Matteo_Floretti

Narys

Matteo_Floretti

Narys
 • ID

  5523
 • Turinio skaičius

  338
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

2 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

2.961 profilio peržiūros
 1. Matteo_Floretti

  Toonerville 13

  Toonerville Rifa 13 Toonerville Rifa 13 yra nauja gaują, atsiradus Jefferson kaimynystėje, taip pat pavadintas „Azusa“ vietinių grupių bangeriu. Jie daugiausia yra Meksikos-Amerikos gauja ir jie pagerbia Meksikos mafiją. Kalbant apie gaujų vystymąsi, tai įvyko po daugelio afroamerikiečių ir meksikiečių rasinių incidentų. Afro-amerikiečiai, dominuojantys Jeffersono numeriuose, pradėjo patyčias Meksikos paaugliams, kurie liko be apsaugos po Florencia Tokers 13 gaujos. Kadangi juodos spalvos dėl rudųjų nusikaltimų labai išaugo, meksikiečiai pradėjo organizuoti įgulą ir ginti vienas kitą, jei kils bet koks rasinis ginčas. Gaujos simboliai ir kultūra Toonerville gaujos nariai dažnai save identifikuoja „13“ numeriu, kad atstovautų tryliktoji raidžių raidė, raidė „M“. Jos naudos simbolius TVL, XIII, X3, 13 ir 3 taškus savo grafiti. Toonerville gaujos nariai dažnai vertinami kaip sportiniai drabužiai, pavyzdžiui, „Dallas Cowboys“, „Los Angeles Lakers“, „Los Angeles Dodgers“, „Oakland Raiders“ arba „Cincinnati Royals“. Tačiau dauguma narių turi tatuiruotes, rodančias jų priklausomybę prie gaujos, ypač ant kaklo, krūtinės ar rankų. Įprasti Toonerville tatuiruotės / ženklai yra: bet ne tik: TVLX3, TVL13, TX3 arba T13 Istorija. Tooner Ville Rifa 13, taip pat žinomas kaip VILLE arba VILLAINS GANG, yra Meksikos gatvės gauja, esanti Los Andželo apskrityje. Tooner Ville Rifa 13 buvo įkurtas 1930-aisiais Los Andžele ir Pietų Glendale. Prieš priimant Toonerville pavadinimą 1940-ųjų pradžioje, gauja buvo žinoma kaip „Lotynų sielos“. Perėjimas prie „Toonerville“ atėjo 1940-aisiais ir pavadintas „Pacific Electric“ traukinių vežimėliu, kuris buvo paleistas ir dislokuotas „Atwater Village“ ir „South Glendale“. „Pacific Electric Trolley“ vietiniai gyventojai nurodė kaip „Toonerville Trolley“, po animacinių vežimėlių, rodomų komiksų „Toonerville Folks“. Daugelis pradinių gaujos narių buvo Meksikos Gvadalacharos miesto draugai ir giminaičiai, kurie persikėlė į Atwater Village ir Glendale rajonus. Net ir šiandien kai kurie nariai gali sekti liniją atgal į Gvadalacharą, Meksiką. Toonerville arba TVR 13 turi brutalų smurtą ir žmogžudystę prieš priešo gatvių gaujas ir policiją. Vienas iš narių, Timothy Joseph McGhee, 2009 m. Buvo nuteistas mirties bausme už savo vaidmenį trijose atskirose žmogžudystėse. Be to, jis įtariamas, kad jis dalyvauja dvylikoje žudynių Los Andžele. „TVR 13“ teigia, kad „Atwater Village“, „Glendale“, „Tujunga“ ir „Azusa“ yra savo durpės. Galerija Lyderiu profiliai Matteo_Floretti - Lyderis. Puoštas Toonerville 13 tatuiruotėmis. Vienas iš pagrindinių „Toonerville“ figūrų 13. Sunkus narkotiku vartotojas. Atsitiktinai nešiojami LAKERS komandos sporto drabužiai. Teddy_Williams - Kairioji ranka. Susiję su Toonerville Trece, daugelis Toonerville tatuiruočių. Vienas iš pagrindinių Toonerville figūrų, Dažniausiai mėgsta nešioti baltus marškinėlius ir mėlynus šortus. Sunkus kanapių vartotojas.
 2. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? :Matteo_Floretti Kam bus naudojamas kanalas?:Rimtiems reikalams Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) :https://imgur.com/a/ftnVT6p Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis :Taip.
 3. Matteo_Floretti

  Parduodamas išskirtinis "SULTAN" automobilis.

  siulau už stafforda 50k.
 4. Matteo_Floretti

  Komandinės „GreenSIDE“ lenktynininkų kovos! – 2019

  REGISTRACIJOS ŠABLONAS!: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Matteo_Floretti • Jūsų komandos draugo Vardas_Pavardė žaidime?: @Roki_Reider • Ar abu susipažinote su renginio informacija?:Taip • Ar abu susipažinote su renginio taisyklėmis ir pasižadate jų laikytis?:Taip
 5. Matteo_Floretti

  Amnestijų paraiškos

  Anketos šablonas nemokamos apeliacijos pateikimui:1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše:(Matteo_Floretti)-Balck_Man2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:Cytinimas-(WH)3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui:Na Sveikas michai, prisipažįstu ,kad naudojau neleistiną programa - (WH), sąraše esu jau apie 2-3 mėnesius padariau kvaila klaida daugiau tokiu nesąmoningų `tikiuosi nebedaryti ateityje na ir ko labiausiai tikiuosi tai ,kad duosi man antra šansą pasitaisyti ir būti geresniu žaidėjų bei būti pavyzdžiu kitiem žaidėjams , ir taip pasiilgau gaujų veiksmo norėčiau būti juose kaip visada uždominuoti zonose padaryti gaujas geresnes daugiau veiksmo mažiau verkimu žaiskime be čytu ir visiems bus geriau.