Jump to content
Summer event 2021! ×

Erke_Cya

Narys

 • 558

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Nario efektyvumas

0 sekėjų

Apie Erke_Cya

 • Gimtadienis Spalis 25

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erke_Cya Tiksli neaktyvumo data (0000.00.00 - 0000.00.00): 07-31 / 07-31 Neaktyvumo priežastis: Išvažiuoju.
 2. karshtas rytas šiandien

 3. Neaktyvumo šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erke_Cya Tiksli neaktyvumo data (0000.00.00 - 0000.00.00): 07-28 - 07-28 Neaktyvumo priežastis: Po darbų pavargęs
 4. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Erke_Cya Jūsų praeitos savaitės statistika: - Jūsų šios savaitės statistika: https://imgur.com/a/9EoK473 Kaip sekėsi dirbti šią savaitę?: Pakankamai neblogai.
 5. Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Misteris_Erikas Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Erke_Cya Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Už nelegalių programų naudojimą. Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Noriu serveryje atversti naują lapą ir palikti savo klaidas praeityje kaip pamoką dabarčiai ir ateičiai. Vartotoją noriu susigrąžinti, jog neliktų jokių papildomų kliūčių toliau pilnavertiškai žaisti serveryje. Taip pat, gaila ir praleistų valandų, gautų pasiekimų ir atsiminimų žaidžiant su tuo slapyvardžiu
 6. Jūsų Vardas_Pavarde: Erke_Cya Asmens Vardas_Pavarde, kuris jus peikia: Jonny_Smith Jūsų atsakymas į papeikimą: Nėra nuostatos/taisyklės, kuri draustų įsodinti asmenį į mašiną, kai jis yra baro teritorijoje. Įsodinus asmenį į mašiną, jis jau buvo už tvoros a.k.a ne baro teritorijoje, todėl viskas buvo pagal taisykles. Vaizdinė medžiaga įrodanti jūsų nekaltumą:
 7. 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: RELOG, kai esi gaudomas teisėsaugos. 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
 8. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Erke_Cya Firmos darbuotojo Vardas_Pavarde: Tazz_Zyzz Jūs darbuotoją(giriate/peikiate)?: Peikiu. Jūsų argumentai ir įrodymai: Darbuotojas darė KET nusižengimą, gaudomas bėgo nuo Teisėsaugos. Po 2 stabdymų ir sekimo, atsitrenkė į stulpą, išlipo iš mašinos, gavęs tazerio atsijungė. DIREKTORIAUS KOMENTARAS Darbuotojų kasdienybėje baudų už važiavimą žole(kt. NON-RP), siekiant sutrumpinti krovinių pristatymo laikus, yra nemažai ir ši situacija nėra išimtis. Dažniausiai darbuotojai būna nubausti pačių policininkų, o šioje situacijoje tai buvo padary
 9. Jūsų Vardas_Pavarde: Erke_Cya Asmens Vardas_Pavarde, kuris jus peikia: New_Man Jūsų atsakymas į papeikimą: Lygiai taip kaip negalima važiuoti per ECO stoteles, krepšinio aikštelė - ne išimtis. Vaizdinė medžiaga įrodanti jūsų nekaltumą:
 10. Jūsų Vardas_Pavarde: Erke_Cya Asmens Vardas_Pavarde, kuris jus peikia: Krumas_Kelkrastis Jūsų atsakymas į papeikimą: Asmeniui buvo duotas įspėjimas nulipti nuo mašinos. Buvo skaičiuojama iki 3, asmuo toliau piktybiškai neklausė Pareigūno nurodymų ir stovėjo ant stogo iki kol neišlipau iš mašinos. Vaizdinė medžiaga įrodanti jūsų nekaltumą:
 11. Jūsų Vardas_Pavarde: Erke_Cya Asmens Vardas_Pavarde, kuris jus peikia: Jack_Fresh Jūsų atsakymas į papeikimą: 1.1.1.1. Policininkai gali bausti žaidėją šiuo įtarimu jeigu žaidėjas važiuoja per žolę jog apvažiuoti tam tikrą teritorijos plotą, važiuoja ne savo kelio puse ir sukelia avarinę situaciją, taranuoja/trankosi/daužosi arba blokuoja kelią, važiuoja per ECO stovėjimo aikštelių parkus. Vaizdinė medžiaga įrodanti jūsų nekaltumą:
 12. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Erke_Cya Ar susipažinote ir sutinkate laikytis taisyklių ir nuostatų?: Taip. Paaukotų pinigų įrodymai: https://imgur.com/a/9bZn5bW

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.