Stanley.

Narys

Stanley.

Narys
 • ID

  8398
 • Turinio skaičius

  133
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

1.580 profilio peržiūros
 1. Stanley.

  Kilo Tray Ballas - dirbam mėsos fabrike

  Ai ką žn, kai daužot per tokį karšti, užsidėkit skarele, nes prakaitas gali patekti į akis, po to graužia jas. Ir šiaip, video labai nuobodus
 2. Stanley.

  Naujasis pervežėjų firmos direktorius

  Aš įsivaizduoju, koks anketų lygis vyravo šiuose rinkimuose... Bet kalbant aplamai, net gaila pasižiūrėti: koks buvo prieš 2 metus ir koks dabar, pačių direktorių rinkimo konkurencingumas. Sveikinu, išnaudok duotą šansą tinkamai.
 3. Blogą perskaičiau visą. Nelabai daug ką ir prirašei. Galėjai ilgiau pabūti/pažaisti šiam serveryje ir tada pasakyti konkrečia nuomone apie šį serverį. Blogą vertinu 8/10. NORIU!!!
 4. Stanley.

  Giweaway namo su RUDU stogu!

  Steve_Stanley
 5. Stanley.

  GSPD Rinkimai. Netikėtumai ir atradimai.

  Bet tai kai kitis Uždėjau lik'ą vien dėl katuko. Bet muona katuks vis teik grožesnis P.S. Sveikinu Franki, tikiuosi nepragersi pareigų Sėkmės
 6. Stanley.

  Ieškau LOW PC Grafikos modo

  Modą rado, dėkui, kas padėjo ieškoti uždėsiu po laiką. RAKINKIT TEMĄ.
 7. Šablonas skirtas ieškantiems modifikacijų: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Steve_Stanley 2. Kokio tipo modifikacijos ieškote? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]?: Grafikos modo. KAD BUTU TAMSESNIS IR LOW PC, IR KAD NESIBUGINTU. 3. Komentaras apie ieškomą modifikaciją, kuo išsamiau?: KAD NESIBUGINTU IR BUTU TAMSESNIS. TIK LOW PC SURASKIT NES PAS MANE GRABAS SENAS XD 4. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas) [nebūtina]?: P.S SURADUSIAM ATSIDEKOSIU TIKRAI GERAI.
 8. Stanley.

  LAIMĖK SULTANĄ

  Steve_Stanley.
 9. Stanley.

  Nortenos Action.

  Uzdejau +rep ir suba xD mon teigi ner goila. Laukiu 2 dalies cia sub paskatinimui xd
 10. Stanley.

  [0.1.6.5] Gaujų/Pd balancas.

  Vpš nesamone... pries rasant sia ideja galejai issiblaivyt, o po to rasyt. Jus gaunat viska free, okey mes naudojam narkus, tai jus naudokit vaistineles. Ka tipo per viena veiksma sunaudosit 5 vaistineles? Nebejuokauk. Pirma, Tusinis (Keusinis) tegul sugalvoja gera taktika, antra tegul ismoko jus saidyti, nes cj as uzsimerkes geriau saudau. Trecia, nerinkit noob i pd. Ketvirta, tegul Tusinis jus ismokina, kaip per vagona ar sandeli elgtis ir pan. Nes dbr vps jus sustojat i kruva viena ir ezy yra paimt. Turit sraigtasparni, tai naudokites juo, uzskriskit keli pd ant kokio pastato ir saudykit is ten, o kiti pd lai saudo is kitos puses lai saudo. Ir penkta pradekit kazka galvot. Pries.
 11. Stanley.

  Cosffy - Muzikos Kanalas

  Labz dienz. Uzdejau subscryba.Mon negaila tigi bei sekmes teu kurent kitus veizdo irasus.