Jump to content

Narco_Cartel

Narys

 • 41

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Narco_Cartel

 • Gimtadienis 1997.07.30

Paskutiniai profilio lankytojai

1.723 profilio peržiūros
 1. Manau Rokas viską gali patikrinti. Iš esmės šito nebutu ivyke, jeigu Rokas būtu padėjęs parsikelti viską, kaip iš pradžiu ir buvo kalbėta.
 2. Nu kad per logus viskas puikiai matytusi. Visiškai viska perdaviau tau, kad paduotum man į Narco_Cartel paskyra. Visas sukauptas turtas Tomas_Benz paskyrije yra tik mano. Paprašiau tavęs pagalbos, tu mane apgavai pasisavindamas viską.
 3. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tomas_Benz 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Kle_Bonas 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Visu pirmą, prašiau pagalbos tavęs Rokai, bet pasakei ieškotis draugų ar pažystamų persikelti savo turtą į mano susigrąžintą accounta Narco_Cartel, bei buvai minėjęs kad galėsi padėti viską persimesti. Dabar paprašius, jau sakai kad labai užsieme mes, ir ieškokis pats. Vat ir suradau... Visas savo mašinas iš garažo ir visas savo aprangas (/persirengti) perdaviau Kle_Bonas, kuris pasake kad viska permes man į mano paskyra Narco_Cartel. Manau suprasi mane, ir grąžinsi viską ką praradau. 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2021-04-05 apie 23h 5. Įrodymai (būtina): Nuotraukų nesu pasidarės, kadangi neleidžia darytis su F8
 4. Užšaldyto serverio žaidėjo Vardas_Pavarde mūsų serveryje : Narco_Cartel Žaidėjo Vardas_Pavarde su kuriuo paskutinį kartą žaidėte mūsų serveryje : Marco_Moris Už ką Jūsų žaidėjas buvo užšaldytas? : Serverio turto pardavinėjimas/pirkimas. Dėl kokių priežasčių norėtumėte atgauti šį vartotoją? : Visu pirma, noriu atsiprašyti visos Pagr. Administracijos, už padarytus mano, Narco_Cartel, pažeidimus. Esu pilnai apmąstės ir išanalizavės visą mano būvusia situacija, kai prieš kelis metus, norėjau pasilengvinti sau žaidimą, ir pirkausi serverio turtą, valiutą ir t.t. taip palengvindamas sau žaidimą. Labai norėčiau atgauti savo seną vartotoja, ir pradėti pilnai švaru, kokybišką žaidimą, pamiršti kas būvo prieš kelis metus, nes, galbūt tada mano smegenys dar nesuprato, kokios pasekmes už tuo slypi. Ir dar norėčiau prisijungti prie kruvos pažystamu, kurie žaidžia čia jau ilgus metus, įsivažiuoti į ritmą, ir mėgautis kokybišku žaidimu Labai norėčiau atgauti, ir dar karta atsiprašau visos Administracijos, bei nuoširdžiai gailiuosi. Išsamiai paaiškinkite savo pažeidimą : Taigi, kaip ir viršui esu paminėjęs, pirkausi serverio turto, kiek atmintys atgamina, tai yra nuo keliu iki keliasdešimt milijonų, nes norėjau lengvų pinigų, ir taip palengvinti sau žaidimą, kurio dabar pagalvojus, tikrai neverta lengvinti. Nebėra maolnumo ir motivacijos neteisėtai praturtėjus, tęsti žaidimą. Kaip manote, kodėl administracija baudžia už tai? : Kadangi serverio turto pirkimas/pardavimas yra netoleruojami jokiais būdais, tai prieštarauja serverio taisyklems, už tai yra numatomas užblokavimas, ir vartotojo užšaldymas. Ar prisiimate atsakomybę už padarytus pažeidimus? : Taip, pilnai sutinku su nusižengimais. Kodėl administracija turėtų patikėti ir suteikti Jums antrą šansą? : Manau nuoširdžiai atsiprašiau, prižadu, kad tai nepasikartos, bei pradėčiau žaidimą nuo balto lapo, su motivuota ir pilnavertę žaidimo kokybę.
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardėžaidime: Narco_Cartel 2. Perkamų patalpų dydis: 100m2 3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Šaka pageidautina maisto, energijos, bet tai įtakos neturi. Verslo lygis būtinai tūti būti 2.4. Siūloma kaina: Maksimali kaina 1.200.0005. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti) Kuo skubiau.
 6. Anketa: Jūsų V_P žaidime: Narco_Cartel Skaičius nuo 1 iki 100: 59 Ką darysite su laimėtais kreditais?: Nusipirčiau vipą
 7. Jau šita tema sprendeme vakar.. Pasiskaityk ka atsake Egidijus_Keza.
 8. Butas sekmingai grąžintas. Atsiprašau už nesklandumus.
 9. Butas būs grąžintas kai patvirtins mano unban apeliaciją.
 10. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Narco_Cartel• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Domis_Raz• Už ką buvote užblokuotas ?: Apgavistes. Kadangi administratorius Egidijus_Keza atmete užblokavusio administratoriaus apeliaciją, prašau atblokuoti.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 11. Apsirikau, nežinodamas tikslios atstaymo sumos, kadangi dar neisivažiavęs į pardavimus.. Mandagiai pasiūliau grąžinti prekę už ta pačia sumą, kokia žmogus pirko ir žmogus nesutiko, reikalaudamas jam neva duoti 60k už nieką.
 12. Susisiek žaidimę, būtas būs gražintas.. Vakar dinginėjo internetas.. Atsiprašau už nepatogumus
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Narco_Cartel Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2015. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 5 metai. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugų. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Atsibodes. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Ivykdžiau, nėra sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? : Isidarbinsiu į medkirčius. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne, nes mape parode. Ar dažnai naudojate /gps komandą? : Būna būna. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Ne. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti? : Pakanka, nebuvo sunku. Ar naudojote /padmins komandą? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Naudoju, visada gaunu atsakymus. Ar teko naudotis /kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Teko, momentalei. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti : Viskas aišku, nieko netrūksta. Ką, jūsų nuomone, serveryje reikėtų keisti jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau reiktu eventų.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.