? Gan keistoka. Kažkaip krč savo videke neleidi 7/7 , bet zonose turbut suzvereji ir tampo tikru cbugo meistru , Tai ko videke LiteFootini ? O ne serijas saudai ? Sunkoka serija dm arenoj isleist , matyt jo nes 36 sekunde bandydamas šaut serija po pirmos kulkos užstrigai ir pradėjai becbugo šaudyt , o tokioje situacijoje zonoje turbut butūm išovęs 7/7 ir ramių veidų su savo aimu nubėgtum toliau.
 3. Visada budavo per sena gaujų sistemą , jog griežtai draudžiama naikinti fūras su ADMIN komandomis , jas reikėdavo arba sušaudyti arba įstumti į vandėnį , už sunaikinimus su komandomis žaidėjai budavo griežtai draudžiami .
 4. Gi būna taip kad nekimba nekimba del pingo , atlagina , mirsti. Aiškiai matos , lagino , sumažėjo pingas, atlagino , mirė.
 5. Nu uz situos tai ir DarkSide geriau juda xD
 6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jeremy_Malboro • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Domas_Exus • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas - Macro,Auto cbug,aimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Stebėti chata - Nuo kada žmonės cbugina su C H , o kairysi alt mygtukas yra Macro, antrame video taip pat gerai pažiūrėkit antrame video 3 sekunde , apkaba belekokiu greičiu - net nejudat , nejudinant rankų.
 7. Ahujieni avatarai , pasiemiau daug i savo kolekcija , butu neblogai koks GANGS x CRIMINALS avataru atnaujinimas Keep it up boy , good shit bro , glhf.
 8. xddddd istorija prajuokino , nuo dvieju gaujinių visi sukritot , dekanidžių ir mogiliovu nevelk , nes už tuos palikuonys hp pasedėt galit
 9. Esu tikrai už , jau senai galvoje yra ši mintis , jog sukurti forume tema bei sužinoti jų nuomonę norus dėl senos sistemos , bet kadangi dar nelabai senai įdėjo šią naują sistema todėl jos nekeis , bet manau po vasaros reikės tikrai siulyt Rokui,jog kažką darytų, nes ši sistema yra nuobodi , dažniausiai nebūna veiksmo ir t.t
 10. Gražūs avatarai , tik tematika ne mano skonio.
 11. Daug labai geru avatarų , dwj koki atnaujinima su niggeriukais ir gangais.
 12. Ahujieni avatarai bachuras +rep , laukiu update.
 13. Čia kuria kažkokius video ir visoki kitoki š ir pnš. Reliai man p* ant tokio durnelio kaip jis. Primeta žmogus kažkoki rimta kai žaliame visi ji duxi** GS buvęs surenu lyderis - Deivysas xD veiksmas - surenu 20 on. Nortenos - 8 on. Bet surenos tokia mase ,jog su Nortenomis, deivysas ir jo vergai krisdavo prieš 8 *cenzūra*ius. O taip pat ir su mentais jam budavo bedu , nes deaglas jiems budavo per sunkus , tai 20 *cenzūra*iu lesdavo su ak. Bet kadangi Deivys Jump yra rimčiausias gaujinis , jog vergai vaikai , kartu su juo eina i kitus projektus eina ir tegia,jog Jumpas dievas , bet sukuręs gs gaują , jau po dviejų dienu į veiksmą nebeatvažiavo , nes kai davem su kitu gangu veiksmo , žmogeliui ginklu nebeliko , tai teko persikelti i kitus projektus, kad žmonės iš jo nesityčiotu. Kaip atrodydavo surenu veiksmas pas deivy : Ir kaip atrodydavo normalaus lyderio surenos : Jumpo gangas , tie rimčiausi : http://greenside.lt/...men-organizado/ Jumpo gango vaizdeliai su best leado taktikomis ir kaip krenta jo masė. Geofrey vienas visa masę sudaužo: Kaip Deivys važiuoja į zonas : : O čia jo geriausi gaujiniai - 2017-05-30 Jose_White - Čytinimas 2017-06-24 Edga_Real - Čytinimas 2017-06-26 Karolis_Navickas - Čytinimas 2017-06-26 James_Kawasaki - Čytinimas 2017-06-26 Malboro_Canclel - Čytinimas Deivys_Jump greenside.lt projekto super gaujinis , pagarsėjęs kaip puikus lyderis.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...