Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Martin_Sinatra

Narys

 • 8

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

254 profilio peržiūros
 1. Darbo sutarties šablonas: Jūsų Vardas_Pavarde: Martin_Sinatra Ar susipažinote su sutarties sąlygomis?: Taip. Paaukotų pinigų įrodymai: https://imgur.com/a/JtjIZ7A
 2. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Martynas_Virtual. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​2016.02.21 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​2 valandas. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Iš draugų. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Daug atnaujinimų. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Ne, labai lengva. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Dar neteko nei vieno dirbti. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? :Taksi išsikviečiau ir padėjo. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Taip. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Ne nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Taip. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Dar neteko to daryti. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Vieną kartą per kurį sureagavo labai greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Beabėjo. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Nieko, manau.
 3. Tu kompiuterį susitvarkyk, kad jis tau nebugintų, nes matau jau tau ir galvą subugino...
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Vilkas_Boss • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo :Egidijus_Bumeris • Už ką buvote užblokuotas ?:Čytų naudojimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :
 5. Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Vilkas_Boss. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​Nuo 2016.02.05 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​Mėnesį. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​Iš draugų. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? :Todel nes yra daug įdomių atnaujinimų. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? :Man tai buvo lengva jas ivykdyti. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​Pelningiausias buvo ūkininkai o nuobodžiausias valytojai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​Taip kai nepažysti dar tų vietų. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? :Ne nebuvau. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ :Jų man atrodo pakanka. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? :Beabėjo naudoju. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? :Ne, beveik visalaiką jie neatvažiuoja tik kai kurie. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Taip man pakankamai aiškus. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? :Nieko čia ir taip geras serveris. Tik kad kiti eina kur daugiau žmonių.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...