Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Diz_Notz

Narys

 • 57

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

385 profilio peržiūros
 1. ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Diz_Notz2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Naido_Tevas3. Įrodymai: https://prnt.sc/r46zyc4. Situacijos paaiškinimas: Surakinau, nes norėjau nuimti star nes kolega neturėjo pakankamai įrodymų.5. Jei nesunku, įdėkite ir papeikimo nuorodą:
 2. ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Diz_Notz2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Red_Arnis3. Įrodymai: 4. Situacijos paaiškinimas: Non-rp važiavo, matosi video.5. Jei nesunku, įdėkite ir papeikimo nuorodą:
 3. ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Diz_Notz2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Matas_Green3. Įrodymai: Nėra.4. Situacijos paaiškinimas: Stumiau motociklą, nes norėjau patraukti jį, kad negalėtu beglys užlipti vėl į motociklą ir pabėgti tai teko patraukti. Nematau čia nieko blogo, nes neįmečiau į vandenį.5. Jei nesunku, įdėkite ir papeikimo nuorodą:
 4. ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ!1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Diz_Notz2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Jonny_Smith3. Įrodymai: https://imgur.com/a/e1V8v7I4. Situacijos paaiškinimas: Žaidėjas atsiuntė įrodymus kaip į nužudė, bet dar yra dalykas tas, kad prieš išvažiuojat iš ten mačiau, kad jis tranke žmogų su motociklų.5. Jei nesunku, įdėkite ir papeikimo nuorodą:
 5. ŠABLONAS DARBUOTOJUI KURIS ATSAKO Į PAPEIKIMĄ! 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Diz_Notz 2. Žaidėjas kuris Jums rašo papeikimą: Hehius_Curry 3. Įrodymai: 4. Situacijos paaiškinimas: Šaudė iš nelegalaus ginklo (Desert eagle) 5. Jei nesunku, įdėkite ir papeikimo nuorodą:
 6. ŠABLONAS NORINT PASIIMTI NEAKTYVUMĄ! 1. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Diz_Notz 2. Kiek laiko būsite neaktyvus: 11 dienų - 2020-02-19 iki 2020-02-29 3. Kodėl būsite neaktyvūs?: Išvykstu į Lietuvą pas šeimą / draugus nebus laiko kada žaisti .
 7. ANKETOS ŠABLONAS DARBO KONTRAKTUI PIRKTI!1. Jūsų žaidimo Vardas_Pavardė: Diz_Notz2. Ar susipažinote su taisyklėmis/informacija ir esate pasiryžę imti 7 dienų kontraktą?: Taip.3. Įrodymai pervedus į policijos darbo fondą 15.000 tūkst. €: https://prnt.sc/r2tpb1
 8. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Diz_Notz 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Modestas_Fuzik 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /padmins ne pagal paskirtį. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/TKnoj7K 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/TKnoj7K
 9. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Diz_Notz 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Lithuanian_Face 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v /s ne pagal paskirtį. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/RSnt2BX 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/RSnt2BX
 10. Sveiki esu dabar susiduręs su tokia problema SAMP, gal kas esat taip irgi susidure, kad kaip nuleidinėji žaidimą būna juodas ekranas ir tada reikia ALT + TAB spausti ir spelioti kur kaip čia tą sampą įjungti? Ačiū iš anksto kas žinos ir padės :).
 11. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Diz_Notz 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Tomas_Shaw 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Blogas skelbimas per /v 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/Vsnn4GI 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/Vsnn4GI

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...