Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Pasiturintis_Vilkas

Narys

 • 15

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 1. Tu pažiūrėk, video matosi kaip pirmas pradedi saudyti, o mes tik atsisaudome.
 2. Tau, kitiem gal ir sakė, bet aš visiškai žalias ant tokių dalykų ir nei vieną kartaą nesugirdėjęs.
 3. Šiaip per mano visą serveryje žaidžiamą laiką, nesu girdėjęs, kad negalima važinėti su nematoma mašiną, nors aš ja radau prie mechaniku + Privalai įspėti žmogų.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pasiturintis_Vilkas • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Machal • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Už /ginklai naudojimą ant nekalto žmogaus. Kaip viskas įvyko? Dariau event'ą ir išėjau į afk, paskui išeinu iš afk jų prie manes buvo daug jis į mane pradėjo puldinėti, tai manė, kad gavo prizą nors buvo pranešta, kad event trumpam stabdomas. Tad aš sustojau pranešti nugalėtoja, ir jis išlipęs iš mašinos pradėjo į manę šaudyti su TEC9 ginklu. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pasiturintis_Vilkas • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Adomas_Brasco • Už ką buvote užblokuotas ?: Už serverio klaidų naudojimą. Kaip viskas buvo? Atvažiavau prie mechaniku su draugu, nuėjau į mechanikų garažą paskui išeinu žiūriu stovi nematoma mašina, nesupratau šiaip, įsėdau biškį pasivažinėjau žiūrių ban'as, nors manau, kad turėjau būti įspėtas ir administratoriui sakiau jog radau prie mechaniku, nors taip ir buvo. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :
 6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pasiturintis_Vilkas • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Heroin_Addictt • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: už /ginklai naudojimas/nužudymas ant nekalto žmogaus. Buvo taip. Atvažiuoju į mechanikų garažą susitvarkyti mašinos, netyčia iššoviau į sieną su vip ginklu ir jis mane pradėjo iš niekur šaudyti ir nužudė. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 7. Na jei neskiri /vginklai nuo /ginklai tai ne mūsų bėdos, Už dm miesteliuose gali gauti jail kai nužudai 2 kartus žmogų miestelyje.
 8. Ne tai palauk, kliento nieks nenuviliojo, jei žmogus mato, kad tu trini ten kažką, kad reikia palaukt 5 minutes pervesk 15k perašysiu mašiną, tai ką man daryt? stovėt ir žiūrėt kaip tu apgaudinėji žmogų ? Ne taip nebūna kiekvienas normalus administratorius padės žmogui kurį bando apgaut, žinomas serveryje esi už apgaudinėjimus, ką apie įžeidinėjimus, paskutinioj nuotraukoj matosi, kaip pats įžeidinėji + stebėjau tavo tava visą varkę liepei valint iš ten, kad nieko nematyčiau taip, kad pasiaiškinimą turiu.
 9. Ne tai palauk, viršuj susirašinėjimo nesimato, jie galbūt mane įžeidinėjo, tiesiog atsišaudžiau bazaru ir viskas, tiesiog yra įrodymu trūkumas.
 10. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo 2016.03.16 dienos. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Na SA:MP žaidžiu kelerius metus [ Su pertraukom ] Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Radau internete atsitiktinai. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes tikrai , serveryje yra nematytos sistemos ir tuo esu nustebintas, serveris veikia visu pajėgumu bei tikrai draugiška administracija. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau apmokymus, na ką galiu pasakyti tai sunku nebuvo bei tikrai daug minčių įdėti nereikėjo, nes viskas labai aiškiai parašyta. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Teko dirbti Medkirčiu ir Picerijoje ir abu darbai yra pelningi, bet įdomiausia buvo medkirčiu manau, kai reikia vykti į medelynus ir pjauti medžius, o medžiai po kurio laiko atsistato, tikrai nematyti dalykai. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Ne nebuvo, tiesiog naudojau /gps komandą. Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Tenka. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Na bandė vienas žmogus, bet išvengiau mirties, pabėgdamas ir išsikviesdamas mediką. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip pakanka, visiškai nesunku. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Retkarčiais, visada suteikia. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip naudojau /kviesti - medikus , nes reikėjo gyvybių, reikėjo palaukti, bet tuo nesiskundžiu. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Taip visiškai aiškus. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Nieko nereikia keisti, matosi kai tik ateini, kad į serverį įdėta tikrai nemažai pastangų. Tikrai pagirtina.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...