Marcius_Leonaz

Narys

Marcius_Leonaz

Narys
 • ID

  6547
 • Turinio skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

301 profilio peržiūros
 1. Marcius_Leonaz

  Apgavo Ritas_Mitas

  Čia šiaip nieko neapgavo, tokius dalykus reikia daryti saugiose zonose kur tikrai žinai kad niekas nenušaus tavęs, o kad čia dabar apsiverkei tai tavo bėdos Pats rizikuoji pardavinėdamas karo zonose ;*
 2. Marcius_Leonaz

  Egidijus_Bumeris užblokavo Marcius_Leonaz

  Dėkui kad nufilmavai, bet kai nuo kalno soki toli nusisoka
 3. Marcius_Leonaz

  Twix_Nike Banned Marcius_Leonas

  Gerai lauksim sprendimo.
 4. Marcius_Leonaz

  Twix_Nike Banned Marcius_Leonas

  Čia gal tau buginosi?
 5. Marcius_Leonaz

  Twix_Nike Banned Marcius_Leonas

  Nu ir kur aš tau čia nusižengiau?
 6. Marcius_Leonaz

  Unban Marcius_Leonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marcius_Leonas • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Twix_Nike, bėje jis dar neužpyldė anketos • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytų naudojimą • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :
 7. Marcius_Leonaz

  Emigruoju Marcius_Leonas

  Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Marcius_Leonas Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016.04.13 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Apie kelerius metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Draugai pasakė tad atėjau ir tikrai nesigailiu. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Scriptai, mapp darbai gera administracija viskas kitaip negu kituose projektuose. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip nesunku Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Visus nuobuodžiausias gal medkirtys nes labai ilgai reikia pjauti medį Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nelabai nes nuvežė taxi Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Kartas nuo karto tenka pasižiurėti. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Dar tokio malonumo neteko patyrti Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Taip ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Taip pasakiau čyterio ID ir jį užblokavo Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Taip, greitai. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​ Taip viską galėtų suprasti ir 1-mokas. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Na manau sugalvoti dar vieną darbą.
 8. Marcius_Leonaz

  Unban Marcius_Leonas

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Marcius_Leonas • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Mafijos_Tevas • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytų naudojimas, nors tiesio atėjau prie jo atsiimti pasiekimo surasti serverio sąvininką.. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo :
 9. Marcius_Leonaz

  Volkswagen_Golf užblokavo Marcius_Leonaz

  Ir tu man pasakyk kurioje vietoje aš čia "čytinu"?
 10. Marcius_Leonaz

  Emigruoju Marcius_Leonaz

  Prašymas suteikti paramą serverio naujokui Marcius_Leonaz Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​2016.03.25 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​5 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Per kitą serverį apie jį šnekėjo ir aš užsimaniau pabandyti. ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes šiame serveryje yra labai įdomiai padaryti darbai nu ir pats serveris tiesiog ,,Ledinis'' Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, nesunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Medkirčiai, gaisrinė ir valytojai. Bet labiausiai man įstrigo medkirčiai dėl jų darbo. Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nea Ar dažnai naudojate /gps komandą? :​​ Kaip dar esu naujokas tai tikrai ši komanda labai praverčia. Ar buvote nušautas ar sumuštas kito serverio žaidėjo be jokios priežasties? : Kolkas dar to neteko nei pačiam patyrti nei matyti. Ar pakanka serveryje nuomojamo transporto (dviračiai, mašinos) ir ar sunku buvo jį rasti?​ : Rasti jo sunku nebuvo nes jūsų apmokymai parodė kur jie yra, ir taip užtenka. ​Ar naudojote /padmins ar /tpagalba komandas? Jei taip, tai ar suteikta pagalba jums padėjo? : Vieną kartą teko panaudoti ir tikrai padėjo. Ar teko naudotis /​kviesti komandą? Jei taip, tai ar greitai buvo sureaguota į jūsų iškvietimą? : Dar neteko. Serveryje pateikiamos informacijos kiekis yra pakankamas ir aiškus? Jeigu teko susidurti su kažkokiu neaiškumu prašome jį paminėti :​Dėje serverio informacija manau yra pernelyg aiški, tad nenutiko jokių neaiškumų. Ką jūsų nuomone serveryje reikėtų keisti, jog naujokams būtų lengviau įsitvirtinti ir pradėti pastoviai žaisi mūsų serveryje? : Manau keisti nieko nereikėtų nes aš kaip naujokas greitai viską supratau ir lengvai prisitaikiau prie aplinkos.