Mantys_Alone

Narys

Mantys_Alone

Narys
 • ID

  8524
 • Turinio skaičius

  163
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

3 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

608 profilio peržiūros
 1. Savininkai prašome ištrinti policininkams H paspaudimo sistemą, tipo kur rodo, kad sustoti civiliams, nes pareigūnai turi /sekti komanda ir jiems vaidenasi, kad tai jiems traktuojamas bėgimas, nors sekimas jeigu jie nežino, tai žinoti civilio dabartinę vietą, bet ne jiems nereikia. Turbūt šitas servas persikėlė į ryžyno laikus, kai sistemos yra pačios seniausios ir tenka patiems kurtis savo žaidimą..
   

 2. Mantys_Alone

  Policijos departamentas Ι Darbuotojų papeikimai.

  Papeikimo anketa: · Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantys_Alone · Darbuotojo, kurį peikiate, Vardas_Pavardė: Laurynas_Leigon @Laurynas_Leigon · Darbuotojo padaryti nusižengimai: Darbuotojas labai stipriai nusižengė ir manau jis vertas išmetimo, nes manau policijos darbas jam per daug apkrauna smegenis. Taigi, dabar surašysiu taisykles, kurias jis nusižengė: 6. Nedėti įtarimų be įrodymų, jeigu nesate tikras, patikrinkite įrodymus ir tik tada dėkit įtarimą (-us). Šis jaunuolis vardu Laurynas, nubaudė mane neteisingai, nei jis mane stabdė, nei ką ir dar apšaudė vos motociklas nesusprogo ir dar siūlo man taisykles pasiskaityti, nors aš tikrai žinau taisykles bent minimaliai ar net daugiau, manau jam čia reikėtų pasiskaityti. 14. Draudžiama naudoti darbinius ginklus ne pagal paskirtį. 15. Draudžiama be priežasties šaudyti į civilius. Kaip minėjau jis mane apšaudė iš M4 automatinio ginklo, nors nebuvau pavojingas, tik vairavau transportą sau ramiai. Nebuvo jokių įspėjimų ([H], kad sustočiau arba bus panaudotas tarnybinis ginklas). Tiesiog jis kėlė pavojų man, galėjau būti rimtai sužeistas arba net miręs. Pasiūlė jis man pasiskaityti taisykles, tai pasiskaičiau ir matau, kad darbuotojas yra nusižengęs taisyklėmis ir neradau niekur, kad išteisintų policijos darbuotoją nekaltu. · Jūsų įrodymai: https://imgur.com/a/bcnvpXE Direktorės pastaba.
 3. Mantys_Alone

  Permainos projekto valdžioje,

  Aivaras ir Rokas, gi Rokas perėjo pas Aivarą ir jie dabar abu ruošia atnaujinimą. Gi realiai yra parašyta viskas šioje temoje ką atlieka naujieji savininkai, galiu pacituoti: „Matthew_Bennett - Projekto administratorius. Atsakingas už pagalbą serverio žaidėjams, paslaugas, projekto komandą, projekto plėtrą, jo vystymą ir ateities planų kūrimą. Rebeka_Sander - Projekto administratorė. Atsakinga už pagalbą serverio žaidėjams, paslaugas, projekto komandą, projekto plėtrą, jo vystymą ir ateities planų kūrimą.“ „Tai nereiškia, jog Mafijos_Tevas paliks „Greenside“ projektą. Toliau liksiu savininku ir stengsiuosi visą likusį laisvalaikį investuoti į projekto tobulėjimą iš techninės pusės.“ „Tikslios datos nei vienas iš mūsų pasakyti negalime, tad prašome tiesiog kantriai palaukti ir sulaukti atsako iš mūsų.“ Realiai reikia tau pasiskaityti, šaltinis > SPAUSKITE. Kodėl gi daro atnaujinimai taip ilgai? Nes ruošia didžiulį atnaujinimą, viskas bus pakeista ir panašiai, tu pats pagalvok kiek reikia darbo įdėti viską pakeisti tą visą gm ir ten sumappinti ir pnš, ateis tas atnaujinimas su laiku, reikia būti kantriems. Beje gi sakė tau, kad keliami nuotraukos į Facebook Green Side puslapį, kuriame galime pamatyti nuotraukų apie atnaujinimą. Matosi, kad neseki naujienų apie greenside.
 4. lauke mėnulis šviečia

   

 5. Mantys_Alone

  [PINJATA] Lažybų Punktas

  Anketa: 1.Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mantys_Alone 2.Nuotrauka kiek liko laiko iki pinjatos (/pinjata): https://imgur.com/a/q9gS0tR 3.Nuotrauka pervedus pinigus: https://imgur.com/a/q9gS0tR 4.Kurią pinjatos atsiradimo vietą renkates: Montgomery
 6. vis vien grįšit ant velyku, niekur toli nepabėgsit ;D

 7. Mantys_Alone

  Gabrio modifikacijų krautuvėlė

  ANKETOS ŠABLONAS Jūsų Vardas_Pavardė: Mantys_ALone Kokios modifikacijos ieškote: Kur dėt tus tavo failus chatID ir tą debesų fix'ą? Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina): Jūsų kompiuteris LOW/MEDIUM/HIGH (nebūtina):